کتاب تفاوت ها (ذهن فعال 1)

25,000 تومان

موجود

  • 80 معمای تصویری
  • طراح: گروه پژوهش بسته های آموزشی تاب
  • انتشارات: دیبایه

کتاب تفاوت ها اولین جلد از مجموعه ی ذهن فعال گردآوری شده توسط گروه پژوهش بسته های آموزشی تاب در انتشارات دیبایه به چاپ رسیده است.

کتاب فوق شامل ۸۰ معمای تصویری است که با هدف سنجش و افزایش میزان دقت و سرعت عمل مخاطبان طراحی شده اند. معماهای طرح شده در این کتاب، تمرین هایی برای آزمودن هوش، دقت و سرعت عمل هستند. در هر صفحه دو تصویر بسیار شبیه به هم ارائه شده و از کودکان خواسته شده ۱۰ تفاوت میان آن دو را پیدا کرده و علامت بزند. در میان این تصاویر، نقاشی هایی از مزرعه، معبد اینکاها، حیوانات مختلف، بازی های گوناگون و… وجود دارد که هریک نکاتی آموزشی را در بر دارند. هر چه از ابتدای کتاب به صفحات آخر نزدیک می شویم، تمرین ها کمی سخت تر شده و تفاوت های ظریف تر و غیر ملموس تری در تصاویر به چشم می خورد که تشخیص آنها نیازمند هوش ودقت بیشتری می باشد. با جست و جوی تصاویر گوناگون برای پیدا کردن تفاوت ها، تمرکز و دقت کودک افزایش یافته و قوه‌ی تشخیص بصری او نیز تقویت می شود‌. ابعاد کوچک کتاب، حمل و نقل آن را در مکان ها و موقعیت های مختلف، آسان تر و صفحات سیمی کار کردن با آن را برای مخاطبانش راحت و دلچسب کرده است. کودکان می توانند در پایان کار، برای سرگرمی و دست ورزی نقاشی های کتاب را رنگ آمیزی کنند و مهارت های خود را در این زمینه نیز تقویت نمایند.

مجموعه کتاب های ذهن فعال، شامل کتاب های کار و تمرین برای کودکان است. تمرین ها و معماهای تصویری به کار رفته در این مجموعه، به افزایش میزان دقت و تمرکز کودکان کمک شایانی نموده و این امکان را برای آن ها فراهم می کند که در هر جایی، حتی در سفر و مهمانی، علاوه بر سرگرمی برای افزایش دقت و تمرکز خود نیز تلاش کنند.

اطلاعات بیشتر

وزن 220 g
ابعاد 230 × 140 mm
موضوع

هوش و سرگرمی

تعداد صفحه

80

قطع

رقعی

نوع جلد

نرم

نوبت چاپ

9

Be the first to review “کتاب تفاوت ها (ذهن فعال 1)”

نظرات

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

فهرست فروشگاه

کتاب تفاوت ها (ذهن فعال 1)

25,000 تومان

افزودن به سبد