کتاب میکرو انگلیسی پایه کنکور گاج

56,000 تومان66,000 تومان (-15%)

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

(دهم و یازدهم)

(درسنامه های کامل+تست های فراوان+پاسخ های روان)

مؤلف: امید یعقوبی فرد

انتشارات: گاج

کتاب میکرو انگلیسی پایه کنکور به قلم امید یعقوبی فرد از انتشارات گاج به چاپ رسیده است.

کتاب حاضر از مجموعه کتاب های میکروطبقه بندی انتشارات گاج می باشد که در راستای آماده سازی دانش آموزان برای شرکت در کنکور سراسری و آزمون های آزمایشی و کسب بهترین نتایج ممکن، تهیه و تالیف شده است. مطالب و محتوی کتاب در هر درس، به چندین بخش کلی تقسیم بندی می شود. در ابتدای هر درس تمام لغات جدید کتاب درسی و کتاب کار و حتی لغات بسیار مهم سال های قبل گردآوری و برای تک تک آن ها مثال های دقیق و کاربردی ارائه شده است تا دانش آموزان بتوانند لغات را به شکل موثر و صحیحی به خاطر بسپارند و با کاربرد آن ها در جملات آشنا شوند. علاوه بر این به همراه تمامی لغات کتاب، تصاویر جذابی نیز قرار داده شده تا یادگیری لغات از طریق حافظه بصری، سریع و ماندگار تر شود. بخش واژگان، در تمامی دروس به سه جلسه مطالعاتی، بر مبنای اهمیت شان تقسیم بندی شده است. در پایان بخش واژگان نیز، تعداد زیادی از تست های استاندارد واژگان مطرح شده که ترکیبی از سوالات کنکورهای اخیر و پرسش های تالیفی مشابه کنکور می باشند. روند تست ها در تمامی بخش ها از جمله، بخش واژگان از آسان به دشوار است تا دانش آموزان در مواجه با سوالات با روندی منطقی مواجد شوند. سپس، با در نظر گرفتن رویکردهای جدید آموزش گرامر، مباحث با زبانی ساده، همراه مثال های فراوان و با تصاویر مختلف آموزش داده می شود. در پرسش های گرامز نیز، تمام تیپ ها و مباحث مورد نظر طراحان کنکور، به طور کامل پوشش داده می شوند. با توجه به اهمیت کلوز تست و درک مطلب در کنکور سراسری، در تمامی درس های کتاب چندین متن کلوز تست و تعداد بسیار زیادی درک مطلب استاندارد قرار گرفته است. آموزش انواع تیپ تست های درک مطلب و کلوز تست و همین طور روش های پاسخگویی به آن ها، توضیحاتی تحت عنوان ” درسنامه طلایی درک مطلب و کلوز تست ” در انتهای کتاب ضمیمه شده است. انتهای دروس، یک آزمون کاملا استاندارد مشابه سوالات کنکور سراسری در نظر گرفته شده است و دانش آموزان جهت جمع بندی و ارزیابی نهایی شان می توانند به آن پاسخ دهند. کلیه سوالات دارای پاسخ نامه تشریحی می باشند و به گونه ای نوشته شده اند که عملا جای هیچ ابهامی برای دانش آموز باقی نمی گذارد.

 

اطلاعات بیشتر

وزن 1040 g
ابعاد 285 × 210 mm
موضوع

آموزش، پرسش های چهار گزینه ای

تعداد صفحه

448

قطع

رحلی

نوع جلد

جلد نرم

سال انتشار

1397

برشی از متن کتاب

گفتیم که اسم های علم به دو نوع قابل شمارش و غیرقابل شمارش تقسیم می شوند. همان طور که از عنوان اسم های قابل شمارش هم مشخص است، آن ها ذاتا قابل شمارش هستند و به راحتی می توانیم تعداد دقیق یا تقریبی آن ها را مشخص کنیم. اما داستان اسم های غیر قابل شمارش کاملا متفاوت است ؛ این نوع اسم ها اساسا قابل شمارش نیستند، پس اگر بخواهیم این اسم ها را بشماریم، باید از ظرف ها و واحدهای مخصوص خودشان ( مثل یک کیسه، دو تکه، مقداری، اندکی و … ) استفاده کنیم. در ادامه اصلی ترین روش های شمردن اسم ها را بر مبنای قابل شمارش یا غیر قابل بودن اسم ها بررسی می کنیم :

اعداد ( مخصوص اسم های قابل شمارش ) : وقتی بخواهیم تعداد دقیق یک اسم قابل شمارش را مشخص کنیم، چه کار می کنیم ؟ خب معلوم است ؛ یش از اسم یک عدد قرار می دهیم. مثال :

Tree  ( درخت ) – one tree  ( یک درخت ) – seven tree  ( هفت درخت ) – seventy – five tree  ( هفتاد و پنج درخت ) و …

اما در زبان انگیسی، عددها هم برای خودشان داستان هایی دارند و شما باید با آن ها آشنا شوید! در ادامه، نکته های مربوط به اعداد را بررسی می کنیم :

اعداد یک تا نوزده، شکل ثابتی دارند و شما فقط باید نگارش صحیح آن ها را یاد بگیرید :

One – two – three – four – five – six – seven – eight – nine – ten – eleven – tweleve – thirteen – fourteen – fifteen – sixteen – seventeen – eighteen – nineteen

بیست تا نود را به صورت دهگان بررسی می کنیم :

Twenty – thirty – forty – fifty – sixty – seventy – eighty – ninety

در بین دو بخش اعداد مرکب بیست و یک تا نود نه، حتما باید یک خط تیره کوچک قرار دهیم. اگر همین خط تیره کوچک را فراموش کنید، نگارش عدد غلط می شود!

صد در زبان انگلیسی می شود hundred. پس برای اعداد صد تا نهصد داریم :

One hundred – two hundred … nine hundred

واحد های شمارش ( مخصوص اسم های شمارش ) ؛ چون اسم های غیر قابل شمارش، قابل شمردن نیستند، پس برای شمردن آن ها باید از واحدهایی استفاده کنیم که قابل شمارش هستند. مثلا ” برنج ” را در نظر بگیرید. در زبان انگلیسی، ” برنج ” غیر قابل شمارش است و اگر بخواهیم آن را بشماریم باید از واحدهایی مثل ” کیسه ” ، ” کیلو ” و … استفاده کنیم ( یک کیسه برنج، دو کیلو برنج، سه کیلو برنج و … ). در واقع در این جا، یک اسم غیر قابل شمارش ( برنج ) را با استفاده از یک اسم قابل شمارش ( کیسه یا کیلو ) مورد شمارش قرار می دهیم. اصلی ترین واحدهای شمارش برای اسم های غیر قابل شمارش عبارتند از :

1 – a piece of ( two pieces, some pieces of, … )

2 – a bit of ( bits of, … )

3 – a slice of ( two slices of, three slices of, … )

4 – a lot of ( three loaves of, some loaves of, … )

فهرست

:Vision 1 

saving nature

wonders of creation

The value of knowledge

Traveling the world

:vision 2

understanding people

a healthy lifestyle

Art and culture

.Answers

.Appendix

 

 

Be the first to review “کتاب میکرو انگلیسی پایه کنکور گاج”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

فهرست فروشگاه

کتاب میکرو انگلیسی پایه کنکور گاج

56,000 تومان66,000 تومان (-15%)

افزودن به سبد