کتاب خانه ی من (قصه ی خواب های من 2)

2,500 تومان

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

نویسنده: فریبرز لرستانی (اشنا)

تصویرگر: ماهنی تذهیبی

انتشارات: محراب قلم

کتاب خانه ی ما دومین جلد از مجموعه ی قصه ی خواب های من نوشته ی فریبرز لرستانی (آشنا)، با تصویرگری ماهنی تذهیبی توسط انتشارات محراب قلم به چاپ رسیده است.

این کتاب تشکیل شده از 7 داستان کوتاه و خیالپردازانه که نقش اصلی همه ی آنها یک دختر کوچولو است. داستان هایی با عنوان دوست تازه، شهر قشنگ، خانه ی ما، قالیچه ی پرنده، مسابقه ی کلاغ و الاغ، من و لاک پشت کوچولو می باشد که هر کدام در یک صفحه با تصاویری زیبا ارائه شده است. همه ی داستان ها بر اساس خواب های است که دختر کوچولوی قصه می بیند و آنها را تعریف می کند. مثلا در قصه ی خانه ی ما که هم اسم کتاب هم هست؛ دخترک در خواب می بیند که خرگوش کوچولویی با دفتر ومداد پیشش آمده و از او می خواهد برایش نقاشی بکشد. دختر شروع به کشیدن نقاشی می کند و تصویری از خانه ی خودشان را می کشد و به خرگوش می گوید که این خانه ی ماست. خر گوش خوشحال می شود و می گوید که چه خوب من خانه ی شما را یاد گرفتم و از این به بعد به تو سر می زنم. دختر کوچولو تصویر خودش را پشت پنجره می کشد و می گوید منتظرت هستم. خرگوش خوشحال می شود و شروع به خندیدن می کند

کتاب قصه ی خواب های من در چند جلد با عناوین خانه ی ما، هزار بار مزه، عنکبوت پیر و پشت پنجره ی آسمان به چاپ رسیده است و در تمام این جلد ها داستان های تعریف شده از زبان کودکان و خواب هایی است که آنها دیده اند. شخصیت این کتاب ها ثابت نیست گاهی یک دختر و گاهی یک پسر داستان هایی از خواب هایش را تعریف می کند. این داستان ها کمک می کند تا ذهن کودکان فعال تر شده و به تخیل بپردازند.

اطلاعات بیشتر

وزن40 g
ابعاد220 × 170 mm
موضوع

داستان کودک ونوجوان

تعداد صفحه

16

قطع

رقعی

نوع جلد

نرم

نوبت چاپ

1

Be the first to review “کتاب خانه ی من (قصه ی خواب های من 2)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

فهرست فروشگاه

کتاب-خانه-ی-ما-قصه-ی-خواب-های-من-۲،محراب-قلم

کتاب خانه ی من (قصه ی خواب های من 2)