درباره کتاب دیکته شب و املا اول دبستان

اول دبستان، مهم‌ترین و حساس‌ترین پایه‌ی تحصیلی است که مهم‌ترین اهداف آن شناخت حروف، کلمات و اعداد، کشف و پرورش استعدادها و کمک به شکل‌گیری شخصیت اجتماعی دانش‌آموزان است. آموزش صحیح این مهارت‌ها به دانش‌آموزان اول ابتدایی کاری دشوار و چالش‌برانگیز است چراکه پایه و اساس آموزش سال‌های بعد را شکل می‌دهد.

یکی از دغدغه‌های اصلی بسیاری از والدین دانش‌آموزان اول ابتدایی آموزش صحیح کلمات و املای فارسی است. انواع زیادی از کتاب کمک درسی در این زمینه به تالیف رسیده‌اند که در این مطلب شما را با بهترین کتاب‌ دیکته شب کلاس اول و نحوه‌ی خرید کتاب دیکته شب و املا اول آشنا خواهیم ساخت.

خرید کتاب املا و دیکته شب اول دبستان

اهمیت کتاب دیکته شب و املا اول

عده‌ی زیادی از دانش‌آموزان اول در نوشتن صحیح کلمات مشکل دارند و این موضوع روی عملکرد آن‌ها در سایر دروس نیز تأثیر می‌گذارد. املا اول دبستان روشی برای تثبیت آموزش حروف و کلمات در ذهن دانش‌آموزان است. به‌طورکلی هدف درس املا در مقطع اول ابتدایی آموزش حروف و کلمات، تقویت قدرت نوشتاری، تقویت حافظه، افزایش هماهنگی بین چشم، گوش، مغز، دست است.

آموزش صحیح املا و درست‌نویسی به دانش‌آموزان این مقطع حساس علاوه بر معلمان مجرب، مستلزم مشارکت والدین نیز هست. در این میان استفاده از کتاب های دیکته شب و املا اول مفید و معتبر می‌تواند تاثیر زیادی در یادگیری بهتر املا، تقویت روخوانی و رونویسی و سایر مهارت‌های نوشتاری در دانش‌آموزان اول ابتدایی داشته باشد.

اهداف کتاب های دیکته شب و املا اول ابتدایی

گردآوری و تالیف کتاب های دیکته شب و املا اول اغلب با برنامه‌ریزی دقیق و هدفمند، براساس استانداردها و رویکردهای رایج نظام  آموزشی کشور می‌گیرد.

هدف از تالیف این کتاب‌ها آموزش درست‌نویسی و فهم بهتر حروف و واژها، آموزش تلفظ صحیح واژه‌ها، خوانا و زیبانویسی، كسب مهارت در صفحه‌آرایی، آشنایی با معانی واژه‌ها، ارزیابی آموخته ها و ارائه‌ی راهکارهای مناسب برای رفع کاستی‌های املانویسی در دانش‌آموزان اول ابتدایی است. آموزش املای کلمات در قالب متن و عبارت ملموس و استفاده از تصاویر شاد و جذاب کودکانه در این کتاب‌ها، موجب درک بهتر مطالب و ترغیب دانش‌آموزان به یادگیری شده و مانع از خستگی و دل‌زدگی آنان می‌گردد.

خرید کتاب دیکته شب و املا اول دبستان از کتابانه

فروشگاه اینترنتی کتاب کتابانه مرجعی کامل و مورداعتماد برای دسترسی سریع به انواع کتاب‌های آموزشی و غیرآموزشی با بهترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت است.

در هرکجای ایران که هستید، می‌توانید به خرید اینترنتی کتاب دیکته شب و املا اول یا هر کتاب کمک آموزشی اول دبستان دیگری که مد نظرتان است، از کتابانه اقدام نمایید و ضمن بهره‌مندی از تخفیفات و سایر خدمات این فروشگاه، کتاب‌های موردنظرتان در سریع‌ترین زمان و بهترین کیفیت بسته‌بندی  در هر مکان دلخواه تحویل بگیرید.

همچنین شما می توانید برای خرید کتاب نگارش اول دبستان از سایت کتابانه اقدام نمایید.

قیمت کتاب‌های دیکته شب و املا اول

چنانچه در انتخاب کتاب دیکته شب و املا اول با مشکل مواجه هستید به فروشگاه اینترنتی کتاب کتابانه مراجعه نمایید. با مراجعه به این فروشگاه و مشاهده‌ی قیمت کتاب ‌های دیکته شب و املا اول، متوجه قیمت‌های مناسب و باصرفه این کتاب‌ها در کتابانه خواهید شد.

میزبان شما در یکی از کامل‌ترین و متنوع‌ترین فروشگاه‌های آنلاین کتاب در کشور هستیم.

منوی سایت