کتاب راندو، ترسیم و پرسپکتیو – آسلا / عدیلی (جلد دوم)

19,500 تومان

گردآورنده: مایک دابلیو. لین- آسلا

ترجمه: امیر اعلا عدیلی

انتشارات: طراحان هنر

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

توضیحات

کتاب راندو، ترسیم و پرسپکتیو به تألیف مایک دابلیو. لین و آسلا و ترجمه و تدوین امیر اعلا عدیلی در انتشارات طراحان هنر به چاپ رسیده است.

این کتاب مجموعه ای است پایه ای برای دانشجویان و علاقه مندان به رشته های معماری، معماری منظر، گرافیک و طراحی صنعتی با تمرین بر روی نمونه ها همچنین توصیه و روش های گام به گامی که در هر فصل از این کتاب ذکر شده است می توانید تکنیک های راندو، ترسیم، پرسپکتیو و اصول پایه ای طراحی معماری را فرا بگیرید.کتاب تمام جنبه های طراحی، اصول گرافیک، ابزار، انواع ترسیمات، حروف نگاری، عناصر محیط پیرامون، تکنیک های اسکیس و پرسپکتیو را در بر می گیرد و شامل گنجینه ای از اطلاعات جذاب و مفید می باشد. این کتاب دارای 9 فصل می باشد 1– راحتی در مقابل سختی2– اصول گرافیک صحیح 3– تکنیک های راندو 4– انواع راندو 5– حروف نگاری 6. عناصر محیط پیرامون 7– رسم پرسپکتیو 8. نحوه ی اسکیس زدن 9. روند طراحی درفصل 1: مفاهیم راحتی در مقابل سختی را نشان می دهد که با دید صحیح، هر فردی می تواند موانع ذهنی را بشکند و به خوبی ترسیم کند، همچنین نشان می دهد چگونه نیمکره ی راست مغز خود را فعال سازد و به مهارت هنری پنهان خود پی ببرد. در فصل 2: خلاصه ای از 45 اصل اساسی گرافیک خوب مطرح شده است اگر با دقت مطالعه کنید به شما کمک می کند تا خطاهای کمتری در ترسیم مرتکب شوید و بدون در نظر گرفتن استعداد، بهتر و با اعتماد به نفس ترسیم کنید. مرکز توجه این کتاب جستجوی تکنیک ها و انواع راندوهاست که در فصل 3 و 4 آمده است. بیست تکنیک و هشت نوع راندو توضیح داده و به تصویر کشیده می شود. ابزار ماتریس به عنوان مرجعی متقاطع بین دو گروه خدمت می کند، تحلیل و بررسی ماتریس کمک می کند تا شما روابط بین تکنیک و ابزار مناسب آشنا شوید و بتوانید از آنها برای حداکثر بهره گیری استفاده کنید. فصل 5: بر روی حروف نگاری هم با مداد و هم با ماژیک تاکید دارد. عناصر مختلفی که در ایجاد جذابیت و واقع گرایی ترسیم مهم هستند به عنوان محیط شناخته می شوند؛ این موضوع در فصل 6: مطرح شده است. در فصل 7: بر روش های ساده و سریع در پرسپکتیو یک یا دو نقطه ای و استفاده از نمودار پرسپکتسو تاکید می شود. در فصل 8: هنگامی که اصول اصلی پرسپکتیو درک شد خواننده می تواند با اعتماد به نفس و موفقیت بیشتر اسکیس بزند. روند طراحی در فصل 9: از طریق شیوه های گام به گام که منجر به طرحی موفق می شود به دست می آید این روند شش سبک مهم و بیست و سه اصل طراحی را در برمی گیرد.

کتاب راندو، ترسیم و پرسپکتیو به تألیف مایک دابلیو. لین و آسلا و ترجمه و تدوین امیر اعلا عدیلی در انتشارات طراحان هنر به چاپ رسیده است.

توضیحات تکمیلی

وزن 350 g
ابعاد 165 × 240 mm
موضوع

معماری

تعداد صفحه

197

قطع

وزیری

نوع جلد

جلد نرم

نوبت چاپ

5

سال انتشار

1392

فهرست

پیش گفتار

مقدمه

سپاس

1- راحتی در مقابل سختی

2- اصول گرافیک صحیح

3- تکنیک های راندو

4- انواع راندو

5- حروف نگاری

6- عناصر محیط پیرامون

7- رسم پرسپکتیو

8- نحوه ی اسکیس زدن

9- روند طراحی

ضمیمه ی A: تکنیک های صرفه جویی در زمان

ضمیمه ی B: مصالح ماکت

ضمیمه ی C: کاغذ و مقواهای ترسیم

ضمیمه ی D: فهرست ماژیک های پیشنهادی

واژه نامه

فهرست منابع

نمایه

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کتاب راندو، ترسیم و پرسپکتیو – آسلا / عدیلی (جلد دوم)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.