کتاب پشت پنجره ی آسمان (قصه ی خواب های من 1)

2,500 تومان

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

نویسنده: فریبرز لرستانی

تصویرگر: ماهنی تذهیبی

انتشارات: محراب قلم

کتاب پشت پنجره ی آسمان اولین جلد از مجموعه ی قصه ی خواب های من اثر فریبرز لرستانی با تصویرگری ماهنی تذهیبی در انتشارات محراب قلم به چاپ رسیده است.

این کتاب تشکیل شده از 7 داستان کوتاه و خیالپردازانه که نقش اصلی همه ی آنها یک پسر کوچولو یا یک دختر کوچولو است. این اثر شامل داستان هایی با عنوان سنگ بزرگ قورباغه ها، پشت پنجره ی اسمان، این فرشته، تاب بازی و هورا هورا، همه خوشحال بودیم، صد قصه برای خرس کوچولو، من و لک لک می باشد؛ که هر کدام در یک صفحه با تصاویری زیبا ارائه شده است. همه ی داستان ها بر اساس خواب های است که پسر کوچولو یا دختر کوچولوی قصه می بیند و آنها را تعریف می کند. پشت پنجره ی آسمان خواب دخترکی است که در آسمان پنجره ای می بیند که دختری همسن و سال خودش دستش را زیر چانه اش زده و پشت پنجره نشسته؛ او دستش رابرای دختر کوچولو تکان می دهد و می گوید چرا ناراحتی؟ دخترکی که در اسمان بود، می گوید چون تنها هستم. دختر می گوید خوب من دوستت می شوم و یک گل از باغچه به تو می دهم. دختر آسمانی خوشحال می شود و می گوید من هم یک ستاره به تو می دهم و …
کتاب قصه ی خواب های من در چند جلد با عناوین خانه ی ما، هزار بار مزه، عنکبوت پیر و پشت پنجره ی آسمان به چاپ رسیده است و در تمام این جلد ها داستان های تعریف شده از زبان کودکان و خواب هایی است که آنها دیده اند. شخصیت این کتاب ها ثابت نیست گاهی یک دختر و گاهی یک پسر داستان هایی از خواب هایش را تعریف می کند. این داستان ها کمک می کند تا ذهن کودکان فعال تر شده و به تخیل بپردازند.

اطلاعات بیشتر

وزن50 g
ابعاد220 × 170 mm
موضوع

داستان کودک و نوجوان

تعداد صفحه

16

قطع

رقعی

نوع جلد

نرم

نوبت چاپ

1

Be the first to review “کتاب پشت پنجره ی آسمان (قصه ی خواب های من 1)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

فهرست فروشگاه

کتاب-پشت-پنجره-ی-آسمان-قصه-ی-خواب-های-من-۱،محراب-قلم

کتاب پشت پنجره ی آسمان (قصه ی خواب های من 1)