نمایش 1–24 از 92 نتیجه

کتاب ماجراهای من و درسام علوم چهارم دبستان خیلی سبز

78,400تومان

کتاب آموزش فلوره – جان اسمیت

26,900تومان

کتاب دو و میدانی (آموزش گام به گام) یثربی

70,000تومان

کتاب آموزش مقدماتی و پیشرفته پینگ پنگ – آرمندنیا

55,000تومان

کتاب ایروبیک (آموزش و فواید آن) ویسی

15,000تومان

کتاب آموزش اسکیت – مارک پاول

10,000تومان

کتاب تئوری بنیادی شطرنج – مایزلیس

130,000تومان

کتاب نیمار پسر جادوگر – مایکل پارت

14,000تومان

کتاب هنر قربانی در شطرنج – رودولف اشپیلمان

15,000تومان

کتاب کاپیتان راموس – اولدفیلد

16,000تومان

کتاب مدیریت سازمان های ورزشی | سارا کاظمی

31,000تومان

کتاب علوم و فنون کشتی در آزاد و فرنگی | نشر علم و ورزش

70,000تومان

کتاب تمرینات 30 روزه لاغری | نانسی بورستین

30,000تومان

کتاب مارادونا | گیم بالاگه؛ عادل فردوسی پور

198,000تومان

کتاب دایره المعارف یوگا

110,000تومان

کتاب پیراهن های همیشه – حمیدرضا صدر

30,000تومان

کتاب مراقبه ی ذن و طریقت هنرهای رزمی – دشی مارو

12,000تومان

کتاب دایره‌المعارف مصور فوتبال انتشارات سایان

250,000تومان

کتاب ساختارهای پیاده ای برنده – بابورین

12,500تومان

کتاب پسران بد فوتبال – جان فیلیپس

35,000تومان

کتاب بادی پامپ – سمیه قادری

12,900تومان

کتاب بزرگ بدنسازی بانوان – خشایار فخریان

24,000تومان

کتاب بزرگ آناتومی بدنسازی بانوان – دلاویر

25,000تومان

کتاب اطلس جامع پیلاتس – لین رابینسون

129,000تومان

درباره کتاب های ورزشی

از مزایای ورزش هرچه بگوییم، سخن گزاف است و فواید آن بر کسی پوشیده نیست. راهنمایی در ورزش، الهام گرفتن از ورزش‌ها و ورزشکاران، آشنایی با اصول ورزش، ایجاد انگیزه شروع تمرینات و… تنها گوشه‌ای از مسائلی است که کتب ورزشی و تربیت‌بدنی در زمان عدم حضور مربیان به افراد ارائه می‌کنند. در این صفحه با اهمیت ورزش و مطالعه این کتاب‌ها بیشتر آشنا می‌شویم.

خرید کتاب های ورزشی از کتابانه

کتاب های بسیار متنوعی درباره ورزش‌های مختلف در سطوح مختلف از پایه تا پیشرفته و اسطوره‌های آن‌ها وجود دارد. زندگی‌نامه اسطوره‌ها، کتب ورزش‌های مختلف همچون فوتبال، تکواندو، والیبال، یوگا و…، آسیب‌شناسی‌ها، ورزش سالمندان، ورزش کودکان، تمرینات ورزشی درون منزل، تمرینات بدون مربی و… هستند.

اهمیت مطالعه کتاب های ورزشی

کتاب های تربیت‌بدنی، برای علاقه‌مندان به دانش ورزش و رشته‌های مختلف ورزشی نوشته می‌شوند. در این کتاب ها، عموماً روش درست انجام حرکت‌ها، فلسفه و کاربرد آنها، آسیب‌شناسی حرکات ورزشی و… عموماً به همراه تصاویر ارائه می‌شوند. این کتاب ها معمولاً مورد مطالعه اهالی فن و علاقه‌مندان به ورزش قرار می‌گیرند و کمتر پیش می‌آید که کسی به‌عنوان موضوعی برای مطالعه، از آنها استفاده کند؛ کمااینکه مطالعه آزاد این کتاب ها، می‌تواند خود، باعث ایجاد انگیزه در افراد برای شروع ورزش گردد.

هرچند که خواندن این کتاب ها، خود می‌تواند الهام‌بخش باشد و انگیزه شروع یا ادامه دادن را به خواننده ورزش‌دوست بدهد. پس اگر از اهالی ورزش هستید، به ورزش خاصی علاقه‌مندید، نیاز به شناخت آسیب‌ها دارید، به تناسب اندام خود اهمیت می‌دهید، برای ورزش کردن زمان کافی را ندارید، شرایط حضور در باشگاه‌های ورزشی برایتان فراهم نیست، انگیزه شروع ورزشتان کم است، می‌خواهید اصول ورزشی خاص را بیاموزید و… خرید کتاب ورزشی می‌تواند به کمک شما بیاید؛ کتابانه در این خرید، کنار شماست. شما می‌توانید برای خرید اینترنتی کتاب مورد نیازتان از کتابانه کمک بخواهید.

خرید اینترنتی کتاب های ورزشی از کتابانه

انواع کتاب های تربیت‌بدنی و ورزشی، شما را با دنیای رشته‌های مختلف ورزشی آشنا می‌کند. شما می‌توانید کتاب های ورزشی را از کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور تهیه کنید. اما پیشنهاد ما این است که با اطلاع کامل از هدف مطالعه کتاب، انتخاب ورزش و سطحی که نیاز به مطالعه آن دارید، کتاب موردنظر خود را انتخاب کرده و از طریق سایت کتابانه، اقدام به خرید کتب ورزشی کنید، تا خریدی دقیق، سریع و ایمن داشته باشید. هر کجای ایران باشید، کتابانه می‌تواند مرجع خوبی برای خرید آنلاین کتاب های مورد نیاز شما شما باشد.

قیمت کتاب های ورزشی

قیمت بهترین کتب ورزشی، بسته به نوع و حجم کتاب ها، می‌تواند متنوع باشد. اما تناسب بین قیمت و کیفیت این کتاب ها می‌تواند مقیاس خوبی برای سنجش شما باشد. شما در کتابانه می‌توانید انواع کتب ورزشی در سطوح مختلف را ببینید، با سایر کتاب ها مقایسه کرده و نسبت به خرید اینترنتی کتاب موردنظرتان اقدام نمایید.

خرید کتاب های ورزشی


سوالات متداول:

کتب ورزشی برای چه کسانی مناسب است؟

اهالی ورزش، کسانی که به تناسب‌اندام خود اهمیت می‌دهند، کسانی که برای ورزش‌کردن انگیزه و زمان کافی را ندارند، کسانی که شرایط حضور در باشگاه‌ها برایشان فراهم نیست، کسانی که می‌خواهند اصول ورزشی خاص را بیاموزند و…

انواع کتب ورزشی کدام‌اند؟

زندگی‌نامه اسطوره‌ها، کتب آموزش ورزش‌های مختلف همچون فوتبال، تکواندو، والیبال، یوگا و… از پایه تا پیشرفته، آسیب‌شناسی‌ها، ورزش سالمندان، ورزش کودکان، تمرینات ورزشی درون منزل، تمرینات بدون مربی و…