کتاب کلید واژه های آزمون اجرا سری عمران

28,000 تومان

تألیف: احمد جوزدانی

انتشارات: سری عمران قلم داور

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

توضیحات

کتاب کلید واژه های آزمون اجرا سری عمران به تألیف احمد جوزدانی در نشر سری عمران قلم داور به چاپ رسیده است.

یکی از مهمترین ابزارهای موفقیت در جلسه آزمون استفاده از تکنیک کلید واژه ها می باشد. ابتدا به این نکته توجه داشته باشید که برای قبولی در آزمون اجرا باید حداقل یک مرتبه به صورت روزنامه وار منابع آزمون را مطالعه کنید تا هنگام پاسخگویی به سوالات در جلسه آزمون تسلط و سرعت بالایی داشته باشید. هنگام مواجه با سوالات در آزمون اجرای نظام مهندسی دو حالت برای شما رخ خواهد داد:

1- شما با خواندن صورت سوال و گزینه ها، دقیقا شماره مبحث و موقعیت بند مورد نظر در مباحث مقررات ملی ساختمان که برای پاسخگویی به سوال مورد نظر است را تشخیص داده و با رجوع به آن بند سوال را پاسخ خواهید داد. توجه داشته باشید که این حالت مستلزم داشتن تسلط بالا روی همه منابع آزمون اجرا می باشد که امری دشوار است و مستلزم مطالعه ی با دقتِ همه منابع و به خاطر سپردن نسبی سر فصل ها و مطالب آنها می باشد.

2- شما با خواندن صورت سوال و گزینه های آن شماره مبحث مورد نظر را تشخیص می دهید اما محل دقیق بند مورد نظر آن را نمی توانید پیدا کنید و یا پیدا کردن آن از شما زمان زیادی خواهد گرفت. یا اینکه حتی شماره مبحث مورد نظر را نیز تشخیص نخواهید داد، در این موارد شما می توانید برای پیدا کردن بند مورد نظر که از آن سوال مطرح شده است، از تکنیک کلید واژه استفاده کنید. کلید واژه در واقع واژه کلیدی موجود در صورت سوال و یا گزینه های آن است که می تواند شما را به سمت پاسخ راهنمایی کند. برای تشخیص کلیدواژه کاربردی هر سوال باید به واژه های مطرح شده در صورت سوال و یا گزینه های آن توجه کنید و مهم ترین واژه ای که مفهوم سوال در مورد آن می باشد را انتخاب نمایید. تشخیص کلید واژه ها بسته به نوع سوال می تواند آسان یا دشوار باشد. حتی در برخی موارد نمی توان برای یک سوال کلید واژه ی خاصی در نظر گرفت.

کتاب کلید واژه های آزمون اجرا سری عمران به تألیف احمد جوزدانی در انتشارات سری عمران قلم داور به چاپ رسیده است.

 

تامین محتوا: تحریریه فروشگاه اینترنتی کتابانه

توضیحات تکمیلی

وزن 420 g
ابعاد 235 × 168 mm
موضوع

مهندسی عمران

تعداد صفحه

299

قطع

وزیری

نوع جلد

جلد نرم

نوبت چاپ

8

سال انتشار

1397

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کتاب کلید واژه های آزمون اجرا سری عمران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.