نمایش 1–24 از 179 نتیجه

کتاب مادر کافی – جی. ا. فراست

78,000تومان

کتاب لجبازی کودکان – فاطمه بیان فر

23,000تومان

کتاب کلیدهای پرورش هوش عاطفی در کودکان و نوجوانان | گاتمن

75,000تومان

کتاب خارهای گل شده و گل های خار شده (من دیگر ما 2)

32,000تومان

کتاب روان شناسی بلوغ – هایم گینوت

45,000تومان

کتاب مسئولیت پذیری | عبدالحسین رفعتیان

14,000تومان

کتاب کودکان خردورز | مایکل پریچارد

70,000تومان

کتاب درس های ده دقیقه ای زندگی برای فرزندان

45,000تومان

کتاب روابط شکننده – جین آیزی

23,000تومان

کتاب همه می تونن زرنگ باشن | تبریزی

65,000تومان

کتاب شیوه‌های تقویت هوش نوزاد (9 – 6 ماهه) | میلتر

40,000تومان

کتاب تشویق خلاقیت و تخیل در کودکان – برنادت دافی

12,000تومان

کتاب اگر فرزند دختر دارید… – النا جانینی بلوتی

30,000تومان

کتاب واکسیناسیون روانی کودک | حسام فیروزی

48,000تومان

کتاب ریحانه بهشتی یا فرزند صالح – میخبر

60,000تومان

کتاب تکنیک های فرزندپروری – سعید جهانشاهی فرد

40,000تومان

کتاب بلوغ جسمی و روانی در دختران – ماهیار آذر

35,000تومان

کتاب فرزندپروری – فریبا عربگل

18,000تومان

کتاب کودک، خانواده، انسان

58,000تومان

کتاب همه می تونن زرنگ باشن (جلد دوم)

65,000تومان

کتاب به بچه ها گفتن، از بچه ها شنیدن ۲ – آدل فابر

85,000تومان

کتاب هنر پسرداری – استیو بیدالف

60,000تومان

کتاب تمرین های یک پارچگی حسی کاربردی – سو لارکی

12,000تومان

کتاب پنج زبان عشق کودکان – گری چاپمن

58,000تومان

کتاب های تربیت فرزند، ابزاری که معجزه‌ می‌آفریند؛ اما معجزه “نیست”!

فرزندپروری دنیای عجیب و غریب، پرمسئولیت و گاها ترسناکی است؛ البته راستش را بخواهید برای اعتراف به ترسناک بودنش ممکن است قضاوت بشویم! اما اگر بدانیم در دل این ترس‌ها، قرار است امید جوانه بزند، آن‌هارا آسان‌تر می‌پذیریم. کتاب های فرزندپروری، به والدین کمک می‌کنند تا در سیرِ این مسیر پرفراز و نشیب، احساس ترس و تنهایی نکنند.

البته که شاید این موضوع در نگاه اول بعید به نظر برسد! مگر می‌توان پدر و مادری را یافت که از ترس‌های‌شان در ارتباط با پرورش فرزند به همین راحتی عبور کرده باشند؟!

شما چطور فکر می‌کنید؟! کتاب‌ها می‌توانند “معجزه” باشند؟ یا ترجیح می‌دهید به‌عنوان ابزار مفیدی برای تعقل و تفکر به آن‌ها نگاه کنید؟

برای رسیدن به پاسخ همه این سوال‌ها، مطلب این صفحه از سایت کتابانه را از دست ندهید.

خرید کتاب های تربیت فرزند

اهمیت کتاب های تربیت فرزند

بسیاری از والدین ما، از نسل تربیت با دمپایی ابری و چشم‌غره‌های میخکوب‌کننده بوده‌اند! نسلی که تنبیه بدنی و کلامی برای بچه‌های‌شان، عین نان شب واجب بود و روش‌های تربیتی متعدد یا نظریه‌های رنگارنگ روان‌شناسی جایگاه خاصی در تربیت فرزند نداشت.

اما فکر می‌کنید نسلِ امروز، پذیرای چه شیوه تربیتی از جانب ما است؟ خرید کتاب فرزند پروری چه تاثیری در نحوه تربیت فرزند ما دارد؟ بالاخره کتاب بخوانیم یا به سراغ همان دمپایی ابری‌هایمان برویم؟!

کتاب های فرزندپروری معجزه نیستند! اگر به دنبال نکته‌ای هستید که به محض پیاده کردن آن در روند تربیت فرزندتان، تاثیر شگفت‌انگیزش را ببینید و کتاب را در آغوش بگیرید، مطمئن باشید که رویای‌تان محال است!

اهمیت کتاب های فرزندپروری در تغییر تدریجیِ بینش مادر یا پدری است که باید در تربیت خود کوشا باشد، نه فرزندش!

درحقیقت این کتاب‌ها، بهترین ابزار برای به چالش کشاندن روش‌های تربیتی متفاوت هستند و درنهایت، حق انتخاب را به خود شما می‌دهند. قرار نیست لیست کتاب های تربیتی را جلوی خود قرار دهید و مدام در حسرت این باشید که چرا فلان نکته روی فرزند شما جواب نداده است.

تنها دلیل اهمیت کتاب های تربیت کودک این است که شما به‌عنوان والدین، تاثیر بی‌نظیر تربیت خویشتن را در تربیت فرزندتان ‌ببینید و متوجه ‌شوید که چوب جادوی‌تان فقط و فقط روی تغییر و تربیت خودتان کار می‌کند، نه طفل معصوم‌های این نسل که از دمپایی ابری گریخته و در دام شیوه‌های تربیتی نوین افتاده‌اند!

برای انتخاب کتاب های روانشناسی تربیتی خوب، به چه نکاتی توجه کنیم؟

در انتخاب کتاب تربیتی خوب، بهتر است به نیاز و هدفی که از خوانش کتاب موردنظر دارید، حسابی توجه کنید؛ چراکه بیشتر والدین وقت زیادی برای مطالعه کتاب‌های عمومی تربیت فرزند ندارند و ترجیح می‌دهند متناسب با هدف، به سراغ خرید اینترنتی کتاب های تربیت فرزند بروند.

برای انتخاب بهترین کتاب‌ها، حتما به لیست کتاب های تربیتی در وب‌سایت کتابانه سری بزنید؛ کتاب‌های منتخب در این لیست، از پیچیدن یک نسخه واحد برای پدرومادرها دوری کرده و به همین دلیل، از پرفروش‌ترین کتاب های فرزند پروری بوده‌اند.

خرید اینترنتی کتاب های فرزندپروری از کتابانه

وب‌سایت کتابانه با حساسیت و توجه ویژه، بهترین کتاب های فرزند پروری را برای مخاطبان علاقه‌مند ارائه کرده است. برای داشتن یک خرید سریع، به‌صرفه و تجربه هیجان‌انگیز خرید آنلاین کتاب فرزندپروری، تنوع فوق‌العاده کتابانه را از دست ندهید!

قیمت کتاب های فرزند پروری

با نگاهی به لیست کتاب های تربیتی به‌خوبی متوجه می‌شویم که کتاب‌های این حوزه در طیف قیمتی متنوعی ارائه می‌شوند. با این‌حال، قیمت کتاب های فرزندپروری در وب‌سایت کتابانه با تخفیف‌های بسیار خوبی لحاظ می‌شود. بعداز دیدن تفاوت قیمت‌ها با قیمت پشت جلد کتاب، یقینا کتاب‌های دیگر را هم به سبد خریدتان اضافه خواهید کرد!

از آنجایی‌که کتاب های فرزندپروری تاریخ انقضا ندارد، می‌توانید حتی پیش از به دنیا آمدن فرزند خود آن‌هارا تهیه کنید و مطمئن باشید که سود این خرید، هزاران برابر ارزش بیش‌تری خواهد داشت.

کتاب های روانشناسی ازدواج و زناشویی      کتاب های روانشناسی