دانلود کتاب American English File

دانلود کتاب American English File از starter تا 5

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در عصر ارتباطات و فناوری بر هیچکس پوشیده نیست. بهترین روش یادگیری و نوع کتاب از اولین سؤالاتی است که ذهن بسیاری از زبان‌آموزان و علاقه‌مندان به یادگیری زبان انگلیسی را به خود مشغول ساخته است. دانلود کتاب American English File یکی از بهترین گزینه‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی و موردتائید بسیاری از آموزشگاه‌های معتبر آموزش زبان است. در این مطلب قصد داریم شما را با خصوصیات و نحوه‌ی دانلود رایگان یا خرید کتاب American English File آشنا سازیم.


محتوای پکیج و دانلود کتاب های امریکن انگلیش فایل

مجموعه آموزشی امریکن انگلیش فایل یکی از قوی‌ترین و کامل‌ترین مجموعه‌های کتاب های آموزش زبان انگلیسی، متشکل از 6 سطح از مبتدی تا پیشرفته می‌باشد که توسط انتشارات آکسفورد به تالیف رسیده است. این مجموعه با پوشش سطح A1 تاC1 زبان انگلیسی، یعنی کلیه‌ی مهارت‌های مکالمه، نوشتار، درک مطلب، مهارت شنیداری، تلفظ، برخورداری از محتوا و تکنیک‌های آموزشی منحصربه‌فرد خود و گرافیک زیبا و جذابیت‌های بصری، موردتوجه و استقبال بسیاری از زبان‌آموزان در سراسر جهان قرار گرفته است.

هرجلد شامل 10 تا 12 درس و هر درس شامل بخش های A و B است. کتاب‌های American English File تلفیقی از مهارت‌های زبانی هستند و زبان‌آموزان با مطالعه‌ی این مجموعه کتاب‌ها بر کلیه‌ی مهارت‌های زبانی مسلط خواهند شد.

با دانلود American English File با این محتوا در هر پکیج مواجه خواهید شد:

  1. کتاب زبان‌آموز (student book): کتاب اصلی شامل گرامر، مکالمه، لغت و فایل‌های صوتی برای آموزش زبان‌آموزان.
  2. کتاب کار (work book): کتاب تمرین زبان‌آموز شامل تمرین‌های علمی – کاربردی متنوع برای یادگیری بهتر و تسلط بیشتر زبان‌آموز بر مباحث.
  3. فایل‌های صوتی و تصویری و نرم‌افزارهای آموزشی.
  4. کتاب راهنمای معلم (teacher book): شامل نکات تکمیلی و آموزشی به‌منظور راهنمایی مربیان زبان برای ارائه‌ و به‌کارگیری بهترین روش تدریس.

علاوه بر این موارد، تمرینات متنوع با قابلیت تصحیح، فیلم‌های کوتاه و ویدئوهای آموزشی به‌صورت آنلاین برای زبان‌آموزان موجود است که تنوع بالای منابع و محتوای جدید آنلاین باعث افزایش کیفیت فرآیند یادگیری برای زبان‌آموز است.  

بررسی بخش‌های American English File

هم اکنون به بررسی قسمت های گوناگون کتاب های American English File خواهیم پرداخت:

لغت (Vocabulary)

عبارات و کلمات و به‌کارگیری آن‌ها در موقعیت‌های خاص از بخش‌های اساسی یادگیری زبان است. کتاب‌های American English File شامل بانکی از واژگان پرکاربرد زبان به صورت یک جزوه آماده همراه با تلفظ صحیح هر لغت است. طراحی دروس بر اساس واژگان کتاب، مثال‌ها و تمرین‌ها و ارائه واژگان در آن، حفظ واژگان را برای زبان‌آموزان بسیار آسان می‌سازد.


دستور زبان (Grammar)

ارائه واضح و ساده دستورهای گرامری از سطوح ابتدایی و متناسب با سطح زبان‌آموزان، تمرین‌های متنوع و منظم با تکنیک‌های منحصر به فرد در کتاب های  American English File موجب یادگیری بهتر و افزایش تسلط زبان‌آموز بر نکات دستوری زبان انگلیسی می‌شود. بخش بانک گرامر در انتهای هر سطح، مرجع گرامری مناسبی برای مرور و رفع اشکالات زبان‌آموزان است.


تلفظ (Pronunciation)

یادگیری صداهای زبان انگلیسی و قواعد و الگوهای حروف و صداها یکی از بخش‌های ضروری تسلط بر مهارت‌های گفتاری زبان انگلیسی است. کتاب‌های American English File  با تاکید ویژه بر یادگیری تلفظ و تمرکز بر لغات و آهنگ جملات مفید و کاربردی در ارتباطات همراه با تمرینات متنوع، به یادگیری بهتر این مهارت ضروری زبان در زبان‌آموز کمک می‌کند.


مهارت خواندن (Reading)

کتاب های American English File با ارائه محتوا و متون جذاب درک مطلب و استفاده از موضوعات کاربردی و متنوع  همچون مقالات آموزشی، مباحث روزنامه، سایت‌های خبری و… ، با ایجاد انگیزه و ترغیب زبان آموز به خواندن، موجب تقویت این مهارت در آن‌ها می‌شود.


مهارت شنیداری (Listening)

بخش شیداریکتاب های American English File با ارائه گفتارهای صوتی جذاب و در عین حال ساده، کوتاه و قابل درک با لهجه‌ها و صداهای آمریکایی و انگلیسی و موضوعاتی از دنیای پیرامون، آموزش این مهارت زبانی را برای زبان‌آموز آسان و لذتبخش می سازد.


مهارت نوشتاری (Writing)

کتاب های American English File با ارائه الگوهای مشخص، ساختار صحیح جملات، فوت و فن نوشتن و پوشش انواعی از نوشته‌ها، از ایمیل‌های رسمی تا پست‌های اجتماعی، موجب ارتقاء مهارت‌های نوشتاری شده و به زبان‌آموزان در بهبود برقراری ارتباطات شخصی و کاری کمک می‌کند.


مرور (Review and Check)

کتاب های American English File بعد از اتمام هر دو درس دارای دو صفحه مختصر و کاربردی برای مرور و تثبیت آموخته‌های زبان‌آموزان هستند.


دانلود رایگان pdf کتاب های American English File از کتابانه

برای مشاهده و دانلود کتاب American English File،  دانلود کتاب معلم american english file و دانلود فایل صوتی american english file می‌توانید به فروشگاه اینترنتی کتاب کتابانه مراجعه نمایید و فایل‌های مورد‌نظر خود را براساس سطح زبان به آسانی و با بهترین کیفیت دانلود نمایید. با دانلود کتاب American English File به‌عنوان یکی از بهترین و کامل‌ترین مجموعه‌های آموزش زبان انگلیسی، یادگیری کامل زبان انگلیسی را برای خود و سایرین آسان و لذت‌بخش سازید.

دیدگاهتان را بنویسید

منوی سایت