کتاب های کنکور تجربی

انواع کتاب های کنکور تجربی

کتاب های کنکوری رشته تجربی به دلایل مختلف به شیوه‌های گوناگونی تهیه و عرضه می‌شود. عواملی که علاوه بر گستردگی در حق انتخاب داوطلبین با توجه به نیازشان، بر قیمت کتاب‌ها نیز تأثیر خواهد گذاشت.

در مجموع تقسیم‌بندی انواع کتاب کنکور می‌تواند سبب شود تا خریدی اقتصادی و متناسب با نیاز صورت گیرد. خرید اینترنتی کتاب‌های کنکور تجربی نیز تهیه هر یک از انواع کتاب را بیش از پیش آسان نموده‌است. در ادامه به بررسی انواع کتاب به عنوان بهترین منابع کنکور تجربی می‌پردازیم.

بهترین کتاب‌های کنکور تجربی

کتاب‌های تست کنکور تجربی

بدون شک بررسی تست (سؤال چهارگزینه‌ای)  شاه‌کلید موفقیت در آزمون کنکور است. این امر با استفاده از انواع کتاب‌های تست کنکور تجربی قابل انجام است. این کتاب‌ها با تمرکز بر ارائه درسنامه و پرسش‌های چهارگزینه‌ای پرتعداد، میزان یادگیری و تسلط داوطلبان کنکور را افزایش خواهند داد.

تست‌ها عموماً در گروه‌های تست‌های تألیفی که توسط نویسندگان کتاب جمع‌آوری می‌شود و تست‌های آزمون سراسری سال‌های گذشته در داخل و خارج کشور طبقه‌بندی تالیف می‌گردند. هر یک از انواع تست ویژگی‌ها و اهمیت‌های خاص خود را دارد. لذا داوطلبین عزیز به‌منظور یادگیری، تسلط و موفقیت در آزمون بایستی از بهترین منابع تستی برای کنکور استفاده نمایند.

از مهم‌ترین کتاب‌های تست کنکور تجربی می‌توان به کتاب‌های میکرو طبقه‌بندی گاج، کتاب‌های نردبام خیلی سبز، کتاب‌های پاورتست انتشارات مهروماه و کتاب‌های جامع خیلی سبز اشاره کرد.

خرید کتاب تست کنکور تجربی

کتاب‌های جمع‌بندی کنکور تجربی

یکی از عوامل مهم کسب نتیجه مطلوب در کنکور، جمع‌بندی کردن مطالب کنکوری است. در واقع کتاب‌های جمع‌بندی کنکور تجربی، مهم‌ترین مطالبی را که طی روزها و ماه‌ها مطالعه و بررسی کرده‌اید را به شما یادآوری و مرور می‌نمایند. بدون شک، این عامل یکی از رموز موفقیت در استفاده از مطالبی است که داوطلبین فراگرفته‌اند. قطعاً استفاده از حجم بالای مطالب آن هم در دروس متعدد کار ساده‌ی نیست. کتاب‌های جمع‌بندی به‌عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها، کار را برای داوطلبین بیش از پیش آسان نموده‌است.

از مهم‌ترین کتاب‌های جمع‌بندی کنکور تجربی می‌توان به کتاب‌های کنکوریم مهروماه، فصل آزمون، کتاب‌های موج آزمون نشر الگو، کتاب‌های زرد  قلم‌چی، کتاب‌های چند کنکور خیلی سبز و کتاب‌های دور دنیا در 4 ساعت گاج را نام برد.

کتاب‌های آموزش کنکوری تجربی

بهترین کتاب کنکور تجربی لزوماً نباید تست محور باشد. بلکه یادگیری و آموزش مطالب، پله نخست برای موفقیت در کنکور است. بدون شک بدون یادگیری و تسلط بر مفاهیم آموزشی پاسخ‌گویی به سؤالات امکان‌پذیر نخواهد بود.

کتاب‌های آموزش کنکوری با تکیه بر یاددهی مطالب، مفاهیم و عناصر مهم در موضوعات درسی تهیه و گردآوری شده‌اند. این کتاب‌ها علاوه بر داوطلبین کنکور برای دانش‌آموزان پایه‌های دهم و یازدهم که در سال‌های آینده کنکور دارند نیز بسیار مناسب خواهد بود.

مهم‌ترین کتاب‌های آموزش کنکور شامل: کتاب‌های سیر تا پیاز گاج و کتاب‌های آموزش شگفت انگیز خیلی سبز هستند.

خرید بهترین کتاب آموزش کنکور تجربی

کتاب‌های موضوعی کنکور تجربی

کتاب‌های موضوعی از جمله انواع کتاب و بهترین منابع کنکور تجربی هستند که با استقبال خوب و گسترده داوطلبین روبه‌رو شده‌است. در کتاب‌های موضوعی به مباحث مختلف یک درس، در جلدهای جداگانه و موضوع محور کار شده‌است.

به‌عنوان مثال در درس ادبیات که تیپ سؤالات اغلب پیرامون موضوعات خاصی چون قرابت معنایی و املا و… طرح می‌شود، مطالعه و بررسی سؤالات به شکل موضوعی نیز بسیار مفید است. از سوی دیگر کتاب‌های موضوعی با تمرکز و تکیه بر موضعی خاص نیز ممکن است گردآوری شده‌باشند. مانند کتاب‌های موضوعی آیات و احادیث دین و زندگی.  کتاب‌های موضوعی یکی از بهترین منابع برای رفع نقاط ضعف و بالابردن میزان تسلط در مضوعی خاص محسوب می‌شود.

مهم‌ترین کتاب‌های موضوعی کنکور شامل: کتاب‌های لقمه مهروماه، کتاب‌های هفت‌خان خیلی سبز، کتاب‌های جیبی خیلی سبز و کتاب‌های فاگو زیست هستند.

خرید اینترنتی کتاب های کنکور تجربی با تخیفیف از کتابانه

خرید اینترنتی کتاب‌های کنکور تجربی یکی بهترین راهکارها برای تهیه منابع درسی مورد نیاز است. امروزه با فراهم‌شدن این امکان، دسترسی و تهیه انواع کتاب به راحت‌ترین شکل صورت می‌گیرد. در واقع دیگر نیازی نیست مسافت طولانی را برای خرید از فروشگاه‌ها و یا نمایشگاه‌ها طی نمایید. فروشگاه و نمایشگاه تنها با چند کلیک ساده در اختیار شماست! ضمن آن‌که بهره‌گیری و استفاده از بهترین منابع کنکور تجربی حق مسلم همه داوطلبین است.

خرید اینترنتی این امکان را برای کلیه داوطلبین در سراسر کشور فراهم کرده‌است. کتابانه به‌عنوان مرجع تخصصی و فروشگاه اینترنتی کتاب، آماده ارائه خدمات در این زمینه است. در همین راستا، کتابانه امکان بررسی و تهیه انواع کتاب‌ها را با بهترین قیمت و تخفیفات ویژه برای رضایت شما کاربران  و خریداران گرامی مهیا نموده‌است.

قیمت کتاب‌های کنکور تجربی

قیمت کتاب‌های کنکور تجربی تابع بسیاری از عوامل مختلف است. بدون شک حجم مطالب و میزان محتوای کتاب، یکی از معیارهای تعیین‌کننده است. تعداد جلد کتاب نیز عاملی دیگر در قیمت تمام شده کتاب‌هاست. کیفیت کاغذ و نوع جلد کتاب نیز از دیگر معیارهایی است که می‌تواند قیمت را تحت‌‌تأثیر قراردهد.

کتاب‌های موضوعی به‌دلیل تمرکز بر روی یک موضوع خاص اغلب حجم کم و ابعاد کوچکتری دارند؛ در نتبجه از قیمت کمتری برخوردارند. حال آن‌که جامعیت کتاب‌های جامع، قیمت بالاتری دارند. اما آن‌چه اهمیت دارد تناسب قیمت و کیفیت است.

در این راستا کتابانه اقدام به تهیه انواع کتاب‌های کنکوری با بهترین قیمت نموده‌است. وجود تخفیفات ویژه نیز امکان تجربه خریدی فوق‌العاده را برای شما به ارمغان آورده‌است. در نتیجه، شما خریداران و داوطلبین گرامی به راحتی و با آسودگی خاطر می‌توانید، نسبت به خرید و تهیه کتاب موردنظر خود اقدام نمایید.

فهرست فروشگاه