کتاب معمای انگشتی اردی 5 (دنیای جانوران)

25,000 تومان

موجود

  • آموزش مفاهیم برای کودکان 3 تا 7 سال
  • کتابهای فرفره
  • نویسنده: آلموت بارتل
  • مترجم: تارا سالک
  • انتشارات: کلام

کتاب دنیای جانوران جلد پنجم از مجموعه ی معمای انگشتی اُردی نوشته ی آلموت بارتل و ترجمه ی تارا سالک توسط انتشارات کلام به چاپ رسیده است.

این کتاب در جهت آموزش مفاهیم اولیه ی دوران پیش از دبستان برای کودکان این گروه سنی و در قالب بازی و سرگرمی تهیه شده است. در این کتابچه ی کوچک کودک با حیوانات مختلف، حیوانات وحشی و اهلی، شباهت و تفاوت حیوانات مختلف، محل زندگی، تغذیه و فایده های آنان برای انسان آشنا می شوند. در کنار این موارد کودک می تواند چندین ماز را به اکتفا به هوش خود به انجام برساند؛ و همچنین تمرینات کتاب می تواند محکی برای سنجش هوش کودکان باشد که این خود از ویژگی های خاص این کتاب است.

این مجموعه از جمله کتاب های آموزشی برای کودکان پیش از دبستان است که به صورت کتابچه ای کوچک و سیمی و برای کودکان 3 تا 7 سال تهیه شده است. در هر صفحه از کتاب پرسشی مطرح شده است که کودک در قالب تصاویر موجود در هر صفحه به پاسخ می رسد. در پایین تمامی صفحات سه دایره در زیر سه پاسخ موجود است که کودک با قرار دادن انگشت خود به داخل سوراخی که فکر می کند پاسخ صحیح آن گزینه باشد و برگرداندن آن صفحه می توانند درستی پاسخ خود را کنترل کنند. ” اُردی ” نام اردک کوچکی است که نشان دهنده ی پاسخ های صحیح در پشت صفحات کتاب است.

اطلاعات بیشتر

وزن 150 g
ابعاد 170 × 120 mm
موضوع

هوش و سرگرمی

تعداد صفحه

64

قطع

جیبی

نوع جلد

نرم

نوبت چاپ

7

Be the first to review “کتاب معمای انگشتی اردی 5 (دنیای جانوران)”

نظرات

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

فهرست فروشگاه

کتاب معمای انگشتی اردی 5 (دنیای جانوران)

25,000 تومان

افزودن به سبد