مقاله

معرفی بهترین کتاب های کمک درسی ریاضی هشتم

معرفی بهترین کتاب های کمک درسی ریاضی هشتم

یکی از مهم‌ترین دوره‌های تحصیلی دانش‌آموزان در پایه متوسطه است. دوره دبیرستان اهمیت سرنوشت‌سازی برای دانش‌آموزان دارد، چون باید خودشان را برای آزمون بزرگ کنکور آماده کنند. این موضوع مهم در کنار تغییرات زیادی که در نظام آموزشی ایران به وجود آمد، باعث شد که دانش‌آموزان دوره متوسطه با مطالب درسی متنوع و نحوه تدریس جدیدی از سوی معلم‌های خود روبه‌رو شوند. از این رو استفاده از کتاب های کمک درسی ریاضی هشتم امری ضروری می‌باشد.

همه این موارد باعث سرگردانی دانش‌آموزان شده است. این نگرانی برای آن‌هایی که کمی در درس ریاضی مشکل دارند، بیشتر است به همین دلیل همواره به دنبال بهترین کتاب های کمک درسی ریاضی هشتم هستند تا بتوانند از پس این درس دشوار اما شیرین برآیند.

از جمله درس‌هایی که نقش مهمی در آینده دانش‌آموزان پایه اول متوسطه دارد، ریاضی است. به غیر از رشته‌های دانشگاهی مانند: «علوم فیزیک، زیست‌شناسی، کامپیوتر و صنعت» که ریاضیات دخالت مستقیم دارد، نباید از علوم انسانی هم غافل شویم. دانش‌آموزان این رشته اگر بخواهند در رشته‌های دانشگاهی اقتصاد، جغرافیا یا آب و هواشناسی تحصیل کنند، باید نمره ریاضی خیلی خوبی بگیرند و در کنکور نیز ریاضی را با درصدهای بالایی جواب دهند.

در این مقاله بر آن شدیم تا برترین کتاب های کمک درسی هشتم درس ریاضی را به شما معرفی کنیم. البته خرید این کتاب ها بسته به سطح ریاضی شما دارد. ما کتاب ها را معرفی می‌کنیم و شما باید با بررسی‌های دقیق‌تری از وضعیت خود، مناسب‌ترین کتاب ها را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.


بهترین کتاب های کمک درسی ریاضی هشتم

همانطور که اشاره کردیم، در مقطع دبیرستان، ریاضی جایگاه ویژه‌ای دارد و لازم است که معرفی‌های تخصصی در مورد کتاب های کمک درسی ریاضی پایه هشتم صورت بگیرد. والدین نیز می‌توانند کتاب هایی که در ادامه معرفی می‌شود را بررسی کنند و با توجه به وضعیت درس ریاضی فرزند خود، نسبت به خرید کتاب کمک درسی ریاضی هشتم، اقدام کنند.

با توجه به وجود ویروس کرونا و آنلاین شدن آموزش‌های مختلف به خصوص آموزش درس ریاضی، برای دانش‌آموزان مشکلات فراوانی ایجاد شده است؛ بنابراین وجود کتاب های کمک درسی یا کمک آموزشی همانطور که از نام این کتاب ها مشخص است، می‌تواند راه‌گشای بسیاری از دانش‌آموزان و حتی معلم‌ها باشد تا در مسیر یادگیری، مانعی بر سر راه دانش‌آموزان قرار نگیرد.


 بهترین کتاب های کار ریاضی هشتم

یکی از برترین کتاب های کمک آموزشی ریاضی هشتم که حقیقتا می‌تواند برای بسیاری از دانش‌آموزان کاربرد خوبی داشته باشد، کتاب کار می‌باشد. وقتی دانش‌آموز یک مطلبی را از درس ریاضی می‌آموزد، برای اینکه بتواند آن را ملکه ذهن خود کند، باید بعد از یادگیری تمرین‌هایی را انجام دهد. با انجام تمرینات مختلف می‌تواند هر جایی که ایرادی داشته باشد را برطرف کند. در ادامه مهم‌ترین و معروف‌ترین کتاب های کار در درس ریاضی را با هم بررسی می‌کنیم تا بیشتر با بهترین کتاب های کمک درسی ریاضی هشتم آشنا شوید.

خرید کتاب کارپوچینو ریاضی هشتم گاج

کتاب کار پوچینو ریاضی هشتم گاج

کتاب کار پوچینو ریاضی هشتم انتشارات گاج یکی از تخصصی‌ترین کتاب های کار ریاضی است که به صورت تخصصی برای دانش‌آموزان پایه هشتم به نگارش درآمده است. اگر به دنبال این هستید که برای هر درسی یک درس‌نامه کامل اما خلاصه داشته باشید، توصیه می‌کنیم مطالعه و کار کردن با این کتاب را از دست ندهید.

سبک توضیح دادن در کتاب کارپوچینو ریاضی هشتم به گونه‌ای است که دانش‌آموز می‌تواند به صورت موشکافانه ریاضی پایه هشتم را یاد بگیرد. در کتاب پوچینو ریاضی هشتم گاج برای هر درسی تمرین‌ها، مثال‌ها، برترین نکات کلیدی و بانک جامع سؤالات وجود دارد.

در پایان هر فصلی نیز یک آزمون کلی برای بررسی وضعیت دانش‌آموزان قرار داده شده است. وقتی دانش‌آموز به سؤالات این کتاب پاسخ دهد، حل کردن سؤالات تستی دیگر برایش دشوار نخواهد بود. این کتاب از سری کتاب های کارپوچینو گاج مورد علاقه دانش‌آموزان، معلمان و والدینی است که همواره نگران درس ریاضی فرزندان خود هستند.


خرید کتاب شاهکار ریاضی هشتم

کتاب شاهکار ریاضی هشتم کلاغ سپید

کتاب شاهکار ریاضی هشتم انتشارات کلاغ سپید برای امتحانات نهایی تدوین شده است. اگر نگران آماده شدن برای امتحاناتی که در کلاس برگزار می‌شوند هستید، توصیه می‌کنیم کتاب زیر را تهیه کنید.

هدف از انتشار کتاب ریاضی هشتم از سری کتاب های شاهکار کلاغ سپید که یکی از کتاب های کمک درسی ریاضی هشتم به شمار می‌رود، آشنایی دانش‌آموزان با تغییرات جدید کتاب ها بوده است. به این ترتیب که هر فصلی را به صورت روان توضیح داده و در پایان فصل نیز آزمون مخصوصی برای همان فصل در نظر گرفته شده است.

طراحان، بخش اول را برای کتاب کار در نظر گرفته‌اند و بخش دوم آن را به امتحانات اختصاص داده‌اند. پاسخ‌هایی که در این کتاب قرار دارد تشریحی نیز هستند تا دانش‌آموز بهتر موضوع بحث هر فصل را متوجه شود. شاهکار ریاضی هشتم کلاغ سپید در دسته بهترین کتاب های کمک درسی ریاضی هشتم قرار می‌گیرد.


خرید کتاب کار و تمرین ریاضی هشتم منتشران

کتاب کار و تمرین ریاضی هشتم منتشران

کتاب کار و تمرین ریاضی هشتم انتشارات منتشران یک کتاب کار برای پایه هشتم است. اگر به دنبال خرید کتاب کمک درسی ریاضی هشتم هستید، انتشارات منتشران آن را تألیف کرده است. انتشارات منتشران این کتاب کار را برای پایه‌های درسی هفتم، هشتم و نهم دبیرستان منتشر کرده است.

در کتاب ریاضی هشتم منتشران نیز درس‌نامه‌های خلاصه و بسیار ویژه‌ای برای دانش‌آموزان تدوین شده که می‌توانند از آن استفاده کنند و مطالب مهم هر فصلی از کتاب خود را به خوبی بیاموزند.

در این کتاب کار، انواع گوناگونی از سؤالات چه به صورت تستی و چه به صورت تشریحی وجود دارند. طبقه‌بندی سؤالات در این کتاب از آسان به دشوار است تا دانش‌آموز بتواند پله پله پیش برود. شبیه‌سازی تمرینات کتاب اصلی دانش‌آموزان در این کتاب کار به خوبی صورت گرفته که باعث می‌شود دانش‌آموز با حل مسائل این کتاب نسبت به کتاب اصلی اشراف کامل پیدا کند.


خرید کتاب کار ریاضی هشتم خیلی سبز

کتاب کار ریاضی هشتم خیلی سبز

کتاب کار ریاضی هشتم خیلی سبز یک کتاب کار برای تمرین ریاضی است. انتشارات خیلی سبز که یکی از بهترین ناشران کتاب های کمک درسی ریاضی هشتم است برای دانش‌آموزان پایه هشتم یک کتاب کار بسیار مفید و کاربردی تألیف کرده است.

 در کتاب ریاضی هشتم از سری کتاب کار خیلی سبز می‌توانید ضمن دسترسی داشتن به درس‌نامه‌های بسیار جامع، روان و تخصصی با سؤالات بسیار کاربردی روبه‌رو شوید و با حل آن‌ها در نهایت یک آزمون خودارزیابی از خود بگیرید و وضعیت خودتان را بررسی کنید. این کتاب کار مثل سایر کتاب های کار، پاسخ‌نامه ندارد. به همین دلیل اگر در جایی دچار مشکل شدید می‌توانید آن را از معلم خود سؤال کنید.


بهترین کتاب های تیزهوشان ریاضی هشتم

در ادامه معرفی بهترین کتاب کمک آموزشی ریاضی هشتم نباید از کتاب هایی که مختص تیزهوشان برای درس ریاضی پایه هشتم تألیف شده‌اند، غافل شویم. تیزهوشان نیز در برخی از مسائل ریاضی دچار مشکلات فراوانی می‌شوند و به یک منبع مهم برای رفع آن مشکل نیاز دارند. در ادامه به معرفی کتاب های مهمی که می‌توانند ریاضی را برای تیزهوشان ساده‌تر کنند، خواهیم پرداخت.

خرید کتاب تیزهوشان ریاضی هشتم خیلی سبز

کتاب تیزهوشان ریاضی هشتم خیلی سبز  

کتاب تیزهوشان ریاضی هشتم خیلی سبز مختص تیزهوشان تدوین شده است. این کتاب به خاطر داشتن درس‌نامه‌های تخصصی در کنار نمونه سؤالات ویژه ریاضی محبوبیت زیادی بین دانش‌آموزان و معلمان دارد. دانش‌آموزان می‌توانند در این کتاب از سری کتاب های تیزهوشان خیلی سبز به سؤالات آزمون‌های ورودی تیزهوشان و مدارس برتر دسترسی داشته باشند و پاسخ‌های تشریحی آن را مطالعه کنند تا هیچ نقطه ابهامی برایشان باقی نماند.


خرید کتاب مرشد مسابقات ریاضی هشتم [8] مبتکران

کتاب مرشد ریاضی هشتم مبتکران

کتاب مرشد ریاضی هشتم انتشارات مبتکران برای تمرین ریاضی تیزهوشان است. مجموعه کتاب های مرشد مبتکران با عنوان بهترین کتاب کمک آموزشی ریاضی هشتم شناخته می‌شود. دانش‌آموزان پایه هشتم می‌توانند از این کتاب برای تقویت ریاضی خود استفاده کنند.

نکته مهم در کتاب مرشد ریاضی هشتم این است که انتشارات مبتکران، آن را بر اساس فصل‌های اصلی کتاب درسی تنظیم کرده است. بانک سؤال بسیار جامعی در این کتاب قرار دارد که دانش‌آموزان مدارس ممتاز و تیزهوشان می‌توانند از آن استفاده کنند. از ویژگی مهم این کتاب، داشتن پاسخ‌نامه کلیدی است.


خرید کتاب تیزهوشان ریاضی هشتم کاهه

کتاب تیزهوشان ریاضی هشتم کاهه

کتاب تیزهوشان ریاضی هشتم انتشارات کاهه برای بالا بردن سطح دانش ریاضی تیزهوشان است. اگر به دنبال کتابی هستید که بتوانید بعد از خواندن آن از پس آزمون‌های مختلف برآیید، کتاب تیزهوشان ریاضی هشتم کاهه را به شما توصیه می‌کنیم.

کتاب تیزهوشان ریاضی هشتم کاهه در کنار کتاب های کمک درسی ریاضی هشتم با داشتن درس‌نامه‌های تشریحی و آزمون‌های مختلف، سطح دانش شما را افزایش می‌دهد. با داشتن سؤالات چهار گزینه‌ای می‌توانید وضعیت خودتان را در درس ریاضی ارزیابی کنید. این کتاب نیز دارای پاسخ‌نامه تشریحی است.


بهترین کتاب های آموزش ریاضی هشتم

در بین معرفی کتاب های کمک درسی ریاضی هشتم نباید کتاب های آموزشی را جا بیندازیم. این کتاب ها نقش مهمی در افزایش سطح دانش ریاضی دانش‌آموزان دارند و باعث می‌شوند که آن‌ها در این دوران که بیشتر آموزش‌ها آنلاین شده مطالب مهمی که در یادگیری آن به مشکل برخورد کرده‌اند را برطرف کنند. در ادامه خرید اینترنتی کتاب های کمک آموزشی ریاضی هشتم را به شما توضیح می‌دهیم.

خرید کتاب سیر تا پیاز ریاضی هشتم گاج

کتاب سیر تا پیاز ریاضی هشتم گاج

کتاب سیر تا پیاز ریاضی هشتم گاج یک کتاب کامل برای آموزش ریاضی است. انتشارات گاج کتابی را در سه بخش مجزا اما در عین حال کاملا به هم مرتبط تألیف کرده است. در این کتاب مطالب به هم ارتباط دارند و همین ارتباط هدفمند باعث شده که آن‌ها از مطالعه این کتاب سیر نشوند.

بخش آموزش، امتحان و بخش تست‌های چهارگزینه‌ای باعث هیجان‌انگیزتر شدن این کتاب های سیر تا پیاز گاج شده است و باعث می‌شود که دانش‌آموزان روی مباحث درسی کتاب خود به خوبی تسلط پیدا کنند. کتاب سیر تا پیاز ریاضی هشتم گاج همانطور که از نامش مشخص است به قدری کامل است که می‌توان خود آن را یک کتاب درسی کامل و بدون هیچ ایرادی در نظر گرفت.


خرید کتاب ماجراهای من و درسام ریاضی هشتم خیلی سبز

کتاب ماجراهای من و درسام ریاضی هشتم خیلی سبز

کتاب ماجراهای من و درسام ریاضی هشتم خیلی سبز به تقویت ریاضی کمک می‌کند. اگر به دنبال کتاب های کمک درسی برتر ریاضی هشتم هستید، ماجراهای من و درسام ریاضی هشتم خیلی سبز کتاب مفیدی است. طبق گفته خود انتشارات خیلی سبز با خواندن این کتاب می‌توانید در امتحانات ریاضی خود نمره 20 را کسب کنید. در این کتاب انواع مختلفی از سؤالات تشریحی و امتحانی وجود دارد.

 ویژگی برتر این کتاب از سری کتاب های ماجراهای من و درسام خیلی سبز پاسخ‌نامه تشریحی آن است. همچنین برای یادگیری بیشتر دانش‌آموزان در کتاب ماجراهای من و درسام ریاضی هشتم خیلی سبز سؤالات چهارگزینه‌ای نیز طراحی شده است که می‌تواند نقش مؤثری در آموزش ریاضی به دانش‌آموزان داشته باشد.


خرید کتاب ریاضی کامل هشتم جویا مجد

کتاب ریاضی کامل هشتم جویا مجد

در کتاب ریاضی کامل هشتم انتشارات جویا مجد برای هر درسی یک خلاصه کامل قرار داده شده است. طبق گفته طراحان، این خلاصه مطالب خیلی عمیق‌تر و بهتری از کتاب اصلی را ارائه می‌دهد تا دانش‌آموزان بتوانند تمرینات مختلف ریاضی را بدون مشکل حل کنند. سؤالات مختلفی در این کتاب به همراه پاسخ‌های تشریحی آن وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را یاد بگیرید و در هر آزمونی از ریاضی نمره قبولی را کسب کنید.


خرید کتاب ریاضی هشتم کامل طلایی

کتاب ریاضی هشتم کامل طلایی

کتاب ریاضی هشتم انتشارات کامل طلایی در دو سطح عمومی و تکمیلی طراحی شده است و در دسته برترین کتاب های کمک درسی برتر ریاضی هشتم شناخته می‌شود. تمام کتاب ریاضی در این کتاب آموزش داده می‌شود. ویژگی مهم این کتاب داشتن سؤالات تشریحی و تستی است که هر در دو دسته از سؤالات، پاسخ‌های تشریحی نیز وجود دارند.

از ویژگی‌های دیگر کتاب ریاضی هشتم کامل طلایی داشتن آزمون‌های ویژه هر فصل، آزمون‌های میان نوبت اول و دوم و همچنین آزمون‌های اصلی نوبت اول و دوم است. این کتاب نگرانی بسیاری از دانش‌آموزان و معلمان را در خصوص وجود یک کتاب آموزشی خوب برطرف کرده است.


بهترین کتاب های نمونه سوالات امتحانی ریاضی هشتم

در آخرین بخش معرفی کتاب های کمک درسی ریاضی هشتم باید به کتاب هایی بپردازیم که نمونه سؤالات امتحانی مختلف ریاضی مخصوص پایه هشتم را داشته باشند. همانطور که می‌دانید، تکرار و تمرین مادر همه مهارت‌ها است. به همین دلیل وجود یک کتاب که دانش‌آموز بتواند به دنیایی از نمونه سؤالات مختلف دسترسی داشته باشد، الزامی است. در ادامه کتاب های نمونه سوالات امتحانی را با هم بررسی می‌کنیم.

خرید کتاب شب امتحان ریاضی هشتم خیلی سبز

کتاب شب امتحان ریاضی هشتم خیلی سبز

کتاب شب امتحان ریاضی هشتم خیلی سبز برای امتحان‌های نهایی تدوین شده است. دانش‌آموزانی که می‌خواهند در امتحانات نهایی خود در درس ریاضی موفق عمل کنند، بهتر است که خواندن کتاب زیر را از دست ندهند.

در کتاب ریاضی هشتم از سری کتاب های شب امتحان خیلی سبز شما به درس‌نامه‌های جامع، نمونه سؤالات مختلف به همراه پاسخ‌های تشریحی آن‌ها دسترسی دارید. با حل کردن این سؤالات و آزمون و خطا می‌توانید نمره خوبی در امتحان نهایی خود به دست بیاورید.


خرید کتاب ریاضی هشتم اسفندیار

کتاب ریاضی هشتم اسفندیار

کتاب ریاضی هشتم انتشارات اسفندیار به آزمون نهایی ریاضی اختصاص دارد. برای خرید اینترنتی کتاب های کمک آموزشی ریاضی هشتم می‌توانید این کتاب را در اولویت خود قرار دهید. این کتاب یکی از کتاب های کمک درسی ریاضی هشتم است که برای آزمون ریاضی نهایی تألیف شده است. در این کتاب نکات مهم و کلیدی هر درس وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را مطالعه کنید.

همچنین نمونه سؤالات آزمون‌هایی که برگزار شده‌اند را می‌توانید در کتاب ریاضی هشتم اسفندیار پیدا کنید. در این کتاب پاسخ‌نامه‌های تشریحی هم وجود دارند. ویژگی برتر دیگر این کتاب ریاضی وجود فلش کارت است که می‌توانید با استفاده از آن نکات مهم ریاضی را به حافظه بسپارید.


خرید کتاب گلبرگ ریاضی هشتم گل واژه

کتاب گلبرگ ریاضی هشتم گل واژه

کتاب گلبرگ ریاضی هشتم نشر گل واژه، آخرین کتاب معرفی شده این مقاله برای شب امتحان شما است. می‌توانید در این کتاب به مهم‌ترین نکاتی که هر دانش‌آموزی برای شب امتحان نیاز است که به آن دسترسی داشته باشد را پیدا کنید. تعداد بسیار زیادی از انواع سؤالات مختلف به همراه پاسخ‌نامه‌های آن‌ها نیز در این کتاب وجود دارند.


کتاب هایی که در طول این مقاله به شما پیشنهاد داده شد، توسط کارشناسان فروش کتابانه توصیه شده‌اند. از این رو می‌توانید آن‌ها را در دسته بهترین و جذاب‌ترین کتاب هایی قرار دهید که به شما کمک می‌کند تا درس شیرین ریاضی را آسان‌تر یاد بگیرید. امیدواریم که این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

اگر در زمینه ریاضی هشتم کتابی را می‌شناسید که ما در این مقاله آن را معرفی نکرده‌ایم، خوشحال می‌شویم که نام کتاب را با ما به اشتراک بگذارید و اگر کتاب هایی که توضیح داده‌ایم را خوانده‌اید، حتما تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای دین مقاله معرفی بهترین کتاب های کمک درسی علوم هشتم کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.