کتاب آیات و روایات کنکور خیلی سبز

27,500 تومان34,000 تومان (-19%)

(از سری کتاب های موضوعی)

(دهم، یاردهم، دوازدهم)

مولف: فیروز نژادنجف – حامد دورانی

انتشارات: خیلی سبز

کتاب آیات و روایات کنکور (دهم، یازدهم و دوازدهم) از سری کتاب های موضوعی تالیف فیروز نجف و حامد دورانی در انتشارات خیلی سبز به چاپ رسیده است.

این کتاب مجموعه ای است از تمام نکات آیات، ابیات و روایات و ارتباط آن ها با همدیگر و با متن کتاب درسی؛ یعنی تمام نکات مهمی که در سال های اخیر در بخش آیات و روایات مورد توجه طراحان سؤال بوده، در این مجموعه جمع آوری شده است. برای هر آیه دو دسته پیام ارائه گردیده است؛ یک پیام تفصیلی که به طور کامل همه چیز را توضیح می دهد و یک پیام اختصاری که دربر دارنده ی نکات برجسته و مهم ترِ پیام تفصیلی می باشد. دانش آموزان با خواندن این کتاب بر مجموعه ای کامل از پیام های آیات، ارتباط آیات و احادیث با همدیگر و هم چنین ارتباط همه ی آن ها با متن کتاب درسی، تسلط کاملی پیدا می کنند.

گفتنی است که تست هایی که در این اثر تألیف شده اند کاملاً بر اساس سبک کنکور سال های جدید می باشند؛ از این رو دانش آموزان پس از پاسخ به پرسش های چهارگزینه ایِ مطروحه در این کتاب، آیات و احادیث را از همه ی جهات یاد خواهند گرفت و نه تنها از لحاظ مفهومی، بلکه آیات و احادیث را از بر می شوند و به راحتی خواهند توانست تمامی سؤالات مربوط به آیات که جنبه ی حفظ کردنی دارند را به راحتی در کنکور جواب دهند. نکته ی پایانی این که، پاسخ نامه ی تشریحی تمامیِ تست ها در انتهای کتاب آورده شده است.

 

اطلاعات بیشتر

وزن310 g
ابعاد210 × 140 mm
تعداد صفحات

سال انتشار

قطع

نوع جلد

فهرست

دین و زندگی سال دهم

دین و زندگی سال سال یازدهم

دین و زندگی سال دوازدهم

آزمون جامع 1

آزمون جامع 2

آزمون جامع 3

Be the first to review “کتاب آیات و روایات کنکور خیلی سبز”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

فهرست فروشگاه

کتاب-موضوعی-آیات-و-روایات-جامع-خیلی-سبز-1

کتاب آیات و روایات کنکور خیلی سبز

27,500 تومان34,000 تومان (-19%)

افزودن به سبد