کتاب دریا بازی (آخ و دینگ)

20,400 تومان24,000 تومان (-15%)

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

(کتاب آهنربایی)

نویسنده: آتوسا صالحی

تصویرگر: شیوا ضیایی

انتشارات: شهرقلم

 

کتاب دریا بازی از مجموعه‌ی آخ و دینگ، نوشته‌ی آتوسا صالحی با تصویرگری شیوا ضیایی توسط انتشارات شهر قلم به چاپ رسیده است.

“آخ” و “دینگ” به ساحل رفته اند تا حسابی آفتاب بگیرند، شنا و شن بازی کنند و کلی خوش بگذرانند. دینگ وسایل شن بازی اش را برمی دارد و از آخ که زیر چتر ساحلی اش دراز کشیده می خواهد که با او شن بازی کند. اما آخ که سطل شن و بیلچه ندارد! یکی باید از توی جعبه یک سطل و بیلچه برای دینگ پیدا کند تا او بتواند با دینگ بازی کند. آفتاب خیلی شدید است و آن دو، دو تا عینک لازم دارند تا چشم هایشان اذیت نشود. آخ و دینگ موقع بازی خیلی چیزهای دیگر هم لازم دارند که یکی باید برایشان پیدا کند. شاید تو بتوانی از جعبه ای که به گوشه‌ی کتاب چسبیده، چیزهایی را که لازم دارند به آنها بدهی!… تمام صفحات کتاب فوق از جنس آهنربایی است؛ قطعاتی مگنتی به شکل سطل شن، بیلچه، ماهی، عینک، توپ و… در گوشه‌ی کتاب تعبیه شده و کودکان همراه با خواندن قصه، باید هر کدام از وسایلی که شخصیت های داستان لازم دارند را در جای دلخواهشان بچسبانند. جلد کتاب از نوع سخت بوده و تمام صفحات روغنی و مگنتی هستند که به همراه نقاشی های زیبا و رنگی بر جذابیت کتاب افزوده اند.

آخ و دینگ، مجموعه ای دوست داشتنی و جذاب برای کودکان پیش از دبستان به شمار می رود که در شش جلد پارک بازی، باغ وحش، دریا بازی، برف بازی، قایم موشک و نمایش عروسکی به چاپ رسیده است و مشخصه ی جذاب این اثر آهنربایی بودن آن است. این مجموعه قصه های دو دوست کوچولو به نام های “آخ” و “دینگ” را روایت می کند. آن دو با هم به مکان های گوناگونی همچون باغ وحش، پارک، دریا و… رفته و خودشان را سرگرم می کنند و کودکان را با بازی های مختلف به مشارکت در فعالیت های موجود در کتاب ترغیب می کنند.

 

اطلاعات بیشتر

وزن 430 g
ابعاد 280 × 200 mm
تعداد صفحه

12

قطع

رحلی

نوع جلد

سخت

نوبت چاپ

2

موضوع

داستان کودک و نوجوان

Be the first to review “کتاب دریا بازی (آخ و دینگ)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

فهرست فروشگاه

دریا-بازی-آخ-و-دینگ،شهرقلم-۴

کتاب دریا بازی (آخ و دینگ)

20,400 تومان24,000 تومان (-15%)

افزودن به سبد