کتاب روان شناسی صنعتی – نارن دار سینگ

47,000 تومان

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

  • مولف: نارن دار سینگ
  • مترجمان: دکتر حسین زارع – سمیه داودی – دکتر سعید طالبی
  • انتشارات: آییژ

کتاب روان شناسی صنعتی به قلم نارن دار سینگ و ترجمه ی حسین زارع، سمیه داودی و سعید طالبی در انتشارات آییژ به چاپ رسیده است.

امروزه، مدیران، وظیفه ای برای ابقای کارکنان دارند تا رقبای آنان را از صحنه دور کرده و خود باقی بمانند. بنابراین، با وجود چالش های همیشه در حال تغییر، نقش تعیین کننده ی به کارگیری روان شناسی صنعتی برای موفقیت سازمان ها تداوم می یابد. این کتاب، معرفی روان شناسی صنعتی است که با هدف ارائه به دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد نگاشته شده است. از آنجا که کتاب دربردارنده ی دستاوردهای تجربیِ مؤلف و تدریس در مراکز دانشگاهی گوناگون می باشد، مطالب آن برای خواننده از غنای نظری برخوردار است. مؤلف سعی کرده است ضمن استفاده از نظریه های علمی، از مثال ها و پژوهش های علمی جهت انتقال بهتر و یادگیری استفاده کند. درواقع این اثر به گونه ای تنظیم گردیده که دقیقاً مطابقِ یک متن درسی باشد. گفتنی است که موارد استفاده شده در سراسر بخش های کتاب با تمرکز بر مثال هایی از کشور هندوستان همراه است. هم چنین به منظور یادگیری هر چه بهتر، در پایان کتاب موارد ذکر شده با توجه به کاربرد مفاهیم توضیح و بررسی می گردد. یکی دیگر از ویژگی های این اثر این که در انتهای آن، به منظور مراجعه ی سریع به مفاهیم گوناگون و واژگان فنی، واژه نامه ای تعبیه گردیده است.

کتاب نامبرده دارای چهار بخش می باشد: ۱- مقدمه ای بر روان شناسی صنعتی ۲- نقش فرد در جایگاه کاری ۳- محیط کار و روان شناسی صنعتی ۴- مدیریت عملکرد: آموزش و توسعه

بخش اول به جنبه های نظری روان شناسی صنعتی، ارتباط آن با سایر علوم و نظریه ها می پردازد. بخش دوم عوامل مؤثر بر فرد را در محیط کار مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد. بخش سوم محیط کار و تأثیر آن بر فرد را مورد بررسی قرار می دهد. بخش چهارم شامل فصل های مدیریت عملکرد، آموزش و رشد می باشد.

اطلاعات بیشتر

وزن 550 g
ابعاد 235 × 165 mm
تعداد صفحات

سال انتشار

نوبت چاپ

قطع

نوع جلد

فهرست

بخش اول: مقدمه ای بر روان شناسی صنعتی

فصل 1- مقدمه ای بر روان شناسی صنعتی – تعاریف و حوزه مورد مطالعه

فصل 2- مدیریت علمی، نهضت روابط انسانی و آزمایش های هاثورن

بخش دوم: نقش فرد در جایگاه کاری

فصل 3- انگیزه و رضایت شغلی

فصل 4- مدیریت فشار روانی

فصل 5- فرهنگ سازمانی

فصل 6- رهبری و پویایی گروه

بخش سوم: محیط کار و روان شناسی صنعتی

فصل 7- سالم نگه داشتن محیط کار

فصل 8- تحلیل شغل

فصل 9- استخدام و گزینش: پایایی و روایی آزمون های استخدام

بخش چهارم: مدیریت عملکرد: آموزش و توسعه

فصل 10- مدیریت عملکرد

فصل 11- آموزش و رشد

Be the first to review “کتاب روان شناسی صنعتی – نارن دار سینگ”

نظرات

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

فهرست فروشگاه

کتاب روان شناسی صنعتی - نارن دار سینگ

47,000 تومان

افزودن به سبد