کتاب تست دیفرانسیل خیلی سبز

43,000 تومان

در انبار موجود نمی باشد

  • نظام قدیم 
  • پرسش های چهارگزینه ای
  • مولفان: دکتر کوروش اسلامی – مهندس علی مقدم
  • انتشارات: خیلی سبز

کتاب پرسش های چهار گزینه ای دیفرانسیل (نظام قدیم) تالیف دکتر کوروش اسلامی، مهندس علی مقدم توسط نشر خیلی سبز به چاپ رسیده است.

اساس کار نوشتن این کتاب بر 4 چیز بوده است 1- توجه دقیق به کنکور سراسری 2- توجه دقیق به کتاب درسی 3- توجه به کنکورهای آزمایشی و 4- نوشتن یک درس نامه ی آموزشی و پاسخ های یاد دهنده

در مورد کنکور سراسری رویکرد بدین گونه بوده که شکل و محتوای سوال هایی را که طی سال های اخیر تکرار شده اند به طور کامل پوشش داده. بعضی از تست ها نیز تالیفی اند و با سه رویکرد طرح شده اند: تمرکز روی همان بدنه ی آزمون کنکور، ارائه ی ایده ها و شکل های جدید سوال ها و پوشش کتاب درسی می باشد. در مورد کتاب درسی نیز هر سال در آزمون کنکور سوال های جدیدی طرح می شوند که دقیقا منطبق بر متن، مثال ها یا تمرین های کتاب درسی اند. در این کتاب، تمام کتاب درسی به طور کامل پوشش داده شده یعنی می توانید مطمئن باشید با حل مثال ها و سوال های این کتاب نکته ای از کتاب درسی نمی ماند که ندیده باشید. در مورد کنکورهای آزمایشی سعی بر این بوده بدون این که دچار وسواس پوشش کامل ایده های کنکورهای آزمایشی شود سوال هایی با ایده و شکل جدید مطرح شود. درس نامه شامل توضیحات کامل، نکات متعدد و مثال های زیاد است تا هر چه لازم دارید یاد بگیرید. پاسخ های تشریحی تست ها طوری نوشته شده اند که قابل فهم و یادگیری باشند و سعی شده نکات اصلی درس در پاسخ تست ها تکرار شود.

اطلاعات بیشتر

وزن 1660 g
ابعاد 280 × 210 mm
نوبت چاپ

سال انتشار

نوع جلد

قطع

تعداد صفحات

فهرست

فصل 1- مفاهیم پایه

فصل 2- دنباله ها

فصل 3- حد

فصل 4- پیوستگی

فصل 5- مجانب

فصل 6- مشتق

فصل 7- کاربرد مشتق

فصل 8- انتگرال

کنکور 94

کنکور 95

کنکور 96

Be the first to review “کتاب تست دیفرانسیل خیلی سبز”

نظرات

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

فهرست فروشگاه

cb

کتاب تست دیفرانسیل خیلی سبز

43,000 تومان