نمایش 1–24 از 186 نتیجه

کتاب 340 بازی موثر در پرورش هوش کودکان (هوش منطقی و…)

24,000تومان

کتاب مانیفست یک فمینیست

15,000تومان

کتاب به بچه ها گفتن، از بچه ها شنیدن ۲ – آدل فابر

85,000تومان

کتاب والدین سمی – سوزان فوروارد

95,000تومان

کتاب کودک ات را درک کن | روبرتو آلبانی

9,000تومان

کتاب پنج زبان عشق کودکان – گری چاپمن

58,000تومان

کتاب افسردگی کودکان – ناتان ناپارستک

12,000تومان

کتاب کلیدهای تربیت کودک مبتلا به سندرم دان

2,200تومان

کتاب کلیدهای برخورد با مشکلات خواب کودکان

2,900تومان

کتاب کلیدهای موفقیت پدر ناتنی – کارل ای. پیکهارت

3,300تومان

کتاب آموزش‌ مهارت های حرکتی به کودکان مبتلا به فلج مغزی و اختلالات حرکتی مشابه

13,000تومان

کتاب چگونه با کودکان و نوجوانان بی دقت و پرتحرک رفتار کنیم

5,000تومان

کتاب زبان کودک خود را بفهمید – پریسلا دانستان

8,000تومان

کتاب کلیدهای انتخاب مهد و پرستار کودک – آورباخ

2,200تومان

کتاب درمان اختلالات ریاضی | تبریزی

58,000تومان

کتاب درمان اختلالات خواندن | تبریزی

58,000تومان

کتاب درمان اختلالات دیکته نویسی | تبریزی

45,000تومان

کتاب شیوه‌های تقویت هوش نوزاد (9 – 6 ماهه) | میلتر

40,000تومان

کتاب تشویق خلاقیت و تخیل در کودکان – برنادت دافی

12,000تومان

کتاب مدرک زندگی – محمدرضا مرادی

18,000تومان

کتاب بازی با حرف و کلمه

36,000تومان

کتاب ریحانه بهشتی یا فرزند صالح – میخبر

70,000تومان

کتاب کلیدهایی برای بیماریهای کودکان – نورمن بی. شل

3,100تومان

کتاب شادترین کودک محله – هاروی کرپ

125,000تومان

کتاب های تربیت فرزند، ابزاری که معجزه‌ می‌آفریند؛ اما معجزه “نیست”!

فرزندپروری دنیای عجیب و غریب، پرمسئولیت و گاها ترسناکی است؛ البته راستش را بخواهید برای اعتراف به ترسناک بودنش ممکن است قضاوت بشویم! اما اگر بدانیم در دل این ترس‌ها، قرار است امید جوانه بزند، آن‌هارا آسان‌تر می‌پذیریم. کتاب های فرزندپروری، به والدین کمک می‌کنند تا در سیرِ این مسیر پرفراز و نشیب، احساس ترس و تنهایی نکنند.

البته که شاید این موضوع در نگاه اول بعید به نظر برسد! مگر می‌توان پدر و مادری را یافت که از ترس‌های‌شان در ارتباط با پرورش فرزند به همین راحتی عبور کرده باشند؟!

شما چطور فکر می‌کنید؟! کتاب‌ها می‌توانند “معجزه” باشند؟ یا ترجیح می‌دهید به‌عنوان ابزار مفیدی برای تعقل و تفکر به آن‌ها نگاه کنید؟

برای رسیدن به پاسخ همه این سوال‌ها، مطلب این صفحه از سایت کتابانه را از دست ندهید.

خرید کتاب های تربیت فرزند

اهمیت کتاب های تربیت فرزند

بسیاری از والدین ما، از نسل تربیت با دمپایی ابری و چشم‌غره‌های میخکوب‌کننده بوده‌اند! نسلی که تنبیه بدنی و کلامی برای بچه‌های‌شان، عین نان شب واجب بود و روش‌های تربیتی متعدد یا نظریه‌های رنگارنگ روان‌شناسی جایگاه خاصی در تربیت فرزند نداشت.

اما فکر می‌کنید نسلِ امروز، پذیرای چه شیوه تربیتی از جانب ما است؟ خرید کتاب فرزند پروری چه تاثیری در نحوه تربیت فرزند ما دارد؟ بالاخره کتاب بخوانیم یا به سراغ همان دمپایی ابری‌هایمان برویم؟!

کتاب های فرزندپروری معجزه نیستند! اگر به دنبال نکته‌ای هستید که به محض پیاده کردن آن در روند تربیت فرزندتان، تاثیر شگفت‌انگیزش را ببینید و کتاب را در آغوش بگیرید، مطمئن باشید که رویای‌تان محال است!

اهمیت کتاب های فرزندپروری در تغییر تدریجیِ بینش مادر یا پدری است که باید در تربیت خود کوشا باشد، نه فرزندش!

درحقیقت این کتاب‌ها، بهترین ابزار برای به چالش کشاندن روش‌های تربیتی متفاوت هستند و درنهایت، حق انتخاب را به خود شما می‌دهند. قرار نیست لیست کتاب های تربیتی را جلوی خود قرار دهید و مدام در حسرت این باشید که چرا فلان نکته روی فرزند شما جواب نداده است.

تنها دلیل اهمیت کتاب های تربیت کودک این است که شما به‌عنوان والدین، تاثیر بی‌نظیر تربیت خویشتن را در تربیت فرزندتان ‌ببینید و متوجه ‌شوید که چوب جادوی‌تان فقط و فقط روی تغییر و تربیت خودتان کار می‌کند، نه طفل معصوم‌های این نسل که از دمپایی ابری گریخته و در دام شیوه‌های تربیتی نوین افتاده‌اند!

برای انتخاب کتاب های روانشناسی تربیتی خوب، به چه نکاتی توجه کنیم؟

در انتخاب کتاب تربیتی خوب، بهتر است به نیاز و هدفی که از خوانش کتاب موردنظر دارید، حسابی توجه کنید؛ چراکه بیشتر والدین وقت زیادی برای مطالعه کتاب‌های عمومی تربیت فرزند ندارند و ترجیح می‌دهند متناسب با هدف، به سراغ خرید اینترنتی کتاب های تربیت فرزند بروند.

برای انتخاب بهترین کتاب‌ها، حتما به لیست کتاب های تربیتی در وب‌سایت کتابانه سری بزنید؛ کتاب‌های منتخب در این لیست، از پیچیدن یک نسخه واحد برای پدرومادرها دوری کرده و به همین دلیل، از پرفروش‌ترین کتاب های فرزند پروری بوده‌اند.

خرید اینترنتی کتاب های فرزندپروری از کتابانه

وب‌سایت کتابانه با حساسیت و توجه ویژه، بهترین کتاب های فرزند پروری را برای مخاطبان علاقه‌مند ارائه کرده است. برای داشتن یک خرید سریع، به‌صرفه و تجربه هیجان‌انگیز خرید آنلاین کتاب فرزندپروری، تنوع فوق‌العاده کتابانه را از دست ندهید!

قیمت کتاب های فرزند پروری

با نگاهی به لیست کتاب های تربیتی به‌خوبی متوجه می‌شویم که کتاب‌های این حوزه در طیف قیمتی متنوعی ارائه می‌شوند. با این‌حال، قیمت کتاب های فرزندپروری در وب‌سایت کتابانه با تخفیف‌های بسیار خوبی لحاظ می‌شود. بعداز دیدن تفاوت قیمت‌ها با قیمت پشت جلد کتاب، یقینا کتاب‌های دیگر را هم به سبد خریدتان اضافه خواهید کرد!

از آنجایی‌که کتاب های فرزندپروری تاریخ انقضا ندارد، می‌توانید حتی پیش از به دنیا آمدن فرزند خود آن‌هارا تهیه کنید و مطمئن باشید که سود این خرید، هزاران برابر ارزش بیش‌تری خواهد داشت.

کتاب های روانشناسی ازدواج و زناشویی      کتاب های روانشناسی