کتاب قاصدک دانایی ۴ (شناخت حیوانات)

7,500 تومان

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

  • کتاب های قاصدک
  • کتاب کار کودک
  • گسترش زبان در حیطه ی علوم با شناخت حیوانات
  • به کوشش: فهیمه سید ناصری
  • انتشارات: ذکر

کتاب کار کودک (شناخت حیوانات) جلد چهارم از مجموعه‌ی  قاصدک دانایی به کوشش فهیمه سید ناصری توسط نشر ذکر به چاپ رسیده است.

کتاب فوق با هدف گسترش زبان در حیطه‌ی علوم به کمک شناخت حیوانات برای گروه سنی سه تا شش سال به چاپ رسیده است. در طی تمرینات متعدد کتاب، در تمام صفحات کتاب تصاویری از حیوانات گوناگون اعم از خزندگان، پرندگان، پستانداران، آبزیان و بسیاری از گونه های دیگر به چاپ رسیده است. با کمک این تصاویر کودکان با شکل و نام حیوانات، گونه، اندازه‌ی جثه، غذا و محل زندگی و بسیاری از مشخصات دیگر آن ها آشنا می شوند. بالای هر صفحه سوالی از کودکان پرسیده شده که برای پیدا کردن پاسخ باید از معلومات خود استفاده کنند و در صورت ندانستن جواب از والدین کمک گرفته و بر دانش و آگاهی خود در این زمینه بیفزایند. به طور مثال در سه ردیف تصویر تعدادی از حیوانات ارائه و از کودک خواسته شده در هر ردیف حیوانی را که در آب زندگی می کند نام ببرد. در بخشی دیگر باید در هر ردیف حیوانی را که جثه‌ی کوچکتری دارد مشخص کند. در تمرینات مختلف کودکان باید حیوانات را بر اساس آنهایی که پرواز می کنند، حیواناتی که روی درخت یا در کوه زندگی می کنند، بزرگ تر از بقیه هستند و یا مولفه های دیگر، مشخص کرده یا نام ببرند. با انجام کلیه فعالیت های موجود در کتاب فوق، علاوه بر گسترش دایره‌ی واژگان کودکان در حوزه‌ی علوم و شناخت حیوانات و افزایش درک آن ها در مورد گونه های مختلف جانوری، اطلاعاتشان درباره‌ی حیوانات مختلف و خصوصیات آن ها نیز به طور قابل ملاحظه ای افزایش خواهد یافت. بچه ها علاوه بر موارد ذکر شده، می توانند نقاشی های موجود در کتاب را رنگ آمیزی کنند و بر مهارت رنگ آمیزی و نقاشی خود نیز بیفزایند.

مجموعه‌ی قاصدک دانایی در راستای ارتقای توانایی ها و تقویت مهارت های حسی، حرکتی و رشد ذهنی کودکان در ۱۸ جلد مختلف به چاپ رسیده است. این مجموعه بر پایه‌ی شناخت حیوانات و با استفاده از مفاهیم گوناگون در این زمینه، مانند طبقه بندی حیوانات و آشنایی با زیستگاه آن ها تدوین شده است. مجموعه‌ی فوق موجب گسترش گنجینه‌ی لغات، افزایش معلومات عمومی کودک، تقویت مهارت قرینه سازی، تقویت مهارت زبانی در زمینه‌ی علوم، شناخت حیوانات و بسیاری اثرات مثبت دیگر می گردد.

 

اطلاعات بیشتر

وزن 110 g
ابعاد 340 × 240 mm
موضوع

پیش دبستانی

تعداد صفحه

24

قطع

رحلی

نوع جلد

نرم

نوبت چاپ

4

Be the first to review “کتاب قاصدک دانایی ۴ (شناخت حیوانات)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

فهرست فروشگاه

شناخت-حیوانات-قاصدک-دانایی۴،قاصدک

کتاب قاصدک دانایی ۴ (شناخت حیوانات)

7,500 تومان

افزودن به سبد