کتاب رهبری – برایان تریسی

17,000 تومان

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

(شیوه ها و تکنیک های کاربردی رهبری موثر و هدفمند)

نویسنده: برایان تریسی

ترجمه: صبا حقیقی

انتشارات: لیوسا

کتاب رهبری نوشته برایان تریسی و ترجمه صبا حقیقی توسط انتشارات لیوسا به چاپ رسیده است.

نویسنده در این کتاب می‌خواهد در مورد رهبری در عمل و افرادی که عامل رویدادها هستند صحبت کند. در این کتاب برایان تریسی شیوه‌ها و تکنیک‌هایی ارائه می‌دهد که توسط آن می توانید رهبری موثر و هدفمند باشید. در این کتاب موجز و قدرتمند به شما گفته می شود که چگونه می توانید منبع الهام برای صداقت، اعتماد و وفاداری باشید؛ چگونه حس هدفمند بودن را در افراد سازمان خود ایجاد کنید و چگونه انگیزه و اشتیاق دیگران را برانگیزانید تا به چشم انداز و اهداف شما متعهد باشند. این راهنمای کوچک و حیاتی به همراه روش های کاربردی و اثبات شده به شما کمک خواهد کرد تا استعداد بالقوه تان را برای رهبری کشف کنید. رهبری توانایی استخراج عملکردی فوق العاده از افرادی عادی است. رهبری توانایی گرد آوردن گروهی از پیروان است. در جامعه کنونی ما نیاز به رهبری مشهود است.، سازمان ها، خانه ها، ارگانهای خصوصی و عمومی و دولتی، همگی به رهبر نیاز دارند. امروزه رهبری ناشی از موقعیت، پول یا قدرت کوتاه مدت است. تنها نوع رهبری که تداوم دارد جایی است که مردم تصمیم می گیرند از مسیر، راهنمایی و دیدگاه شخصی دیگری پیروی کنند.

اطلاعات بیشتر

وزن 140 g
ابعاد 210 × 140 mm
موضوع

مدیریت

تعداد صفحه

112

قطع

رقعی

نوع جلد

جلد نرم

نوبت چاپ

3

سال انتشار

فهرست

مقدمه

فصل یک: رهبران ساخته می شوند، به دنیا نمی آیند

فصل دو: حس ماموریت

فصل سه: عمل گرایی

فصل چهار: ویژگی شجاعت

فصل پنج: رهبر به عنوان استراتژیست

فصل شش: توانایی القا و انگیزش

فصل هفت: تعهد به پیروزی

فصل هشت: رهبر به عنوان ارتباط دهنده

فصل نه: از سختی ها بیاموزید

فصل ده: یک تیم قهرمان بسازید

فصل یازده: بر نتایج تمرکز کنید

فصل دوازده: میل به رهبری

فصل سیزده: نقش عزت نفس در رهبری

فصل چهارده: با ایجاد الگو رهبری کنید

فصل پانزده: خود انگیزشی برای رهبران

فصل شانزده: قابلیت های رهبری را ارتقا دهید

فصل هفده: کسب قدرت از طریق همکاری

فصل هجده: با رضایت و موافقت عموم رهبری کنید

فصل نوزده: رهبران شنونده هستند

فصل بیست: مانند یک رهبری زندگی کنید

فصل بیست و یک: صداقت، ویژگی ضروری رهبری

برشی از متن کتاب

هیچکس ذاتاً رهبر به دنیا نمی آید. اما چه چیزی باعث می شود تا بعضی افراد به قدری جاذبه داشته باشند که الهام بخش دیگران در پیروی از خودشان شوند؟

– سال ها به مطالعه رهبری پرداخته ام. زمانی که نوجوان بودم شروع کردم و اولین رهبری که درباره اش مطالعه کردم، هانیبال ژنرال کارتاژی بود. کتابهای زیادی درباره جنگ های پانیک، توانایی فیلم های هانیبال برای گذر از کوه های آلپ و جنگ در برابر رومی ها خواندم. قادر بود نیروی کوچک را به نیروی جنگجوی قدرتمندی تبدیل کند. آنها را هزاران کیلومتر راه ببرد و بزرگترین امپراطوری زمان خود را شکست دهد. پس از آن درباره اسکریپیو مطالعه کردم. ژنرالی که هانیبال را شکست داد. زندگی ناپلئون و ولینگتون را نیز به دقت مطالعه کردم تا تفاوت این دو را درک کنم. همچنین در مورد جورج واشنگتن، آبراهام لینکلن، ژنرال جورج پاتن، دوایت آیزنهاور و عمر بردلی مطالعه کردم که رهبرانی فوق العاده در عصر خویش بودند. آنچه دریافتم این بود که رهبران ساخته می شوند، به دنیا نمی آیند.

نویسنده

برایان تریسی نویسنده و سخنران بزرگ، در ۵ ژانویه ۱۹۴۴ در شارلوت تاون کانادا به دنیا آمد. او رئیس هیئت مدیره شرکت” برایان تریسی اینترنشنال” است که در ۱۹۸۴ در کالیفرنیای آمریکا تاسیس شد. این شرکت به ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف گذاری، خلاقیت و روانشناسی موفقیت می‌پردازد. برایان تریسی درس ها و تجربیات زندگی اش را در شرایطی بسیار دشوار آموخته است. در دوران دبیرستان مجبور به ترک تحصیل شد و به کارهای سخت کارگری مشغول شد. در سال‌های اواسط دهه ۲۰ زندگی اش وارد حرفه ی فروش شد و در آن هنگام بالا رفتن از پله کان ترقی را آغاز کرد. طی سالها مطالعه و به کار بستن روش ها و طرز فکر ها و عملکردهای مختلفی که آموخته بود توانست راه خود را در تاسیس یک شرکت رشد و پرورش انسانی به ارزش ۲۷۶ میلیون دلار پیدا کند. در سال ۱۹۸۱ همایش های بسیاری در سراسر کشور برگزار کرد و در آنها به آموزش راه ها و روش های مختلف دستیابی به موفقیت پرداخت. امروز کتاب‌ها و نوارهای صوتی و تصویری مربوط از سخنرانی های او به ۳۸ زبان دنیا ترجمه و در ۶۰ کشور جهان در دسترس مردم است. او نویسنده ۵۰ کتاب پرفروش از جمله” قورباغه ات را قورت بده”، ” آینده خود را بسازید”، ” اهداف”، ” روشهای فروش”، ” نهایت موفقیت” و… می باشد.

میانگین امتیاز

5.00

01
( 1 نظر )
5 ستاره
100%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%
Add a review

1 نظر برای این محصول

  1. 01

    توسط ولقان حسینی

    این کتاب عالیه

فهرست فروشگاه