کتاب چرا به مدرسه می روم؟ (کودک فیلسوف)

28,000 تومان

نویسنده: اسکار برونیفیه

مترجم: رویا خوئی

تصویرگر: دلفین دوران

انتشارات: پیدایش

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

توضیحات

کتاب چرا به مدرسه می روم؟ از مجموعه ی کودک فیلسوف نوشته ی اسکار برونیفیه و ترجمه ی رویا خوئی با تصویرگری دلفین دوران توسط انتشارات پیدایش به چاپ رسییده است.

” فیلو ” پسر کوچک و بامزه ای است که همیشه دوست دارد سوال بپرسد. او خیلی سوال میپرسد، گاهی هم سوال های خیلی سخت. در این داستان او اولین روزی است که به مدرسه میرود و از معلمش می پرسد چرا من باید به مدرسه بیاییم؟ اما جواب کاملی از معلمش نمی گیرد. فیلو تصمیم می گیرد این سوال را از کسانی دیگر مثل زنگ، پله، صندلی، مدادها و… بپرسد و بگوید شما چرا به مدرسه می آیید، اما هر کدام جوابی میدهند که فیلو را راضی نمی کند تا این که معلمش ….

این کتاب، به کودکان می آموزد که چگونه فکر کنند، سوال کنند و به جواب برسند. کودکان به همه چیز فکر می کنند اما شیوه ی تفکر را نمیدانند برای همین است که اکثر سوال هایشان بی جواب میماند و سوال های زیادی دارند.

توضیحات تکمیلی

وزن170 g
ابعاد190 × 190 mm
موضوع

داستان های تربیتی

تعداد صفحه

28

قطع

خشتی

نوع جلد

سخت

نوبت چاپ

4

برشی از متن کتاب

امروز اولین روزی بود که فیلو به مدرسه رفت. او از خانم معلم پرسید: سلام خانم معلم، چرا من باید به مدرسه بیایم؟ خانم معلم با تعجب جواب داد:« این دیگر چه سوالی است؟ الان وقت ندارم جوابت را بدهم. فعلاً باید با بقیه بچه های کلاس آشنا شوم .حالا بیا توی مدرسه!»

وقتی فیلو از حیاط مدرسه می گذشت، یواش یواش گفت: برای اینکه به مدرسه آمده ام، ولی نمی دانم چرا …

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کتاب چرا به مدرسه می روم؟ (کودک فیلسوف)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.