درباره کتاب های Touchstone

تمامی علاقه‌مندان به یادگیری زبان انگلیسی، به دنبال منابع معتبر و ارزشمندی هستند که با ارائه‌ی روش‌ها و راهکارهای مناسب، آن‌ها را در مسیر آموزش استاندارد و صحیح هدایت نماید. مجموعه کتاب Touchstone از سری کتاب های  آموزش زبان و متعلق به انتشارات کمبریج است که با ارائه‌ی یک برنامه 4 سطحی، زبان‌آموز را تا انتهای مسیر آموزش کاربردی زبان انگلیسی یاری می‌نماید.

اگر شما نیز به دنبال روشی مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی هستید با ما همراه باشید تا با هم به بررسی مجموعه کتاب‌ های Touchstone و نحوه‌ی خرید اینترنتی کتاب Touchstone با تخفیف بپردازیم.

خرید کتاب تاچ استون

تاچ استون کتابی متمرکز در ارائه تمرینات متنوع

کتاب Touchstone، یک مجموعه جامع و موفق در بین کتاب های آموزش زبان انگلیسی است و در چهار سطح مقدماتی تا فوق متوسط تالیف شده؛ با هدف آموزش مهارت‌های اصلی زبان انگلیسی، آموزش مکالمات رایج و محاوره‌ای انگلیسی، گرامر و واژگان مطابق با نیاز زبان‌آموزان در زندگی روزمره گردآوری شده است. این مجموعه با به‌کارگیری شیوه‌ها و فنون آموزشی منحصربه‌فرد مکالمه‌محور و ارائه‌ی تمرین‌ها و فعالیت‌های متنوع، به تقویت چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی در کنار هم می‌پردازد. در حقیقت آموزش اصطلاحات کاربردی زبان در این مجموعه، امکان تسلط حرفه‌ای زبان‌آموزان بر مکالمات معمول را فراهم ساخته است.

مجموعه کتاب های Touchstone  قابلیت استفاده به عنوان خودآموز را نیز دارا می‌باشند. فعالیت های کتاب شامل تمرکز قوی بر یادگیری استقرایی، تمرین شخصی و تشویق به استقلال یادگیرنده است.

معرفی بخش های هر درس کتاب touchstone

هر  کتاب Touchstone متشکل از 12 فصل و هر فصل شامل 4 درس A تا D است. هر درس به آموزش و ارتقا مهارتی اختصاص دارد و هدف خاصی را دنبال می‌کند:

 1. Lesson A: آشنایی با موضوع فصل، لغات فصل و آموزش گرامر زبان مرتبط با موضوع فصل
 2. Lesson B: شناخت لغات بیشتر و ساختارهای جزئی‌تر گرامر فصل
 3. Lesson C: آشنایی با فنون مورد نیاز برای مکالمه محاوره‌ای با به‌کارگیری و ادغام دستور زبان‌های دروس قبلی در مکالمات و اصطلاحات، همچنین تقویت مهارت لیسنینگ با گوش دادن به فایل‌های صوتی
 4. Lesson D: شامل دو بخش خواندن و نوشتن به‌منظور تقویت درک مطلب و تشخیص و استفاده از نکات دستوری و لغات دروس قبلی در متون

آشنایی با سطوح تاچ‌استون

مجموعه کتاب Touchstone  دارای 4 سطح آموزشی مقدماتی تا فوق متوسط است که توسط اعداد و رنگ‌ها دسته‌بندی شده‌اند:

 • کتاب 1 Touchstone: دارای رنگ قرمز است که مختص زبان‌آموزان سطح مبتدی و افرادی که آشنایی اندکی با زبان انگلیسی دارند، طراحی شده است. زبان‌آموزان در این کتاب با ساختارهای ساده و اولیه زبان انگلیسی آشنا می‌شوند.
 • کتاب Touchstone 2: دارای رنگ آبی است که مختص زبان‌آموزان سطح پیش متوسط طراحی شده است. این سطح دارای چهار بخش برای آموزش گرامر، واژگان، اصول نگارشی و …. به‌صورت مکالمه‌محور است
 • کتاب Touchstone 3: دارای رنگ سبز است که مختص زبان‌آموزان سطح متوسط طراحی شده است. این سطح به تقویت مهارت‌های ضروری زبان از جمله درک مطلب، تلفظ صحیح ، قواعد دستوری و… می‌پردازد.
 • کتاب Touchstone 4: دارای رنگ بنفش است که مختص زبان‌آموزان سطح فوق متوسط طراحی شده است. در این سطح زبان‌آموز با تمام مهارت‌های زبان به‌صورت حرفه‌ای و مسلط آشنا خواهد شد.

ویژگی بارز کتاب تاچ استون نسبت به دیگر کتب آموزشی مشابه

مجموعه کتاب Touchstone  یکی از منابع معتبر و موفق آموزش زبان انگلیسی مطابق با سیستم آمریکایی است. این کتاب‌ها علاوه بر سایر ویژگی‌های یک کتاب آموزشی مفید و استاندارد همچون استراتژی‌های نوین آموزشی، آموزش مکالمات رایج و محاوره‌ای، جامعیت ساختاری و سطح‌بندی، دارای شیوه‌های آموزشی منحصر‌به فرد دیگری نیز می‌باشند.

استفاده از منابع محاوره طبیعی براساس لغات و اصطلاحات کمبریج، بخش Common Error Information برای نشان دادن اشتباهات رایج یادگیری زبان و sound right  برای تقویت مهارت گفتاری و آشنایی با تلفظ صحیح لغات به سبکی ویژه و بر اساس سطح کتاب، از جمله ویژگی‌های بارز این کتاب‌ها بشمار می‌روند.

معرفی اجزای تشکیل دهنده مجموعه Touchstone

مجموعه کتاب های Touchstone  تلفیقی از کتاب‌ها، نرم‌افزار و فایل‌های صوتی و ویدئویی برای بهبود کیفیت آموزش زبان‌آموزان و تسلط بیشتر بر مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی است. اجزای تشکیل‌دهنده‌ی هر مجموعه عبارت‌اند از:

 • کتاب زبان‌آموز(student book): کتاب اصلی زبان‌آموزان شامل آموزش لغات، گرامر، مکالمه و…
 • کتاب کار (work book): شامل تمرین‌های متعدد و کاربردی منطبق با دروس کتاب برای مرور مباحث و ارزیابی پیشرفت زبان‌آموز
 • کتاب راهنمای معلم (teacher book): ارائه اصول و فنون آموزشی برای رفع ابهامات معلمان، انجام فعالیت‌ها و تمرین‌های گروهی
 • فایل‌های صوتی و ویدئویی برای تقویت مهارت شنیداری و مکالمه و افزایش دایره واژگان

پس از اتمام دوره کامل تاچ استون چه مهارت‌هایی کسب خواهید کرد:

مجموعه کتاب های Touchstone  از جمله منابع آموزشی جامع و کاربردی زبان انگلیسی هستند که به تقویت تمامی مهارت‌های زبان انگلیسی در کنار هم می‌پردازند. زبان‌آموزان پس از تکمیل دوره کامل مجموعه کتاب Touchstone، در 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی یعنی writing، reading، listening و speaking تبحر خواهند یافت.

آموزش زبان در این کتاب‌ها به گونه‌ای است که زبان‌آموز بتواند به راحتی و با اعتماد به نفس بیشتری به مکالمه‌های روتین و روزمره بپردازد. این مجموعه علاوه بر چهار مهارت اصلی زبان به تقویت دایره لغات، دستور زبان انگلیسی و آشنایی با اصول نگارشی نیز می‌پردازد.

خرید کتاب Touchstone با تخفیف از کتابانه

امروزه پیشرفت تکنولوژی و گسترش خریدهای غیرحضوری، امکان دسترسی آسان و سریع به انواع کتاب‌ها را برای تمامی افراد در هر مکان و زمانی فراهم نموده است. فروشگاه اینترنتی کتاب کتابانه نیز با فراهم‌آوردن امکان خرید آسان انواع کتاب، دسترسی به مجموعه کاملی از کتاب‌ها را برای مخاطبان در سراسر کشور آسان ساخته است.

دور از هیاهوی خرید‌های حضوری، در خانه، محل کار و هرجای دیگر، تنها با فشردن چند دکمه، اقدام به خرید اینترنتی کتاب Touchstone با تخفیف از کتابانه نموده و سفارشات خود را در سریع‌ترین زمان ممکن در هر مکان دلخواه تحویل بگیرید.

قیمت کتاب های تاچ استون

با مشاهده‌ی لیست کتاب های Touchstone در فروشگاه اینترنتی کتابانه و مقایسه خدمات و قیمت‌های ما با سایر همکاران، متوجه قیمت‌های مناسب و باصرفه این کتاب‌ها در کتابانه خواهید شد. زبان‌آموزان عزیز سراسر کشور با خرید آنلاین کتاب های Touchstone از کتابانه می‌توانند از تخفیفات و مزایای ویژه این فروشگاه نیز بهره‌مند گردند.

منوی سایت