کتاب تاچستون 1 | Touchstone 1 (ویرایش 2)

38,500 تومان55,000 تومان (-30%)

موجود

Studentbook + Workbook + CD

نویسنده: Michael McCathy, Jeanne McCarten, Helen Sandiford

انتشارات: Cambridge

دسته‌بندی‌ها: , برچسب‌ها: ,

کتاب تاچستون 1 | Touchstone 1 (ویرایش 2) اثر مایکل مک کارتی، جین مک کارتن و هلن ساندیفورد | Michael McCathy, Jeanne McCarten, Helen Sandiford توسط انتشارات کمبریج | Cambridge به چاپ رسیده است.

مجموعه تاچستون | TouchStone یک مجموعه آموزشی قوی برای آموزش جوانان و بزرگسالان است که پس از تحقیقات دانشگاه کمبریج به چاپ رسیده است. تاچستون | TouchStone یک مجموعه کاملا نوآورانه است که با سبک تدریسی که دارد نه تنها مانع از خسته شدن زبان آموز نسبت به یادگیری زبان میشود حتی کاملا او را به سمت این کتاب جذب می کند. این مجموعه شامل 4 سطح از مبتدی تا متوسط (َA1_B1) می باشد که زبان انگلیسی را به طور کامل آموزش می دهد. آموزش مطالب این کتاب برگرفته از مکالمات روزمره، روزنامه ها و کتاب ها می باشد، از این رو جدا از آموزش زبان انگلیسی، اطلاعات زیادی در زمینه های مختلف از طرف این مجموعه در اختیار زبان آموزان قرار داده می شود. بر اساس تحقیقاتی که بر تالیف این کتاب شده یک برنامه ریزی دقیق برای آموزش زبان انگلیسی ارائه گردیده که باعث افزایش مهارت های دستور زبان | Grammar، خواندن | Reading، شنیدن | Listening، نوشتن | Writing و گفتار | Speaking می شود. همچنین با آوردن لغات جدید زیادی در داخل متن دایره لغات | Vocabulary زبان آموزان نیز تقویت می شود. این مجموعه برای آموزش در آموزشگاه ها طراحی گردیده که در خیلی از آموزشکاه ها مورد تدریس قرار می گیرد.

کتاب تاچستون 1 | TouchStone 1 شامل 12 درس در موضوعات مختلف می باشد که به طور کامل این موضوعات را در بر می گیرد. موضوعات عبارتند از:  همه  چیز درباره شما، در کلاس درس، مردم دوست داشتنی، زندگی روزمره، وقت آزاد، همسایه ها، خرید، جهان، زندگی شلوغ، نگاه به گذشته، غذاهای شگفت انگیز. هر درس کتاب شامل 10 صفحه می باشد که معمولا با ارائه یک مکالمه یا قسمت های از متن کتاب و روزنامه آغاز می شود و در قسمت های بعدی درس نکات مهم و تمرینات کاربردی برای یادگیری بهتر تدوین شده اند. در پایان هر درس به اصطلاح خود کتاب یک دفتر لغت | Vocabulary Notebook تعبیه شده تا هم جایی برای تمرین زبان آموز و هم معرفی لغات جدید باشد. در پایان هر 3 درس نیز مروری بر دروس گذشته قرار داده شده تا یادگیری زبان آموزان را تثبیت کند.

یک کتاب کار | WorkBook نیز همراه کتاب می باشد که هر درس آن شامل 8 صفحه تمرین است. این تمرینات کاملا فکری و چالش برانگیز بوده، به طوریکه زبان آموز را به تکاپو وا می دارد. این تمرینات در قالب: جدول، بازی فکری، جای خالی، چهار گزینه ای، جای خالی و … می باشد. زبان آموز با حل این تمرینات تا اندازه قابل توجهی سطح خود را افزایش می دهد و همچنین از فراموش شدن مطالب کاملا جلوگیری می کند.

یک لوح فشرده صوتی | CD MP3 نیز همراه کتاب می باشد که برای افزایش مهارت شنیداری نقش بسیار مهمی دارد. این لوح تمامی مطالب کتاب را به صورت صوتی برای زبان آموز بیان می کند.

 

اطلاعات بیشتر

وزن 640 g
ابعاد 280 × 210 mm
موضوع

آموزش زبان

تعداد صفحه

250

قطع

رحلی

نوع جلد

جلد نرم

سال انتشار

1397

نویسنده

مایکل مک کارتی | Micheal McCarthey یکی از نویسندگان این کتاب، استاد زبان شناسی و زبان شناسی کاربردی در دانشگاه ناتینگهام انگلیس می باشد. او به عنوان متخصص در آموزش گرامر و لغات شناخته می شود. مک کارتی کتاب های زیادی برای آموزش زبان انگلیسی نوشته که خیلی از آن ها در آموزشگاه ها و دانشگاه ها مورد تدریس قرار می گیرند.

برشی از متن کتاب

Well, I’m pretty busy. I get up early and check my email. I listen to the radio- I don’t watch tv on weekdays. Then I study. -Greg O’Neal

Noisy! I try to study but my brother and sister make a lot of noise. They don’t care. My sister watches tv, and my brother plays games on the computer.  _Gennifer Lee

It’s crazy. We get up late, so I eat breakfast in the car. My husband doesn’t have breakfast- he drives     _Amanda Sanchez

Well, my wife and I read the newspaper. I have breakfast, and my wife has coffee. We’re pretty quiet. We don’t talk a lot     _Alex Stern

Marisa is a new student in the class. She’s from rio originally. She has a very busy week. She has English classes over 18 hours a week. She studies about two hours every night. She also takes a chinese class on Saturdays! She doesn’t watch tv a lot, only one hour a day. In the evenings, she relaxes with her friends.

فهرست

 1. All about you
 2.    In class
 3.      Favorite people
 4.       Everyday life
 5.       Free time
 6.       Neighborhoods
 7.      Out and about
 8.     Shopping
 9.     A wide world
 10.      Busy lives
 11.      Looking back
Be the first to review “کتاب تاچستون 1 | Touchstone 1 (ویرایش 2)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

فهرست فروشگاه

38,500 تومان55,000 تومان (-30%)

افزودن به سبد