نمایش 1–24 از 121 نتیجه

کتاب نظریه های عمومی مدیریت – ناصرزاده

13,500تومان

کتاب ارشد و دکتری زبان تخصصی مدیریت | اشراقی

80,000تومان

کتاب ارشد ریاضیات عمومی | نگاه دانش

105,000تومان

کتاب اصول اقتصاد | محسن نظری

85,000تومان

کتاب مدیریت و کنترل پروژه – زاهدی سرشت

80,000تومان

کتاب مروری جامع بر حسابداری مالی و صنعتی | نوروش؛ کرمی

150,000تومان

کتاب برنامه ریزی نیروی انسانی – سیدجوادین

50,000تومان

کتاب مروری جامع بر حسابداری صنعتی 2 | نوروش

120,000تومان

کتاب ریاضی عمومی ۱ – آقاسی (جلد اول)

130,000تومان

کتاب مروری جامع بر حسابداری صنعتی 1 | نوروش؛ کرمی

135,000تومان

کتاب 2000 تست اقتصاد کلان | محسن نظری

55,000تومان

کتاب اقتصاد خرد | محسن نظری

110,000تومان

کتاب 2000 تست اقتصاد خرد | محسن نظری

60,000تومان

کتاب استعداد تحصیلی ویژه آزمون دکتری اثر امیر عرفانیان

85,000تومان

کتاب حسابداری شرکتها – شهرام روزبهانی

3,825تومان

کتاب ارشد سوالات کنکور مدیریت اجرایی – نگاه دانش

33,000تومان

کتاب مروری جامع بر مدیریت تولید | شیخان

8,500تومان

کتاب ارشد و دکترا ریاضی عمومی ۲ – آقاسی (جلد اول)

70,000تومان

کتاب زبان تخصصی حسابداری – خواجوی

21,000تومان

کتاب ارشد و دکتری ریاضی عمومی 2 (جلد 2) آقاسی

65,000تومان

کتاب ارشد و دکترا معادلات دیفرانسیل 2 | آقاسی

40,000تومان

کتاب ارشد و دکتری ریاضی عمومی 1 (جلد 2) آقاسی

150,000تومان

کتاب تئوری و مسائل اقتصاد خرد | سالواتوره؛ سبحانی

90,000تومان

کتاب ارشد و دکتری مرجع کامل تئوری های مدیریت – سیدجوادین

185,000تومان

درباره انتشارات نگاه دانش

لوگوی-نشر-نگاه-دانش

اگر قصد شرکت در آزمون‌های ارشد یا دکتری را در رشته‌های مدیریت، اقتصاد و حسابداری داشته باشید و ندانسته به استقبال سوالات آزمون بروید، کلاه مبار‌ک‌تان از پس معرکه هم آن‌ورتر است!

شاید با خودتان تصور می‌کنید که ای بابا، رشته‌های علوم انسانی در ایران، معمولا خلوت‌تراز سایر رشته‌ها هستند و رقابت چندانی وجود ندارد اما، خیلی سخت در اشتباهید!

انتشارات نگاه دانش کتاب‌هایش را به یاری داوطلبین کنکور ارشد و دکتری‌ای فرستاده است که به‌طور کاملا جدی قصد دارند در بهترین دانشگاه‌های یکی از این سه رشته پذیرفته شوند.

کتاب فروشی آنلاین کتابانه، پیش از داوطلبین کنکور لیست کتاب های انتشارات نگاه دانش را زیر ذره‌بین خود قرار می‌دهد؛ به همین دلیل، در مطلب امروز از دلایل محبوبیت این انتشارات  و اشتیاق کنکوری‌های ارشد و دکتری برای تهیه کتاب‌هایش می‌گوییم. اگر انتخاب منابع دقیق و مناسب برای رتبه برترشدن در کنکور دغدغه شما است، تا انتها همراه ما باشید!

انتشارات نگاه دانش؛ از آغاز تا به امروز

تولد هر انتشارات افسانه‌ای دارد؛ شاید برای‌تان جالب باشد که بدانید قصه انتشارات نگاه دانش چیست! انتشارات نگاه دانش در سال  1378 با رویکرد ارائه بهترین منابع کنکور رشته‌های حسابداری و مدیریت فعالیت خود را شروع کرد. از آنجایی‌که این دو رشته همواره از پرطرفدارترین رشته‌های علوم انسانی در مقاطع ارشد و دکتری بوده‌اند، طولی نکشید که آوازه انتشارات نگاه دانش در محفلِ داغِ رقبا پیچید!

دانشجویان با خرید اینترنتی کتاب های نشر نگاه دانش به رتبه و دانشگاه دلخواه‌شان دست می‌یافتند و این تازه شروع ماجرا بود. نشر نگاه دانش آرام آرام وسعت بیشتری گرفت و دهه 80 اوج شکوفایی آن شد!

رشته‌های بیشتری به لیست کتاب های انتشارات نگاه دانش اضافه شدند؛ مهندسی صنایع، کسب و کار، حسابداری و اقتصاد از جمله کتاب‌هایی هستند که اعتبار انتشارات نگاه دانش، به لطف آن‌ها پیشرفت قابل‌توجهی داشت.

امروزه مولفان مجرب در رشته‌های ذکرشده، که اغلب از بهترین اساتید دانشگاهی هستند، در انتشارات نگاه دانش فعالیت می‌کنند و باعث شده‌اند اعتماد به کیفیت کتب چاپ‌شده توسط این انتشارات بیش‌تر شود.

انتشارات نگاه دانش در چه زمینه‌هایی فعالیت دارد؟

انتشارات نگاه دانش بیش از 320 کتاب منتشر کرده است که علاوه بر حوزه‌های دانشگاهی و کنکور، موضوعات جانبی مهمی مانند سبک زندگی، هنر، زبان عمومی، ریاضی عمومی و مواردی این‌چنینی را شامل می‌شود. جالب است بدانید که در فرایند خرید آنلاین کتاب های انتشارات نگاه دانش، کتاب‌های مرتبط با رشته‌های حسابداری و مدیریت همواره در معرض توجه بوده‌اند. کتاب پرفروش “زبان عمومی زیر ذره بین“، کتاب مشهور” اقتصاد خرد و اقتصاد کلان” تحت تالیف دکتر محسن نظری و کتاب محبوب “حسابداری مقدماتی” روزبهانی، مُهر محکمی بر تایید کیفیت کتاب‌های این انتشارات هستند.

البته بنابر رشته دل‌خواه خود، می‌توانید نظر دانشجویان و اساتید را جویا شوید؛ مطمئن باشید از گفتن نام این انتشارات و توصیه کتاب‌هایش به شما غافل نمی‌شوند.

خرید کتاب های انتشارات نگاه دانش

موفقیت انتشارات نگاه دانش در حوزه چاپ کتاب‌های دانشگاهی

رشته اقتصاد، رشته مدیریت و رشته حسابداری، سه رشته پرهیاهو و پرطرفدار علوم انسانی هستند! انتشارات نگاه دانش، حقیقتا نگاه ویژه‌ای به این رشته‌ها داشته و به‌صورت کاملا تخصصی کتاب‌های مرتبط را با بالاترین کیفیت به چاپ رسانده است. مولفین این انتشارات اساتید دانشگاه‌های مشهور کشور هستند؛ بنابراین در فرایند  خرید اینترنتی کتاب های نشر نگاه دانش خیال‌تان از بابت کیفیت محتوایی کتاب‌ها کاملا راحت باشد.

فعالیت انتشارات نگاه دانش در چاپ کتاب‌های کارشناسی ارشد

برای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد، مخصوصا اگر متقاضی سه رشته پرطرفدار اقتصاد، مدیریت و حسابداری باشید، به دوپینگی فراتراز کتاب‌های دانشگاهی نیاز دارید! درحقیقت منابع ارشد می‌توانند مکمل خوبی برای تضمین موفقیت شما و رسیدن به رتبه دلخواه باشند.

انتشارات نگاه دانش در زمینه چاپ کتاب‌های کارشناسی ارشد(تخصصی و عمومی) فعالیت‌های درخشانی داشته است. علاوه بر رشته‌های ذکرشده، کتاب‌هایی برای کنکور مدیریت کسب‌وکار و مهندسی صنایع نیز توسط این انتشارات به چاپ رسیده است که همه این منابع در لیست کتاب های انتشارات نگاه دانش موجود هستند. کتاب‌های کنکوری نگاه دانش، مرجع کاملی از نکات، خلاصه دروس و نمونه سوالات منطبق با سوالات آزمون سراسری است و به همین سبب، توسط اساتید بسیاری توصیه می‌شود.

نویسندگان شاخصی که با انتشارات نگاه دانش همکاری دارند

انتشارات نگاه دانش تالیف کتاب‌های خود در حوزه‌ای مختلف را به بهترین‌های هر حوزه می‌سپارد؛ مخصوصا برای چاپ کتاب‌هایی که به‌عنوان مرجع در دانشگاه‌های سراسر کشور مورد استفاده قرار می‌گیرند، حساسیت منحصر به‌فردی دارد. نویسندگانی که با این انتشارات همکاری دارند، معمولا از اساتید بنام رشته‌های متنوع دانشگاهی هستند و با تمامِ اعتبارشان تالیف کتاب‌های انتشارات نگاه دانش را بر عهده داشته‌اند؛ به همین دلیل نتیجه نهایی، رضایتِ غیرقابل تصور افرادی است که این کتاب‌ها را تهیه می‌کنند. برخی از این نویسندگان شاخص عبارتند از:

مترجمین مهم انتشارات نگاه دانش

در ترجمه نیز این نشر از افراد نامدار این حوزه استفاده میکند که از جمله‌ی آنها میتوان به غلامرضا کرمی، رضا تهرانی و حسن سبحانی اشاره نمود.

خرید اینترنتی کتاب های انتشارات نگاه دانش از کتابانه

وب‌سایت کتابانه یکی از موشکی‌ترین کتاب‌فروشی‌های اینترنتی است که با سرعت هرچه تمام‌تر، کتاب‌های انتشارات نگاه دانش را درب منزل، به دست‌تان می‌رساند.  اگر شما هم قصد خرید آنلاین کتاب های انتشارات نگاه دانش را دارید، بهتر است کتابانه را با اولین تجربه خرید محک بزنید؛ خواهید دید که لذت تکرار این تجربه تا چه اندازه بی‌دردسر و هیجان‌انگیز است!

قیمت کتاب های نشر نگاه دانش

قیمت کتاب های انتشارات نگاه دانش طیف متنوعی را شامل می‌شود؛ درحقیقت براساس نوع کتابی که از لیست کتاب های انتشارات نگاه دانش انتخاب می‌کنید، قیمت تعیین‌شده متفاوت است.

البته فرصت خرید کتاب های این انتشارات با قیمت مناسب‌تراز پشت جلد، یک مژده بزرگ برای کتابانه‌ای‌ها است. پس هرچه سریع‌تر کتاب موردعلاقه تان را بخرید تا از قافله کنکوری‌ها جا نمانید!