نمایش 1–24 از 75 نتیجه

کتاب Harry Potter and the Philsophers stone | هری پاتر و سنگ جادو

77,000تومان

کتاب Harry Potter and the Chamber Of Secret | هری پاتر و تالار اسرار

91,000تومان

کتاب Harry Potter and the Prisoner Of Azkaban | هری پاتر و زندانی آزکابان

77,000تومان

کتاب Harry Potter and the Goblet Of Fire | هری پاتر و جام آتش

112,000تومان

کتاب Harry potter and the deathly hallows | هری پاتر و یادگاران مرگ

152,000تومان

کتاب هرگز رهایم مکن | کازوئو ایشی گورو

65,000تومان

کتاب Sophie’s World

112,000تومان

کتاب who was seabiscuit

12,000تومان

کتاب Daddy long legs

45,500تومان

کتاب Me Before You

98,000تومان

کتاب The Alchemist

42,000تومان

کتاب رمان ROBINSON CRUSOE

28,000تومان

کتاب رمان Tuesdays with Morrie

56,000تومان

کتاب رمان THE OLD MAN AND THE SEA

35,000تومان

کتاب رمان THE ADVENTURES OF TOM SAWYER

32,000تومان

کتاب A Thousand Splendid Svns

70,000تومان

کتاب ONE HUNDRED YEARS OF SOLITUDE

52,500تومان

کتاب Emma

56,000تومان

کتاب رمان Hamlet

54,000تومان

کتاب MURDER ON ORIENT EXPRESS

49,000تومان

کتاب رمان ANIMAL FARM

44,000تومان

کتاب Harry Potter and the Order of the Phoenix

88,000تومان

کتاب رمان After you

84,000تومان

کتاب THE FORTY RULES OF LOVE

98,000تومان

در باره رمان های زبان انگلیسی

خواندن رمان، همواره ذهن ما را به دنیایی نو و اعجاب‌آور می‌کشاند. در مورد رمان‌های انگلیسی هم همین‌گونه است؛ اما این رمان‌ها در کنار تأثیری که بر ذهن دارند، باعث پیشرفت در زبان‌آموزی و بالابردن سطح زبان خوانندگان نیز می‌شوند.

در این مطلب قصد داریم تا به طور مختصر، درباره مطالعه و خرید رمان انگلیسی برای تقویت زبان صحبت کنیم. اگر قصد خرید اینترنتی رمان انگلیسی اورجینال با تخفیف یا سایر کتاب های آموزش زبان را دارید، تا انتها با ما همراه باشید.

خرید رمان های زبان انگلیسی

نقش مطالعه رمان در تقویت زبان انگلیسی

خواندن رمان های زبان انگلیسی کاری لذت‌بخش است و از سویی دیگر، تأثیر بسزایی در تقویت زبان انگلیسی دارد. خواندن رمان انگلیسی زبان اصلی کوتاه، باعث تقویت مهارت خواندن و ارائه توضیحات و خلاصه آن به دیگران، باعث تقویت مهارت صحبت‌کردن در زبان‌آموزان می‌شود. در این نوع کتاب‌ها، زبان‌آموزان با ساختار گرامر، کلمات و اصطلاحات جدید آشنا شده و می‌آموزند که چگونه از آنها در جایگاه‌های مختلف استفاده کنند؛ همچنین، خواندن رمان باعث می‌شود که خواننده درک کلی از محتوای متن پیدا کرده و توانایی حدس زدن کلمات ناآشنا و برخورد با چنین کلماتی را بیاموزد. این روش، در متقاضیان آزمون‌های برجسته زبان انگلیسی بسیار کاربردی است.

مزیت رمان‌های ساده انگلیسی

افرادی که دانش زبان را به‌صورت پایه‌ای، محدود و با دامنه لغات کم دارند نیز نباید از خواندن رمان های انگلیسی برای تقویت زبان غافل بمانند. خواندن رمان فرصتی برای پیشرفت و توسعه مهارت‌های این دسته از زبان‌آموزان است. رمان‌های ساده انگلیسی، برای این افراد خسته‌کننده نیستند و آنها را به استمرار در خواندن این نوع کتاب‌ها تشویق می‌کنند؛ این استمرار در خواندن رمان‌های ساده باعث پیشرفت افراد در یادگیری زبان می‌شود. رمان انگلیسی عاشقانه ساده معمولاً یکی از انواع مورد تأیید اساتید و دلخواه زبان‌آموزان است.

هنگام خرید رمان انگلیسی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

در هنگام خرید رمان انگلیسی باید به سطح زبان کتاب توجه کرد. همیشه کتاب‌هایی را انتخاب کنید که برایتان خیلی آسان یا خیلی سخت نبوده، تا برایتان حوصله‌سربر، خسته و دلسرد کننده نباشند. در خرید رمان های زبان انگلیسی باید به علاقه خود به ژانر، موضوع یا نویسنده توجه کنید. کتاب‌هایی که دوست ندارید، شما را از خواندن دلسرد می‌کنند و کتاب‌ها از نویسندگان مورد علاقه‌تان می‌توانند مشوق شما باشند. برای شروع همیشه از کتاب‌های با حجم کم یا خلاصه رمان‌ها استفاده کنید.

معرفی انواع رمان‌های اورجینال انگلیسی

رمان های زبان انگلیسی  در انواع مختلف و ژانرهای متعددی در بازار وجود دارند که از جمله آنها می‌توان به انواع علمی تخیلی، رازآلود، فانتزی، وحشت، هیجان‌انگیز، عاشقانه، تاریخی، ادبی و… اشاره کرد. در هرکدام از این انواع، رمان های انگلیسی برای تقویت زبان متناسب با هر سطحی وجود دارد که می‌توانید باتوجه‌به آن، خرید خود را انجام دهید. همچنین اگر می‌خواهید خرید اینترنتی رمان انگلیسی اورجینال با تخفیف داشته باشید، سری به کتابانه بزنید.

تفاوت Fiction و Nonfiction

تفاوت بین این دو، در برخی موارد بسیار سخت و دشوار است. هرچند که این تفاوت برای کسانی که رمان های انگلیسی برای تقویت زبان مطالعه می‌کنند خیلی مهم نیست؛ اما بد نیست که درباره این تفاوت بدانیم. به‌طورکلی، داستان یا fiction، به طرح موقعیت‌ها و شخصیت‌هایی اشاره دارد که زاده تخیل هستند و درحالی‌که، غیر داستان یا nonfiction، بر داستان‌ها، رویدادها و افراد واقعی تمرکز دارد. معمولاً تمییز دادن بین این دو، کار سختی است و چه‌بسا در بسیاری از آثار، این دو با هم تلفیق شده باشند.

خرید اینترنتی کتاب رمان انگلیسی (Novel) با تخفیف از کتابانه

همان‌طور که پیش‌ازاین نیز گفته شد، رمان های انگلیسی برای تقویت زبان بسیار تأثیرگذار هستند و خرید این کتاب‌ها، گامی بسزا و روبه‌جلو در یادگیری زبان انگلیسی است. شما می‌توانید از مؤسسات زبان و کتاب‌فروشی‌های معتبر، رمان انگلیسی زبان اصلی کوتاه یا رمان انگلیسی عاشقانه ساده را تهیه کنید. اما در این روزهای شلوغ و با این حجم از تنوع، انتخاب و خرید این کتاب‌ها، کمی سخت‌، زمان‌بر و پرهزینه شده است.

اگر قصد خرید آنلاین کتاب رمان (Novel) زبان انگلیسی با تخفیف را دارید، می‌توانید از کتابانه کمک بگیرید. کتابانه با فراهم‌کردن بستری امن برای خرید اینترنتی رمان انگلیسی اورجینال با تخفیف، خریدی دقیق، هوشمندانه و مقرون‌به‌صرفه را برای شما رقم می‌زند.

لیست قیمت کتاب های رمان زبان انگلیسی

قیمت کتاب های رمان انگلیسی ساده، بسته به حجم، محتوا، انتشارات، تصویرسازی، جنس و… می‌تواند متنوع باشد. شما می‌توانید پیش از خرید، از کتابانه کمک بگیرید تا از محتوا و قیمت کتاب های رمان انگلیسی ساده باخبر شده و چه بسا خرید آنلاین رمان (Novel) زبان انگلیسی با تخفیف انجام دهید.

کتاب های گرامر     کتاب های آزمون تافل Toefl     کتاب های Short Story     کتاب های آزمون آیلتس IELTS