کتاب علوم تجربی هشتم [8] گل واژه

36,000 تومان45,000 تومان (-20%)

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

  • آموزش طبقه بندی شده
  • مؤلف: هیأت مؤلفان
  • انتشارات: گل واژه
دسته‌بندی‌ها: , برچسب:

کتاب علوم تجربی هشتم به قلم گروهی از مولفان از انتشارات گل واژه به چاپ رسیده است.

کتابی که هم اکنون پیش روی شماست ، مجموعه ای جامع و کامل می باشد که با هدف پوشش دهی کتاب درسی و آموزش مطالب و مفاهیم درسی به بیانی ساده و روان، نگاشته شده است و با بکار گیری روش های مختلف یادگیری و آموزش گام به گام مطالب دانش آموزان را به سطوح بالای حیطه شناختی می رساند تا از مطالعه مفاهیم علوم تجربی لذت ببرند و در راستای آن نمرات و نتایج شان در آزمون های مختف و امتحانات به طور چشم گیری ارتقا یابد. کتاب شامل پانزده فصل می باشد. در ابتدای هر فصل اهداف جزئی فصل مشخص گردیده تا دانش آموزان با مطالعه آن بدانند به چه توانایی و مهارت هایی دست می یابند. ویژگی منحصر مجموعه، که سبب تمایز آن از سایر کتاب های کمک آموزشی شده، درسنامه کاربردی و مفهومی می باشد که برای هر فصل در نظر گرفته شده است با ارائه مطالب کتاب درسی به صورت طبقه بندی و درخت دانش، جدول و …. یادگیری و فهم مباحث و موضوعات را برای دانش آموزان آسان می کند. به منظور تفهیم بیشتر مطالب و ارائه مباحث مهم و مفید، تصاویری به همراه کادرهایی تحت عنوان ” بیشتر بیاموزیم ” در درسنامه آورده شده است. هم چنین جهت مرور و بازخوانی مطالب مطالعه و آموخته شده و رفع سوالات و مباحث ابهام دار کتاب، مثال هایی به همراه پاسخ تشریحی در درسنامه ذکر شده است. به منظور ارائه تعریف دقیق مفاهیم با کلمات ساده و جملات کوتاه، مفاهیم اصلی هر درس در جدولی مطرح شده که دانش آموزان با مطالعه آن، اصطلاحات مهم هر فصل را فرامی گیرند. پس از مطالعه درسنامه نوبت به حل تمرینات می رسد که با طرح سوالات متنوعی در سبک های مختلف این فرصت را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد تا اطلاعات و معلومات خود را محک بزنند. پاسخ تمامی سوالات در کتاب قرار دارد. چندین دوره آزمون غنی سازی شده به منظور آشنایی دانش آموزان با پرسش های چهار گزینه ای، سوالات ترکیبی و جمع بندی مطالب آموخته شده پس از هر سه درس طرح شده اند.

 

اطلاعات بیشتر

وزن 450 g
ابعاد 265 × 198 mm
موضوع

آموزش، تمرین

تعداد صفحه

224

قطع

رحلی

نوع جلد

جلد نرم

سال انتشار

1398

برشی از متن کتاب

سلول های گیرنده شنوایی : سلول های مژه داری در بخش حلزونی گوش داخلی هستند که امواج صوتی آن ها را تحریک می کند. این سلول های مژه دار، امواج صوتی را به پیام عصبی تبدیل می کند. احتمال عفونت گوش میانی به خصوص در بچه ها به دنبال عفونت های گلوبیشتر است، چون گوش میانی از طریق شیپور استاش به حلق راه دارد و ممکن است عفونت های حلق مثلا به دنبال سرما خوردگی به گوش میانی راه پیدا کرده و آن جا را هم عفونی کند و اگر درمان نشود به بخش های دیگر گوش و مغز نیز راه پیدا می کند.

صداها را این گونه می شنویم : 1 – امواج صوتی از طریق گوش خارجی و میانی به سلول های گیرنده در گوش داخلی می رسند. 2 – پیام عصبی ایجاد می شود. 3 – پیام به مراکز شنوایی در بخش گیجگاهی قشر مخ منتقل می شود. 4 – صدا شنیده و درک می شود.

فهرست

مخلوط و جداسازی مواد
تغییرهای شیمیایی در خدمت زندگی
از درون اتم چه خبر
آزمون غنی سازی
تنطیم عصبی
الفبای زیست فناوری
تولید مثل در جانداران
آزمون غنی سازی
الکتریسیته
مغناطیس
کانی ها
سنگ ها
هوازدگی
آزمون غنی سازی
نور و ویژگی های آن
شکست نور
آزمون غنی سازی
آزمون نوبت اول
آزمون نوبت دوم 1
آزمون نوبت دوم 2

 

 

 

Be the first to review “کتاب علوم تجربی هشتم [8] گل واژه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

فهرست فروشگاه

هشتم گل واژه

کتاب علوم تجربی هشتم [8] گل واژه

36,000 تومان45,000 تومان (-20%)

افزودن به سبد