کتاب انگلیسی برای دانشجویان رشته معماری – حسن رستگارپور

11,000 تومان

(English for the Students of Architecture)

تألیف: دکتر حسن رستگارپور

انتشارات: سمت

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

توضیحات

کتاب انگلیسی برای دانشجویان رشته معماری به تألیف حسن رستگارپور در نشر سمت به چاپ رسیده است.

معماری هر عصری نمود افرادی است که به بهترین نحو می توانند مشکلات دوره ی خود را با ابزارهایی که در دسترس دارند حل کنند. ساخت و ساز مستلزم مهارت و قدرت تخیل خلاق است. گاهی نتیجه ی این دو عامل یک معماریِ فراموش نشدنی است و گاهی این گونه نیست. ما علاقمند به کاربرد اصول جدید ساخت و ساز هستیم که معماری از آن ها شکل می گیرد. در همه ی فرهنگ ها و همه ی دوران از الگوهای پایه ای درمعماری استفاده شده است، گرچه با دنبال کردن این الگوها هم نتوان به یک معماری برجسته دست یافت. ساختمان های مدرن با مصالح ساختمانی صنعتی امروزی با استفاده از تولید صنعتی جدید و مهارت های کاری، ساخته می شوند و برای بازار ساختمان سازی امروزه طراحی می شوند.  معماری، از هنرهای زیبایی محسوب می گردد. این هنر به همان اندازه که موسیقی برای گوش خوشایند است، برای چشم خوشایند می باشد.

سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه ها (سمت) با توجه به نیاز دانشجویان، علاوه بر تدوین متون آموزش زبان خارجی در مرحله ی عمومی، نیمه تخصصی و تخصصی برای علوم انسانی، در محدوده ی خاصی به تدوین کتب آموزش زبان تخصصی سایر رشته های پرداخته که این کتاب نیز یکی از آن هاست.

این کتاب برای دانشجویان رشته های معماری، به عنوان منبع اصلی درس زبان تخصصی تدوین شده است که می تواند علاوه بر جامعه ی دانشگاهی، مورد استفاده ی سایر علاقمندان نیز قرار گیرد.

کتاب انگلیسی برای دانشجویان رشته معماری به تألیف حسن رستگارپور در انتشارات سمت به چاپ رسیده است.

توضیحات تکمیلی

وزن 330 g
ابعاد 235 × 165 mm
موضوع

مهندسی معماری

تعداد صفحه

228

قطع

وزیری

نوع جلد

جلد نرم

نوبت چاپ

15

سال انتشار

1396

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کتاب انگلیسی برای دانشجویان رشته معماری – حسن رستگارپور”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کتاب انگلیسی برای دانشجویان رشته معماری – حسین فرهادی

8,000 تومان

(English for the Students of Architecture)

تألیف: دکتر حسین فرهادی – دکتر پروانه توکلی

انتشارات: سمت

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

توضیحات

کتاب انگلیسی برای دانشجویان رشته معماری به تألیف حسین فرهادی و پروانه توکلی در نشر سمت به چاپ رسیده است.

معماری، از هنرهای زیبا محسوب می گردد. این هنر به همان اندازه که موسیقی برای گوش خوشایند است، برای چشم خوشایند می باشد. معماریِ هر عصری نمود افرادی است که به بهترین نحو می توانند مشکلات دوره ی خود را با ابزارهایی که در دسترس دارند حل کنند. ساخت و ساز مستلزم مهارت و قدرت تخیل خلاق است. گاهی نتیجه ی این دو عامل یک معماریِ فراموش نشدنی است و گاهی این گونه نیست. ما علاقمند به کاربرد اصول جدید ساخت و ساز هستیم که معماری از آن ها شکل می گیرد. در همه ی فرهنگ ها و همه ی دوران از الگوهای پایه ای درمعماری استفاده شده است، گرچه با دنبال کردن این الگوها هم نتوان به یک معماری برجسته دست یافت. ساختمان های مدرن با مصالح ساختمانی صنعتی امروزی با استفاده از تولید صنعتی جدید و مهارت های کاری، ساخته می شوند و برای بازار ساختمان سازی امروزه طراحی می شوند.

انتشارات سمت (سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه ها) با توجه به نیاز دانشجویان، علاوه بر تدوین متون آموزش زبان خارجی در مرحله ی عمومی، نیمه تخصصی و تخصصی برای علوم انسانی، در محدوده ی خاصی به تدوین کتب آموزش زبان تخصصی سایر رشته ها نیز پرداخت که “English for students of Architecture” هم یکی از آن هاست. این کتاب برای دانشجویان رشته ی معماری در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس زبان تخصصی به ارزش دو واحد تدوین گردیده است که علاوه بر جامعه ی دانشگاهی، سایر علاقه مندان نیز می توانند از آن بهره مند شوند.

کتاب انگلیسی برای دانشجویان رشته معماری به تألیف حسین فرهادی و پروانه توکلی در انتشارات سمت به چاپ رسیده است.

توضیحات تکمیلی

وزن 250 g
ابعاد 235 × 165 mm
موضوع

مهندسی معماری

تعداد صفحه

161

قطع

وزیری

نوع جلد

جلد نرم

نوبت چاپ

14

سال انتشار

1395

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کتاب انگلیسی برای دانشجویان رشته معماری – حسین فرهادی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.