خرید کتاب هندسه کنکور

معرفی بهترین منابع هندسه برای کنکور ریاضی 1402

اهمیت هندسه در کنکور ریاضی

درس هندسه، بخش مهمی از ریاضیات کنکور را برای داوطلبان رشته ریاضی تشکیل می‌دهد. خرید کتاب هندسه کنکور، برای داوطلبان ریاضی، یکی از بهترین شیوه‌های آشنایی با سؤالات این درس در کنکور است. سؤالات هندسه در ریاضیات کنکور بسیار پراهمیت هستند و تنها با تمرین زیاد است که می‌توان به تسلط در این درس رسید. ازاین‌رو، خرید منابع هندسه کنکور می‌تواند کمک شایان توجهی به داوطلبان شرکت در کنکور کند.

فهرست بهترین کتاب های هندسه کنکور ریاضی


کتاب تست هندسه کنکور خیلی سبز

کتاب تست هندسه خیلی سبز از بهترین کتاب‌های هندسه کنکور می‌باشد که تنها حاوی تست و سؤال نیست، بلکه در قالب درس‌نامه‌ها، آموزش‌هایی نیز دارد.  این درس نامه‌ها بر پایه مباحث کتاب‌های درسی نگاشته شده‌اند. و ضمن  دارا بودن متن‌های ساده و قابل فهم برای هر مبحث، مثال‌ها و نمونه‌های فراوانی را در خود جای داده‌اند.

بررسی راه حل این سؤالات، خود، نوعی آموزش محسوب می‌گردد. دانش‌آموز از این طریق شیوه ی به کارگیری نکات را در حل مسائل آموخته و آماده پاسخ‌گویی به تست‌های مطرح شده کتاب می‌شود.

این تست‌ها به ترتیبِ مباحث آموزشی طبقه‌بندی و برای هر فصل به صورت جداگانه در نظر گرفته شده‌اند. در مجموع بیش از 850 تست، اعم از سؤالات تألیفی و تست‌های شناسنامه‌دار کنکورهای سال‌های گذشته، در این اثر به چشم می‌خورد. وجود پاسخ‌نامه‌های کلیدی و تشریحی در انتهای اثر، مخاطب را در بررسی پاسخ‌های درست و نادرست یاری می‌دهند تا آمادگی خود نسبت به درس هندسه را مورد ارزیابی قرار دهد.

فهرست کتاب های تست هندسه خیلی سبز

کتاب تست هندسه میکرو گاج

کتاب میکرو هندسه گاج از بهترین کتاب های کنکور ریاضی یک بانک تست عظیم و جامع می‌باشد که افراد را از هر منبع تستی دیگری بی‌نیاز ساخته و در عین حال، افراد را با اشکال و انواع گوناگون پرسش‌های تستی برای آزمون سراسری و آزمون‌های آزمایشی آماده می‌سازد.

تمامی تمرینات کتاب درسی و کتاب معلم، در نگارش تست‌های این کتاب مورد برسی قرار گرفته چراکه یکی از  منابع سوال‌خیز آزمون سراسری، سوالات کتاب محسوب می‌شوند.

همچنین تست‌های این کتاب مباحث کتاب درسی را از زوایای مختلف برسی می‌کند تا هیچ نکته مبهم یا جنبه پنهانی از کتاب درسی باقی نماند. در پایان کتاب نیز پاسخنامه تشریحی تمامی سوالات آورده شده که ابتدا پاسخ هر سوال را مرحله به مرحله توضیح داده و سپس، سایر گزینه‌ها را نیز برسی کرده است.

طراحی جذاب و استفاده از رنگ‌های گوناگون در این کتاب، موجب شده تا افراد هم مشتاق به مطالعه کتاب شوند و به عبارتی از مطالعه خسته نشوند و از سوی دیگر، یادگیری بهتر صورت پذیرد.

درس هندسه، اگر مهم‌ترین درس برای داوطلبان آزمون سراسری گروه ریاضی نباشد، بدون شک یکی از مهم‌ترین آن‌ها بوده و تاثیر بسیار زیادی در آزمون سراسری و ایفا خواهد کرد. برای آموزش این درس و آماده‌سازی افراد در آزمون سراسری، کتاب‌های کمک‌درسی زیادی تالیف شده که مجموعه دوجلدی میکرو هندسه جامع از انتشارات گاج قطعا یکی از بهترین آن‌ها محسوب می‌شود.

فهرست کتاب های میکرو هندسه گاج

دیدگاهتان را بنویسید

منوی سایت