نمایش 1–24 از 3425 نتیجه

کتاب درآمدی بر حقوق تطبیقی و دو نظام بزرگ حقوقی معاصر – داوید

24,000تومان

کتاب مدیریت و کنترل پروژه | علی حاج شیرمحمدی

90,000تومان

کتاب جرایم علیه اشخاص (شخصیت معنوی) | دکتر آقایی نیا

40,000تومان

کتاب نظریه های عمومی مدیریت – ناصرزاده

13,500تومان

کتاب نظریه های شخصیت | شولتز؛ یحیی سیدمحمدی

180,000تومان

کتاب روان شناسی رشد – ایلین آلن | بیابانگرد

28,000تومان

کتاب تربیت بدنی در مدارس | الهه عرب عامری

89,000تومان

کتاب مدیریت بازار (مدیریت بازاریابی) | محب علی

2,300تومان

کتاب فقه استدلالی (جلد دوم) مهدی دادمرزی

70,000تومان

کتاب آیین دادرسی کیفری 2 | اسماعیل ساولانی

160,000تومان

کتاب حسابداری شرکتها 1 اثر محمد فیروزیان نژاد

25,000تومان

کتاب مبانی انسان شناسی (مردم شناسی) – منصوری مقدم

11,500تومان

کتاب مدیریت اوقات فراغت و تفریحات سالم – کیلدسن

71,200تومان

کتاب خدمات الکترونیک – حسینی غنچه

12,000تومان

کتاب قانون صدور چک | چتر دانش

5,000تومان

کتاب مبانی جغرافیای روستایی – سعیدی

13,600تومان

کتاب افست SPSS (راهنمای نجات) – جولی پلنت | Julie Pallant

6,000تومان

کتاب کلیات حقوق جزا | منصور آبادی

50,000تومان

کتاب ارشد و دکتری زبان تخصصی مدیریت | اشراقی

80,000تومان

کتاب ارزشیابی آموزشی – بازرگان

63,000تومان

کتاب قانون آیین دادرسی کیفری تحریری | چتر دانش

47,500تومان

کتاب آیین تنظیم قراردادها | بهمن کشاورز

65,000تومان

کتاب قانون کار (ویژه آزمون های نظام مهندسی) – نوآور

70,000تومان

کتاب اصول حسابداری 3 | ایرج نوروش و مشایخی

35,000تومان

کتاب های دانشگاهی گروه علوم انسانی

امروزه بخش گسترده‌ای از جامعه را دانشجویان به خود اختصاص می‌دهند. دانشجویان سرمایه و آینده ساز این مرز و بوم هستند و دانشگاه‌ها فرصتی را برای زندگی اجتماعی و آینده شغلی دانشجویان فراهم می‌کنند. کلاس‌های دانشگاهی و درسی پیچیدگی خاص خود را دارد. کتاب‌­های دانشگاهی به عنوان منبعی برای تدریس دروس و آموزش مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین مهم‌ترین و اصلی‌ترین منبع آزمون‌های مختلف می‌باشند.

خرید کتاب های دانشگاهی گروه علوم انسانی

کتاب های دانشگاهی در گروه‌های مختلف فنی و مهندسی، علوم انسانی، پزشکی، کشاورزی و هنر منتشر و چاپ می‌شوند. یکی از کتاب‌های دانشگاهی پرطرفدار، کتاب های دانشگاهی گروه علوم انسانی می‌باشند. یادگیری مفاهیم در دروس علوم انسانی حائز اهمیت است. کتاب های دانشگاهی گروه علوم انسانی نقش مؤثری در یادگیری مجموعه‌ای از دانش‌ها، بینش‌ها و مهارت‌ها بر عهده دارند.

با خرید کتاب های گروه علوم انسانی این فرصت برای دانشجویان فراهم می‌شود تا مطالب آموزشی، مفاهیم و نکات درسی مورد نیاز خود را به شیوه‌ای نوین و آسان فرا گیرند. در ادامه به بررسی اهمیت کتاب های دانشگاهی علوم انسانی به عنوان منبع مهم آموزشی پرداخته می‌شود.

اهمیت کتاب های دانشگاهی علوم انسانی

کتاب های دانشگاهی از مهم‌ترین و در سهل‌الوصول‌ترین رسانه‌های آموزشی هستند که نقش مؤثری در تعلیم و تربیت دانشجویان ایفا می‌کنند. اهمیت خرید کتاب های گروه علوم انسانی به عنوان عنصر اصلی آموزش بر کسی پوشیده نیست.

کتاب های دانشگاهی علوم انسانی علاوه بر اینکه در حین تحصیل مورد استفاده دانشجویان قرار می‌گیرند برای شرکت در سایر آزمون‌ها از جمله کارشناسی ارشد، دکتری و استخدامی از منابع مهمی می‌باشند. خرید کتاب های گروه علوم انسانی زمینه‌ساز رشد و ترقی دانشجویان این رشته را فراهم می‌کند. در ادامه به بررسی پرمخاطب‌ترین کتاب های گروه علوم انسانی پرداخته شده، تا شناخت بهتری از این رشته به عمل آید.

پرمخاطب ترین کتاب های گروه علوم انسانی

پرطرفدارترین کتاب های گروه علوم انسانی؛ کتاب‌های حقوق، روانشناسی، مشاوره و علوم تربیتی، مدیریت، اقتصاد و حسابداری هستند. این رشته‌ها علاوه بر اینکه دارای جایگاه اجتماعی خوبی می‌باشند از بازار کار و آینده شغلی مناسبی نیز برخوردارند.

موقعیت شغلی معلوم و جایگاه اجتماعی مناسب سبب می‌شود بسیاری از داوطلبان کنکور به این سمت و سو کشیده شوند. در ادامه به بررسی اهمیت خرید اینترنتی کتاب های دانشگاهی علوم انسانی و صرفه جویی آن در زمان و هزینه دانشجویان پرداخته می‌شود.

خرید اینترنتی کتاب های دانشگاهی علوم انسانی از کتابانه

یکی از مسائل و دغدغه‌های دانشجویان دسترسی به کتاب‌های دانشگاهی می‌باشد. استفاده از فروشگاه‌های آنلاین و اینترنتی برای خرید محصولاتی که نیاز به حضور فیزیکی مشتریان نمی‌باشد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد. برای خرید کتاب های دانشگاهی علوم انسانی نیاز به حضور فیزیکی و مستقیم مشتریان نمی‌باشد و به سادگی می‌توان آن را به صورت آنلاین و اینترنتی تهیه کرد.

فروشگاه اینترنتی کتابانه این فرصت را در اختیار دانشجویان قرار داده تا در هر جایی که هستند کتاب‌های مورد نیاز خود را سفارش دهند. فروشگاه اینترنتی کتابانه وبسایتی است که در آن شما می‌توانید کتاب‌های دانشگاهی مختلف را سفارش دهید. خرید اینترنتی کتاب دانشگاهی علوم انسانی از طریق فروشگاه اینترنتی کتابانه باعث صرفه جویی در زمان و هزینه دانشجویان شده است. در فروشگاه اینترنتی کتابانه قیمت کتاب های علوم انسانی از بیشترین تخفیف برخوردار است.

قیمت کتاب های دانشگاهی گروه علوم انسانی

با توجه به اهمیت خرید آنلاین کتاب های گروه علوم انسانی در می‌یابیم که برای خرید از فروشگاه کتابانه لازم است ابتدا کتاب درسی مورد نیاز خود را از طریق نوار ابزار جستجو و یا دسته‌بندی‌ها پیدا کنید. پس از یافتن کتاب مورد نظر و انتخاب آن، مشخصات کتاب نمایش داده می‌شود. سپس به منظور ثبت سفارش وارد بخش تسویه حساب شده و اطلاعاتی از قبیل  مشخصات فردی، آدرس، کدپستی و نوع حمل و نقل را مشخص نماید.

با خرید آنلاین کتاب های گروه علوم انسانی دسترسی به مفاهیم آموزشی و درسنامه‌ها آسان‌تر شده و صرفه‌جویی در وقت و زمان دانشجویان را به همراه خواهد داشت. فروشگاه کتابانه، وبسایتی امن و مطمئن برای خرید کتاب های دانشگاهی می‌باشد. در فروشگاه اینترنتی کتابانه، شما می‌توانید قیمت کتاب های علوم انسانی را مشاهده کنید و برای ثبت سفارش اقدام نمایید.