نمایش 1–24 از 805 نتیجه

کتاب آموزش شگفت انگیز ریاضی 3 دوازدهم خیلی سبز

117,600تومان

کتاب سیر تا پیاز هندسه دوازدهم گاج

124,000تومان

کتاب سیر تا پیاز ریاضی دوازدهم تجربی گاج

168,000تومان

کتاب آموزش هندسه 3 (پایه دوازدهم) قلم چی

22,100تومان

کتاب آموزش شگفت انگیز حسابان 2 دوازدهم خیلی سبز

102,900تومان

کتاب سیر تا پیاز حسابان دوازدهم گاج

196,000تومان

کتاب زیست جامع دوازدهم مهروماه

192,000تومان

کتاب خوش خطی چهارم (4) دبستان خیلی سبز

60,000تومان

کتاب میکرو درسنامه های شیمی پایه کنکور گاج

84,000تومان

کتاب سیر تا پیاز فارسی نهم گاج

105,600تومان

کتاب فارسی نهم طالب تبار مبتکران

208,000تومان

کتاب آموزش شگفت انگیز فارسی 3 دوازدهم خیلی سبز

76,800تومان

کتاب پیشتاز ریاضی هشتم (8) خیلی سبز

152,000تومان

کتاب سه بعدی هندسه 3 دوازدهم [12] نشر الگو

128,000تومان

کتاب سیر تا پیاز فیزیک دوازدهم تجربی گاج

200,000تومان

کتاب سیر تا پیاز فیزیک دوازدهم ریاضی گاج

217,600تومان

کتاب فیزیک 3 دوازدهم جامع ریاضی نشر الگو (جلد اول)

172,000تومان

کتاب تست عربی 3 دوازدهم خیلی سبز

67,200تومان

کتاب سیر تا پیاز عربی دوازدهم گاج

108,000تومان

کتاب سیر تا پیاز انگلیسی دوازدهم گاج

140,000تومان

کتاب میکرو عربی دوازدهم انسانی گاج

93,600تومان

کتاب جی بی ریاضی 3 پایه دوازدهم تجربی خیلی سبز

20,000تومان

کتاب ریاضی مدرسه پایه هفتم (7) جویا مجد

83,300تومان

کتاب ریاضی کامل پایه هشتم [8] جویا مجد

253,300تومان

امروزه به‌منظور یادگیری و تسلط هرچه بهتر دروس، آموزش از طریق کتاب و نرم افزار آموزشی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. در واقع این کتاب‌ها به نوعی بازوی آموزشی معلمین و دانش‌آموزان هستند که آن‌ها را برای دستیابی به موفقیت یاری می‌رسانند. با توجه به فعالیت ناشرین مختلف، این کتاب ها نیز دارای تنوع فراوانی هستند.

برخی از کتاب های برتر آموزش تمرکز خود را بر ارائه حل تمرین‌های متعدد و متنوع گذاشته‌اند. برخی نیز درسنامه محور و ارائه نکات تکمیلی در آن‌ها اولویت است. برخی نیز به حل مسائل و فعالیت‌های کتاب درسی پرداخته و با بررسی نمونه سؤالات پایان ترم برای کسب موفقیت در آزمون‌ها و امتحانات مدرسه فوق‌العاده هستند.

همه این کتاب‌ها در نوع خود مفید و مؤثر هستند و نکته‌ای که اهمیت زیادی دارد، اختصاص دادن وقت و استفاده درست از مطالب موجود در آن‌هاست.

اهمیت آموزش

آموزش از جهات گوناگون دارای اهمیت است. نخست آن که کتاب‌های درسی به دلیل حجم محدود و همچنین ارائه مطالب و سرفصل‌های متعدد، فرصت کمی برای حل مثال‌ و تمرین‌های پرشمار دارد. در نتیجه، کتاب های آموزش می‌توانند به خوبی این مسئله را پوشش دهند. از طرفی دیگر باتوجه به اینکه مفاهیم و مباحث درسی برای دانش‌آموزان جدید و نو محسوب می‌شود؛ لذا برای تسلط و یادگیری هرچه بهتر، باید آن را تکرار و تمرین نمایند.

بهترین کتاب های کمک درسی به دلیل داشتن تمرین‌های مختلف در این زمینه بسیار کمک‌کننده هستند. ضمن آنکه نکات تکمیلی را نیز به خوبی پوشش می‌دهند. علاوه بر این موارد، یکی از دلایل موفقیت و کسب نمره بالا در امتحانات، آشنایی با تیپ سؤالات متنوع و مختلف است. اغلب کتاب های کمک آموزشی سعی کرده‌اند تا اکثر تیپ سؤالات امتحانی را به همراه نمونه سؤالات پایان‌ترم ارائه نمایند. در نتیجه کتاب های کمک آموزشی برای آزمون‌های مدرسه و کسب نمره بالا نیز بسیار مؤثرند.

پرفروش ترین ها

همان‌گونه که اشاره شد، کتاب های آموزش کمک درسی از تنوع بالایی برخوردارند. به‌عنوان مثال برخی آموزش محور، برخی تمرین محور و برخی نیز ترکیب این دو هستند. در نتیجه شاید نتوان یک کتاب را به‌عنوان بهترین کتاب کمک آموزشی برگزید. اما ما در ادامه قصد داریم، لیستی از کتاب های برتر کمک آموزشی را معرفی و بررسی نماییم. پس اگر به دنبال یافتن یک کتاب خوب و مفید هستید، ادامه مطلب را از دست ندهید.

خرید کتاب های کمک آموزشی

کتاب های سه بعدی نشر الگو

یکی از بهترین این کتاب ها در بازار، کتاب های سه بعدی نشر الگو است. چراکه این کتاب‌ها سه بعد آموزش، تمرین و تست و همچنین پاسخ و نکات تکمیلی را در یک کتاب ارائه کرده‌اند. نکات کاربردی جهت تثبیت بهتر مطالب درسی به همراه ارائه انواع سؤالات چهارگزینه‌ای و تشریحی، به خوبی دانش‌آموزان را برای یادگیری مطالب و همچنین کسب نمره بالا یاری می‌رساند.

ضمن آن‌که سؤالات ارائه شده در کتاب های سه بعدی نشر الگو دارای پاسخ تشریحی بوده که سبب پوشش نقاط ضعف و آشنایی با چگونگی حل سؤالات خواهدشد. علاوه بر این موارد، آزمون‌هایی نیز برای مرور و همچنین سنجش مطالب، درنظر گرفته شده است. همه این فاکتورها، کتاب های سه بعدی نشر الگو به یکی از کتاب های برتر کمک درسی تبدیل نموده است.

کتاب های پیشتاز خیلی سبز

کتاب های پیشتاز خیلی سبز از دیگر کتاب های کمک درسی مناسب برای دانش آموزان با هر سطح علمی است. این کتاب‌ها با درسنامه‌ای منطبق با کتاب درسی و ارائه نکات مهم آغاز می‌شود. در ادامه سؤالات تستی و تشریحی متعددی به همراه پاسخ تشریحی در انتهای کتاب مورد بررسی قرار می‌گیرد.

علاوه بر تمرین و مسئله، آزمون‌های جامعی نیز در انتهای هر فصل ارائه شده است که می‌تواند برای جمع‌بندی و آمادگی برای امتحانات بسیار مفید باشد. این موارد کتاب های پیشتاز انتشارات خیلی سبز را به یکی از بهترین انتخاب‌ها برای موفقیت در امتحانات مدرسه و آزمون‌های مختلف تبدیل کرده است.

کتاب های سیر تا پیاز گاج

اگر به دنبال یادگیری تمامی نکات آموزشی مطالب درسی هستید و می‌خواهید سیرتاپیاز مباحث را بیاموزید، چه کتابی بهتر از کتاب های سیر تا پیاز گاج. این سری از کتاب ها از سه بخش آموزش، امتحان که همان سؤالات تشریحی است و تست تشکیل شده است.

آموزش دقیق و نکته به نکته مطابق با سرفصل‌های کتاب درسی، ارائه سؤالات استاندارد با هدف ارتقای معدل دانش‌آموزان به تفکیک درس به درس و همچنین پرسش‌های چهارگزینه‌ای و آشنایی با فوت و فن‌های نکات درسی از مهمترین ویژگی‌های این مجموعه کتاب است. این پارامترهای ویژه با دقت و تخصص درنظرگرفته شده و سبب شده تا کتاب‌های سیر تا پیاز انتشارات گاج یکی از بهترین کتاب های کمک درسی به شمار رود.

کتاب ماجراهای من و درسام خیلی سبز

کتاب های ماجراهای من و درسام خیلی سبز برای دروس مختلف مقاطع تحصیلی تهیه شده است. این مجموعه کتاب به دلیل داشتن درسنامه‌های کامل و مناسب برای کسب بالاترین نمره، سؤالات امتحانی پرشمار و استاندارد در کنار پاسخ های تشریحی از بهترین کتاب های کمک درسی به شمار می‌رود.

نمونه سؤالات نیمسال اول و دوم در نظرگرفته شده در این سری از کتاب‌های خیلی سبز، به خوبی دانش‌آموزان را برای دوران امتحانات نیز آماده می‌کند. کتاب های ماجراهای من و درسام ،هر آنچه که دانش‌آموزان برای یادگیری و موفقیت نیاز دارند را در خود دارد و انتخاب مناسبی برای هر درسی است.

کتاب های پرسمان گاج

کتاب های پرسمان گاج یکی دیگر از برجسته ترین کتاب های کمک درسی است. آموزش کامل و با زبانی ساده به منظور استفاده برای کلیه دانش‌آموزان، بانک سؤال تشریحی و چهارگزینه‌ای به همراه پاسخ تشریحی و همچنین بررسی پرسش‌های موجود در کتاب درسی، از مهمترین ویژگی‌های کتاب های پرسمان گاج است.

مطمئناً تهیه و مطالعه این نوع از کتاب‌های آموزشی کمک شایانی به یادگیری و تسلط دانش‌آموزان خواهد نمود. همچنین خرید اینترنتی کتاب های کمک درسی از جمله کتاب پرسمان گاج، امکان تهیه آن‌ها با قیمتی مناسب و قابل دسترس برای همه را فراهم کرده است.

کتاب های فضایی مهروماه

کتاب های فضایی انتشارات مهروماه نیز یکی از جدیدترین کتاب های کمک درسی منتشرشده محسوب می‌شوند. این کتاب‌ها اغلب برای داوطلبین کنکور و دانش‌آموزان متوسطه دوم مناسب است. درسنامه‌های جامع به همراه ارائه خلاصه نکات، بررسی مثال‌های ساده آموزشی برای یادگیری و جاافتادن بهتر مطالب، لحن ساده و روان، بررسی پرسش‌های متعدد به همراه پاسخ تشریحی، سؤالات کنکور سال‌های قبل و البته حجم کم کتاب از جمله ویژگی‌های برجسته کتاب های فضایی مهروماه است.

کتاب های ریاضی کامل جویا مجد

کتاب های ریاضی کامل جویا مجد از جمله بهترین کتاب های کمک درسی در این درس به شمار می‌رود. آموزش کامل با زبانی ساده به همراه نکات تکمیلی خیال شما را از بابت آموزش راحت خواهد کرد. سؤالات امتحانی متعددی نیز برای یادگیری بهتر، تمرین و تکرار بیشتر در دو بخش دارای پاسخ تشریحی و بدون پاسخ درنظر گرفته شده است.

بخش ویژه‌ای نیز برای آزمون‌های تیزهوشان ارائه شده که سطح سؤالات بالاتری دارد. همه این ویژگی‌ها، کتاب های ریاضی کامل انتشارات جویا مجد در مقاطع مختلف را به انتخابی ارزشمند برای معلمین و دانش‌آموزان تبدیل کرده است.

کتاب های آموزش شگفت انگیز خیلی سبز

کتاب های آموزش شگفت‌انگیز خیلی سبز یکی دیگر از مجموعه کتاب‌های آموزش برای دانش‌آموزان متوسطه دوم است. درسنامه‌های کتاب کاملاً دوستانه و صمیمی است و دانش‌آموز را با خود همراه می‌نماید. فضای آموزش مانند کلاس درس بوده و استفاده از تصاویر گرافیکی نیز بیان مطالب را لذت‌بخش کرده است.

مثال‌های آموزشی متعدد، استفاده از تست‌های سراسری وآزمون‌های آزمایشی، بانک سؤالات خوبی را برای خواننده کتاب به ارمغان آورده است. علاوه بر سؤالات چهارگزینه‌ای، پرسش‌های تشریحی نیز برای کسب موفقیت و تسلط بیشتر درنظرگرفته شده است. پاسخنامه تشریحی دقیق و مفصلی نیز در انتهای فصل ارائه شده که این کتاب را تکمیل می‌نماید.

خرید اینترنتی کتاب های کمک آموزشی از کتابانه

امروزه خرید اینترنتی کتاب های آموزشی به‌دلیل بررسی بیشتر و بهتر کتاب‌ها، ارائه قیمت مقرون‌به‌صرفه و همچنین حذف فاصله‌ها یکی از بهترین انتخاب‌ها جهت تهیه کتاب است. در همین راستا، فروشگاه اینترنتی کتابانه، به‌عنوان مرجعی تخصصی در معرفی، تهیه و توزیع انواع کتاب کمک درسی آماده ارائه خدمات است. ما در کتابانه سعی کرده‌ایم تا بهترین‌ها را برای شما به ارمغان آوریم. ضمن آنکه با کوتاه‌کردن فاصله ناشر و مصرف‌کننده و همچنین درنظرگیری تخفیفات ویژه، قیمتی مناسب و اقتصادی را برای شما کاربران گرامی فراهم نماییم.

با کتابانه، در اکثر نقاط کشور می‌توانید نسبت به خرید کتاب خود اقدام نمایید. ضمن آن‌که مشاورین کتابانه آماده ارائه مشاوره مناسب جهت خریدی آگاهانه هستند. پس اگر به دبنال خرید بهترین کتاب های کمک درسی هستید، می‌توانید از خدمات کتابانه بهره‌مند شوید. در صورت ثبت سفارش نیز کارشناسان ما آماده پاسخگویی و پیگیری سفارشات شما عزیزان در اسرع وقت هستند.

قیمت و خرید کتاب های کمک آموزشی

کتاب‌ ها آموزش در زمینه‌های مختلفی تهیه و منتشر می‌شوند. نوع کتاب کمک آموزشی، نام انتشارات، حجم کتاب، طراحی جلد و کیفیت صفحات از جمله مواردی است که قیمت کتاب های آموزش را دست‌خوش تغییر می‌نماید. امروزه خرید اینترنتی کتاب های کمک درسی به دلایل مختلف مانند حذف واسطه و امکان مقایسه بهتر، این امکان را فراهم می‌کند که کتاب‌های خود را با دقت‌نظر و انتخاب بهتر درکنار قیمتی مناسب تهیه نمایید.


چرا باید از کتاب های آموزش کمک درسی استفاده کنیم؟

حجم کتاب های درسی محدود بوده و امکان بررسی سؤالات زیادی وجود ندارد. درحالی که یادگیری مطالب نیازمند بررسی، تمرین و تکرار مثال‌ها و پرسش‌های مختلف است.

مهمترین ویژگی‌های یک کتاب کمک درسی خوب و استاندارد چیست؟

کتاب آموزش  باید به خوبی کلیه مطالب درسی را پوشش دهد. دارای مثال و تمرین‌های فراوانی باشد. نمونه سؤالات امتحانی استاندارد و انواع تیپ سؤالات نیز در آن‌ها بررسی شود.

اگر بخواهیم بهترین کتاب آموزش را انتخاب کنیم، کدام کتاب را باید برگزید؟

کتاب های آموزش به شیوه‌های مختلفی در شیوه بیان، طرح سؤال و تمرین و پاسخ تشریحی تهیه می‌شوند. در نتیجه همان‌گونه که معرفی شد، مجموعه‌های مناسبی در این خصوص وجود دارد.

بهترین راه برای تهیه و خرید کتاب های کمک درسی چیست؟

به دلیل امکان مقایسه آسان، بررسی بهتر و همچنین خریدی با قیمت مقرون به صرفه، خرید اینترنتی راهی مناسب برای تهیه کتاب های کمک درسی محسوب می‌شود.