کتاب وینی پو و یک روز طوفانی – پینه دوز

9,000 تومان

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

نویسنده: شرکت والت دیزنی

مترجم: آزاده محضری

انتشارات: پینه دوز

کتاب وینی پو و یک روز طوفانی نوشته ی شرکت والت دیزنی و ترجمه ی آزاده محضری توسط انتشارات پینه دوز به چاپ رسیده است.

خرس مهربانی به نام پو در جنگل زندگی می کرد. یک روز طوفانی پو تصمیم می گیرد به دیدن دوستانش برود؛ اول به سراغ دوست قدیمی اش پیگلت رفت. اما به محض این که به خانه ی او رسید باد به قدری شدید شد که آن دو را از زمین بلند کرد و به خانه ی جغد در بالای درخت کوبید. جغد که از دیدن آن ها بسیار تعجب کرده بود تا می خواست آنها را به خانه دعوت کند، باد شدید تر شد و خانه ی جغد را به همراه آن سه به زمین کوبید. ظاهرا پو اشتباه کرده بود و آن روز فرصت مناسبی برای دیدار دوستانش نبود! به خانه برگشت؛ شب، باران شدیدی شروع به باریدن کرد. طوری که تمام خانه ی پو را آب گرفت. و این فقط مشکل او نبود، بقیه دوستانش هم با این مشکل مواجه شده بودند. ظرف های عسل پو روی آب شناور شدند. او تصمیم گرفت تا آب همه ی غذاهایش را نبرده مقداری از آن ها  بخورد و برای اینکه عسل باقی مانده در ته ظرف را بلیسد سرش را داخل ظرف کرد و … کتاب “وینی پو” این داستان جذاب را برای گروه سنی کودک و نوجوان به زیبایی و با نثری ساده روایت می کند، همچنین ابعاد کوچک، صفحات مصور و رنگی کتاب بر جذابیت آن می افزاید.

 

اطلاعات بیشتر

وزن 40 g
ابعاد 170 × 120 mm
موضوع

داستان کودک و نوجوان

تعداد صفحه

43

قطع

جیبی

نوع جلد

نرم

نوبت چاپ

6

سال انتشار

1397

برشی از متن کتاب

آن روز طوفانی تبدیل به یک شب طوفانی شد. بیرون از خانه ی پو باران همین طور می بارید و می بارید و می بارید. نزدیکی صبح، تقریبا تمام آن جنگل بزرگ را سیل فرا گرفته بود. هنگامی که پو از خواب بیدار شد، دید تمام ظرف های عسلش روی آب شناور است. همان طور که داشت لباس می پوشید، تصمیم گرفت مقداری عسل بخورد. پو داشت ته ظرف عسل را لیس می زد که ناگهان متوجه شد سرش داخل ظرف گیر کرده است! قبل از این که بتواند سرش را آزاد کند، در حالی که روی آب شناور بود و سرش در ظرف گیر کرده، و پاهایش در هوا تکان می خورد از خانه خارج شد.

آب از راه پنجره وارد خانه ی پیگلت شده بود. او یادداشتی نوشته و آن را داخل بطری گذاشته بود.

_ کمک! … پ… پ… پیگلت! (من)

بطری در آب شناور شد و از پنجره بیرون رفت. پیگلت خودش را به یک صندلی چسباند ولی خیلی زود به همراه آن صندلی از پنجره بیرون رفت.

کریستوفر رابین روی تپه ای زندگی می کرد که آب نمی توانست به آن جا برسد. به همین دلیل همه برای در امان بودن از سیل، راه خانه ی او را در پیش گرفتند. جغد روی شاخه ی درختی نشسته بود و اطراف را تماشا می کرد. او دید خرگوش، کانگورو و تیگر داخل یک چتر نشسته اند و در حالی که تیگر پارو می زد به آن جا رسیدند. ولی هیچ اثری از پیگلت و پو نبود.

نناگهان رو همان کانگوروی کوچک، بطری شناوری را که یادداشت پیگلت در آن بود، پیدا کرد.

کریستفو رابین یادداشت را با صدای بلند خواند. وقتی جغد شنید که پیگلت به کمک احتیاج دارد به طرف جنگل پرواز کرد تا او را پیدا کند.

 

Be the first to review “کتاب وینی پو و یک روز طوفانی – پینه دوز”

نظرات

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

فهرست فروشگاه

کتاب وینی پو و یک روز طوفانی - پینه دوز

9,000 تومان

افزودن به سبد