کتاب داستان Japanese Ghost Stories

13,600 تومان17,000 تومان (-20%)

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

(داستان های روح ژاپنی)

(داستان سطح سه)

نویسنده: Lafcadio Hearn

انتشارات: Longman

کتاب Japanese ghost stories| داستان های روح ژاپنی اثر لافکادیو هرن|Lafcadio Hearn توسط انتشارات لانگمن| Longman به چاپ رسیده است.

کتاب داستان اشباح ژاپنی |Japanese Ghost Stories ازمجموعه کتاب داستان های PENGUIN ACTIVE READING می باشد. مجموعه داستان های PENGUIN ACTIVE READING در 5 سطح با دو لهجه بریتیش |British و امریکایی |American ارائه گردیده است. کتاب داستان اشباح ژاپنی با لهجه بریتیش |British در سطح pre-intermediate با 1200 واژه برای زبان اموزان با تصاویر رنگی طراحی شده است. سطح Easy starts شامل 200 واژه، سطح مبتدیBeginner شامل 300 واژه، سطوح مقدماتی Elementary شامل 600 واژه وPre-Intermediate شامل 1200 واژه، وسطح Intermediate شامل 1700 واژه می باشد. تعاریف واژگان جدید در پایین صفحات ارائه شده است که از ویژگی های این مجموعه می باشد. در مجموعه کتاب داستان های PENGUIN ACTIVE READING دستور زبان |grammar براساس مجموعه کتاب های Course books می باشد که در سطوح بالاتر دستور زبان و ساختاربه مراتب سخت تر وپیچیده تر می شود. این مجموعه زیبا و جذاب در هرسطح تعدادی کتاب داستان ارائه داده است که زبان اموزان می توانند متناسب با دانش زبانی خود در ژانرهای جنایی و اسرارآمیز، ترسناک، ماجراجویی و تعقیب و گریز، فاتتزی، تخیلی، کلاسیک، داستان های واقعی و هم چنین رمان ها و داستان های مشهور از سراسر جهان را انتخاب کرده و مطالعه کنند. فعالیت هایی بعد از هر بخش از داستان ارائه شده است که مهارت خواندن و درک مطلب را تقویت می کند. کتاب داستان اشباح ژاپنی شامل 15 داستان می باشد که معلمان می توانند این کتاب داستان زیبا را در طول ترم به همراه زبان اموزان مطالعه کرده و مهارت خواندن و درک مطلب را تقویت کنند.

کتاب داستان اشباح ژاپنی | Japanese Ghost Stories شامل 15 داستان کوتاه از افسانه های ژاپنی می باشد. یک نوازنده کور با ارواح مردگان بازی می کند. سربازانی که بدن خود را ترک کرده اند. برخورد یک پیرمرد با زنی که چهره ای ندارد. خواندن این داستان و داستان های عجیب و غریب از ژاپن قدیم….
یک لوح فشرده صوتی | CD MP3 نیز به همراه کتاب وجود دارد که تمام قسمت های داستان به صورت صوتی در آن بیان شده و جهت تقویت مهارت شنیداری |Listening زبان اموزان بسیار مفید می باشد.

لافکادیو هرن |LAFCADIO HEARN (١٨٥٠-١٩٠٤) که او با نام ژاپنی کویزومی یاکومو نیز شناخته میشود؛ نویسنده ای بین المللی است که مجموعه آثار او درباره داستانهای ارواح و افسانه های ژاپنی که از بهترین آثار ادبیات جهان نیز به شمارمی آید.

اطلاعات بیشتر

وزن 110 g
ابعاد 200 × 140 mm
انتشارات

تعداد صفحات

سال انتشار

سطح

قطع

نوع جلد

برشی از متن

More than 700 years ago there was a great fight at sea at a place called DANNO-URA. It was the last great fight between two peoples – the Heike and the GENJI. All the Heike fighters died there with their women and children, and their child emperor. His name was ANTOKU TENNO. And the HEIKE ghost have haunted that coast since that time. The HEIKE ghost are quieter these days, but in earlier times they were a danger to ships. Ghostly lights circled around ships in the night as the spirits tried to pull them down under the water. They watched for swimmers and tried to pull them down too.

Be the first to review “کتاب داستان Japanese Ghost Stories”

نظرات

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

فهرست فروشگاه

کتاب داستان Japanese Ghost Stories

13,600 تومان17,000 تومان (-20%)

افزودن به سبد