کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای – کوئک

22,000 تومان

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

(موفقیت یا شکست در 90 روز نخست) – (به انضمام دو مقاله ی مهم به ترجمه ی : عباس ایمانپور)

نویسنده: ه. ه. کوئک

مترجمان: مصطفی عابدینی فرد – مرتضی عابدینی فرد

انتشارات: ذهن آویز

کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای نوشته ی ه. ه. کوئک و ترجمه ی مصطفی عابدینی فرد و مرتضی عابدینی فرد توسط نشر ذهن آویز به چاپ رسیده است.

نتورک مارکتینگ در حال حاضر در (مدرسه ی تجارت هاروارد) تدریس می شود. این تجارت را هم می توان در آنجا آموخت و هم از طریق تجربه های یک نتورکر واقعی مثل ه.ه. کوئک، که به راستی می داند یک نتورکر برای موفقیت در کارش به چه مطالبی نیاز دارد. من از خواندن این کتاب لذت بردم.

هانگ هونگ کوئک قبلاً کتابی دل انگیز با عنوان کاپوچینو و موفقیت نوشته بود. وقتی به من گفت که دومین کتابش نیز منتشر شده است، باورم نشد! دومین کتابش با عنوان تکنیک های نتورک مارکتینگ نیز همانند کتاب اول او خودش درخشید.

نتورک مارکتینگ صنعتی است که با سرعتی باورنکردنی در حال رشد است. رشد سریع این صنعت، البته موجب ضعف های خاصی شده است و همچنین تا حدی زیاد به توسعه ی ضعیف این صنعت انجامیده است. به طور اخص، زمینه ای که نیازمند توجه فراوان است، آموزش مشتریان فعال در این صنعت است. با آنکه مجموعه های  دست به فعالیت های آموزشی و اطلاع رسانی فراوانی زده اند، اکثر این فعالیت ها یا بیش از حد تخصصی اند و یا عمدتاً به معرفی محصولی خاص می پردازند یا ماهیتی انگیزشی دارند. البته همه ی اینها حائز اهمیت بسیاری هستند، اما ظاهراً آنچه فقدانش بیش از هر چیز دیگری محسوس و زیانبار است، فنون و تکنیک های انجام این تجارت است، خصوصاً نیاز به اطلاعات و اندرزهایی که حاصل تجارب نتورکرهای واقعی باشد. کتاب سرشار از ایده ها و پیشنهادهای واقعی سودمند و عملی است. از آنجا که کاری گروهی است، این مفهوم از اهمیت بالایی برخوردار است. آنچه ما انجام می دهیم قابل تکثیر است. اگر هر کسی در مجموعه ی شما افراد خود را معرفی کند، تاثیر آن بسیار زیاد خواهد بود. همان طور که ج.پل گتی گفته است: (من ترجیح می دهم از یک درصد تلاش صد نفر استفاده کنم تا از صددرصد تلاش خودم.) راز این مسأله در تکپیر کارهای کوچک شما نهفته است، به نحوی که هرکس همان کار را انجام دهد. به عنوان مثال در مورد رهبری مجموعه، افراد بیشتر به اعمال شما می نگرند تا اینکه به حرف های شما گوش دهند! پس اگر می خواهید آنها کاری را انجام دهند، خودتان نیز همان کار را انجام دهید.

اطلاعات بیشتر

وزن 140 g
ابعاد 210 × 140 mm
موضوع

بازاریابی و تبلیغات

تعداد صفحه

135

قطع

رقعی

نوع جلد

نرم

نوبت چاپ

33

Be the first to review “کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای – کوئک”

نظرات

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

فهرست فروشگاه

کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای - کوئک

22,000 تومان

افزودن به سبد