نمایش 1–24 از 1374 نتیجه

کتاب شیمی 3 دوازدهم [12] نشر الگو (جلد اول)

72,210تومان

کتاب سیر تا پیاز فیزیک دهم تجربی گاج

98,600تومان

کتاب میکرو طلایی ادبیات موضوعی کامل گاج

239,700تومان

کتاب سیر تا پیاز درک مطلب عربی جامع کنکور گاج

67,150تومان

کتاب تست ریاضیات تجربی جامع خیلی سبز (جلد دوم)

110,500تومان

کتاب هدف دار تاریخ دوازدهم [12] مشاوران

39,200تومان

کتاب آبی ریاضی 3 دوازدهم تجربی قلم چی

118,400تومان

کتاب تست ریاضی 3 دوازدهم تجربی نشر الگو

104,580تومان

کتاب آبی زیست شناسی دوازدهم قلم چی

157,600تومان

کتاب میکرو تست فیزیک پایه کنکور تجربی گاج

135,150تومان

کتاب زیست جامع یازدهم مهروماه

180,000تومان

کتاب تست حسابان و ریاضی جامع رشته ریاضی خیلی سبز (جلد اول)

142,800تومان

کتاب پت و متن خیلی سبز

68,000تومان

کتاب زرد 10 کنکور رشته انسانی قلم چی (جلد اول)

63,200تومان

کتاب جغرافیا جامع انسانی منتشران

74,880تومان

کتاب تست روانشناسی یازدهم خیلی سبز

56,100تومان

کتاب نردبام فیزیک 1 دهم [10] پیشرفته ریاضی خیلی سبز

101,150تومان

کتاب میکرو طلایی پاسخ ادبیات موضوعی کامل گاج

110,500تومان

کتاب تست ریاضیات تجربی 3 دوازدهم خیلی سبز

121,550تومان

کتاب آزمون سراسری علوم ریاضی 1396 راه اندیشه

4,675تومان

کتاب میکرو پاسخ فیزیک پایه تجربی کنکور گاج

182,750تومان

کتاب تست جامعه شناسی جامع کنکور مهروماه

135,200تومان

کتاب آبی جامعه شناسی جامع کنکور انسانی قلم چی

144,000تومان

کتاب انگلیسی جامع منتشران

85,020تومان

بهترین کتاب های کنکور ریاضی

انواع انتشارات کتاب‌های کنکور

می‌دانید اولین کنکور در چه سالی برگزار شده است؟
در سال 1348 برای اولین بار 47،703 داوطلب برای آزمون سراسری کنکور آماده شدند. سوالات کنکور اوایل به شکل پاسخ کوتاه بود، اما به مرور شکل جدیدی به خود گرفته است؛ یعنی پرسش‌های چهار گزینه‌ای.
با گذشت زمان کنکور تبدیل به یکی از مهم‌ترین مراحل زندگی دانش‌آموزان گشت. همین موضوع بر بسیاری موارد دیگر نیز تاثیر گذاشت، مثلا آموزشگاه‌هایی به وجود آمدند که دانش‌آموزان را برای کنکور آماده‌ و آزمون‌هایی مشابه آن برگزار می‌کنند. بنابراین مشخص است با جایگاهی که کنکور پیدا کرده رقابت هم بین داوطلبان زیاد شده باشد.
پس از پررنگ‌تر شدن موضوع کنکور همه به دنبال بهترین منابع برای مطالعه و کسب آمادگی بودند، البته این روند همچنان ادامه دارد و رقابت هر ساله بیشتر هم می‌شود. همین امر باعث شکل‌‎گیری نشرهایی شده است که فقط کتاب‌های کنکوری و کمک‌درسی تالیف می‌کنند.
این ناشران چگونه فعالیتی دارند؟
نگاهی خواهیم داشت به نوع فعالیت انتشارات‌های تخصصی کنکور:
• با توجه به اینکه دانش‌آموزها باید پیش از کنکور شروع به تست زدن کنند تا با انواع پرسش‌ها آشنایی داشته باشند، انتشارات‌های کنکوری آثاری تالیف کرده‌اند که پرسش‌های چهار گزینه‌ای از تمام مطالب کتاب را شامل می‌شود.
• کار دیگری که این ناشران می‌کنند این است که سوالات کنکور سال‌های قبلی را بررسی نموده، و علاوه بر جمع‌آوری‌شان در کتاب‌ها، تلاش می‌کنند پرسش‌هایی مشابه سوالات کنکور طراحی کنند تا دانش‌آموزان از طیف متنوع این پرسش‌ها آگاه شوند.
• بیشتر انتشارا‌ت های کنکوری می‌کوشند نیاز تمامی دانش‌آموزان در رشته‌های مختلف را در نظر گیرند و کتاب‌هایی برای همه‌ی داوطلبان تالیف نمایند. البته برخی از این نشرهای کنکوری در حوزه‌ی یک رشته‌ی خاص کتاب منتشر می‌کنند، مثلا انتشارات مشاوران بیشتر کتاب های کنکور انسانی را چاپ می‌کند.

کتابانه؛ بانک کتاب کنکور

انتخاب منابع مطالعاتی جهت کسب آمادگی پیش از کنکور امری حساس است زیرا تعداد منابع می‌تواند خود باعث سردرگمی شود. بنابراین دانش‌آموزان باید کتاب‌هایی را انتخاب کنند که هم نکات مهم کتب درسی را پوشش دهد، هم تست‌های کاربردی و با کیفیتی را شامل شود. فروشگاه کتابانه با در نظر گرفتن تمام این نکات و کسب شناخت نسبت به نیازهای داوطلبان بهترین منابع را گردآوری کرده است.
ما کوشیده‌ایم کتاب‌ها را بررسی کنیم و غنی‌ترین و کاربردی‌ترین آن‌ها را در اختیار شما قرار دهیم. سایت کتابانه در حال حاضر با دارا بودن بیش از 3 هزار محصول در زمینه‌ی کنکور و کمک‌درسی، یک بانک کتاب کنکور می‌باشد. شما به راحتی می‌توانید این کتاب‌ها را در دسته‌بندی‌های متنوع سایت بیابید و خرید کنید.

خرید کتاب کنکور دسته دوم یا نو؟

بسیار پیش می‌آید که افراد به دلایل متفاوتی همچون نداشتن فضای کافی برای نگهداری کتاب، قیمت‌های بالا، مقطعی بودن استفاده از کتاب، به فکر خرید کتاب دست دوم افتاده باشند. این امر مزایا و معایبی دارد که در ادامه به آنها می‌پردازیم.

مزایا و معایب خرید کتاب کنکور دست دوم

سالانه بیش از 15 میلیون درخت جهت چاپ کتاب‌ها در عناوین مختلف، قطع می‌شوند که این به معنای افزایش دی اکسید کربن و آسیب دیدن محیط زیست می‌باشد. بی شک خرید کتاب‌های دست دوم در کاهش خطرات ناشی از این موضوع اثرگذار است. جدا از این موضوع به صرفه بودن کتاب‌های دست دوم از نظر قیمت نیز مطرح است.
با وجود موارد ذکر شده و بسیاری فواید دیگر که در خرید کتب دست دوم است، موضوع مهمی در خرید کتاب‌های کنکوری دست دوم وجود دارد؛ به روز بودن اطلاعات کتاب. کتاب‌‎های قدیمی، کنکور آخرین سال را ندارند. همچنین ممکن است بسیاری از اطلاعات کتاب درسی تغییر کرده باشند و شما با داشتن کتاب‌های قدیمی نکات مربوط به این مباحث جدید را مطالعه نکنید و در این زمینه نتوانید تست بزنید.
باید در نظر بگیرید که کتاب‌های کنکوری مطالب کتاب درسی را پوشش می‌دهند، بنابراین، زمانی که شما کتابی قدیمی را برای مطالعه و تست انتخاب کرده باشید این امکان که از تست‌های جدیدتر محروم بمانید بسیار بالاست.

خرید آنلاین کتاب کنکور با بیشترین تخفیف‎

بیشتر دانش‌آموزانی که برای کنکور آماده می‌شوند نیاز به کتاب‌های مکمل کنار کتب درسی‌شان دارند. از آنجایی که قیمت کتاب کمک درسی، کتاب های کمک آموزشی و کتاب های کنکوری هر روزه در حال افزایش است و با توجه به شرایط اقتصادی، فروشگاه کتابانه تخفیف ویژه‌ای را برای این کتاب‌ها در نظر گرفته است. دانش‌آموزان کنکوری این امکان را دارند که در بخش کتاب کنکور سایت ما کتاب‌های متنوعی از جمله: جمع‌بندی، موضوعی کنکور، تست، طبقه بندی و… را با درصد تخفیف مناسبی خرید کنند. تلاش ما در کتابانه این است که شما را در مسیر رسیدن به نتیجه‌ی مطلوبتان همراهی کنیم.‎‎‌

کتاب های کنکور تجربی    کتاب های کنکور ریاضی    کتاب های دروس عمومی کنکور    کتاب های کنکور فنی    کتاب های کنکور هنر    کتاب های کنکور زبان    کتاب های جمع بندی کنکور


سوالات متداول:

نحوه‌ی انتخاب کتاب‌های کنکوری
دانش‌آموزان باید کتاب‌هایی را انتخاب کنند که هم نکات مهم کتب درسی را پوشش دهد، هم تست‌های کاربردی و با کیفیتی را شامل شود.

خرید کتاب کنکوری
با توجه به قیمت کتاب‌های کمک درسی و کنکوری و شرایط اقتصادی، فروشگاه کتابانه تخفیف ویژه‌ای را برای این کتاب‌ها در نظر گرفته است.

آیا شما تا به حال کتاب کنکوری دسته دوم خریده‌اید؟
موضوع مهمی در خرید کتاب‌های کنکوری دست دوم وجود دارد؛ به روز بودن اطلاعات کتاب. کتاب‌‎های قدیمی، کنکور آخرین سال را ندارند.

اولین کنکور به چه شکلی برگزار شده است؟
سوالات کنکور اوایل به شکل پاسخ کوتاه بود، اما به مرور شکل جدیدی به خود گرفته است.

متنوع بودن کتاب‌های کنکوری و کمک درسی باعث سردرگمی دانش‌آموزان نمی‌شود.
کتابانه با دارا بودن بیش از 3 هزار محصول در زمینه‌ی کنکور و کمک‌درسی، به راحتی می‌توانید این کتاب‌ها را در دسته‌بندی‌های متنوع سایت خرید کنید.

ovdn ;jhf ;k;,vd

ovdn ;jhf ihd ;k;,vd