درباره کتاب های بالای 12 سال (گروه سنی د)

گروه سنی د به رده سنی نوجوانان محدوده 12 تا 15 سال گفته می‌شود. در واقع نوجوانان محصل در دوره متوسطه اول را می‎‌توان در این محدوده قرار داد. مطمئناً دوره نوجوانی اهمیت فراوانی در رشد، پرورش و شکوفایی استعداد دارد.

در نتیجه، کتاب های بالای 12 سال گروه سنی د، در صورتی که آگاهانه و هدفمند انتخاب شوند، می‌تواند به شکوفایی نوجوانان و پرورش نکات و آموزه‌های مناسب در آن‌ها کمک شایانی نماید. امروزه ناشرین فراوانی در راستای تولید و نشر آثار مختلف همچون انواع رمان و کتاب های مناسب برای گروه سنی د فعالیت دارند که تنوع و گستردگی خوبی نیز برای سلایق مختلف فراهم کرده‌است. در این بخش قصد داریم به معرفی اجمالی و اهمیت کتاب های گروه سنی د بپردازیم.

خرید کتاب های بالای 12 سال (گروه سنی د)

اهمیت کتاب های بالای 12 سال، مناسب برای گروه سنی د

کتاب های بالای 12 سال گروه سنی د از جهت قرارگیری نوجوانان در سنین بلوغ و یادگیری، اهمیت دوچندانی دارد. در واقع نوجوانان در این سن که کمی خود را مستقل می‌بینند و به دنبال عادت‌های خاص و منحصربه فرد می‌گردند، چه انتخابی بهتر از کتاب خواهندداشت؟! لذا کتاب های مناسب برای گروه سنی د در صورت انتخاب درست می‌تواند به عنوان دوست و رفیقی صمیمی برایشان محسوب شود. البته در این انتخاب باید دقت لازم را به خرج داد و سعی کرد آثاری را برگزید که دارای ویژگی‌هایی نظیر آموزنده بودن، بالابردن اطلاعات عمومی، جذابیت و کشش خواندن مطالب باشد. در نتیجه، انتخاب درست کتاب های بالای 12 سال گروه سنی د می‌تواند سبب لذت بردن نوجوانان و پیوند بیشتر آن‌ها با کتاب گردد.

ویژگی کتاب های بالای 12 سال، مناسب برای گروه سنی د

گروه سنی ج نیز شامل کودکانی است که در سال‌های میانی و پایانی دبستان هستند. وجه اشتراک مهم آن‌ها توانایی خواندن و نوشتن است. کودکان بالای 9 سال یا همان گروه سنی ج که به تازگی خواندن و نوشتن را به خوبی فرا گرفته‌اند، رغبت و علاقه فراوانی به خواندن و یادگیری دارند. لذا باید از این فرصت به خوبی استفاده کرد و کتاب‌های مناسبی را برای آن‌ها انتخاب کرد. آموزش درست کودکان، تشویق به کار تیمی و گروهی، تقویت اعتمادبه نفس و پرورش قوه تخیل از مهمترین ویژگی‌های کتاب‌های بالای 9 سال مناسب برای گروه سنی ج است. مواردی که هنگام تهیه و خرید کتاب باید به آن‌ها توجه داشت.

خرید اینترنتی کتاب های بالای 12 سال، مناسب گروه سنی د

همان‌گونه که بیان شد، کتاب های بالای 12 سال گروه سنی د از اهمیت فراوانی در رشد و پرورش نوجوانان برخوردار است. خرید اینترنتی نیز یکی از بهترین راهکارها برای تهیه کتاب های مناسب برای گروه سنی د است. این امر امکان دسترسی به انواع مختلف کتاب و همچنین تهیه آن در سراسر کشور را بدون محدودیت مکانی فراهم می‌کند. در همین راستا، فروشگاه اینترنتی کتابانه، به‌عنوان مرجع تخصصی معرفی، تهیه و توزیع انواع کتاب تخصصی و عمومی، به ارائه انواع کتاب‌های گروه سنی د پرداخته‌است. فراهم کردن طیف وسیعی از کتاب‌های کودک و نوجوان نظیر رمان کودک و نوجوان، کتاب شعر کودک، کتاب شعر نوجوان و سایر کتاب ها در زمینه‌های مختلف و همچنین درنظرگیری قیمتی مناسب و ارسال به نقاط مختلف کشور، از جمله خدمات کتابانه جهت جلب رضایت شما مخاطبان ارجمند به‌شمار می‌رود.

قیمت کتاب های بالای 12 سال، مناسب گروه سنی د

قیمت کتاب های بالای 12 سال گروه سنی د به عوامل مختلفی همچون نوع و زمینه کتاب و خدمات ناشر مانند نوع چاپ و جنس صفحات بستگی دارد. حذف واسطه‌ها و کم کردن فاصله بین ناشر و مصرف‌کننده می‌تواند قیمت کتاب‌ها را مقرون به‌صرفه‌تر از همیشه نماید. علاوه بر این موضوع، تخفیف‌های دوره‌ای و ویژه نیز امکان خرید اقتصادی و ارزان کتاب های مناسب برای گروه سنی د را برای علاقه‌مندان فراهم می‌کند. موضوعی که در فروشگاه اینترنتی کتابانه توجه ویژه‌ای به آن شده‌است. لذا کاهش هزینه‌های خرید، کم کردن فاصله‌ و امکان دسترسی و تهیه آسان کتاب برای همه علاقه‌مندان از دیگر خدماتی است که کتابانه در دستور کار خود قرار داده‌است. همچنین کارشناسان و مشاوران مجموعه نیز آماده ارائه مشاوره و پیگیری ثبت سفارشات شما عزیزان هستند.


سؤالات متداول:

چرا باید کتاب‌های مناسب گروه سنی د تهیه کنیم؟

گروه سنی د، یعنی محدوده سنی 12 تا 15 سال برهه زمانی مهمی محسوب می‌شود و تهیه کتاب مناسب،  در یادگیری، پرورش و پیوند نوجوانان با کتاب، نقش ویژه‌ای ایفا می‌نماید.

کتاب‌های گروه سنی د باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

نوجوانان به دنبال جذابیت و یادگیری هستند. پس کتاب‌های مناسب سنین بالای 12 سال باید دارای جاذبه‌های فراوان، آموزنده‌بودن و شامل نکات مفید و مؤثر باشد.

بهترین کتاب‌های گروه سنی د کدام است؟

کتاب‌های این حوزه بسیار گسترده و متنوع است. از انواع رمان و داستان گرفته تا انواع دایره‌المعارف و کتاب‌های آموزشی خاص و جذاب همچون دانشنامه‌ها.

چه راهکاری برای تهیه کتاب‌های سنین بالای 12 سال وجود دارد؟

با توجه به تنوع و گستردگی فراوان کتاب‌های گروه سنی د، خرید اینترنتی به دلیل بررسی و دسترسی بهتر و امکان خرید با قیمتی مقرون‌به‌صرفه‌تر، راهکار مناسبی خواهدبود.

اینجا

منوی سایت