خرید بهترین کتاب های فلسفه و منطق کنکور انسانی

معرفی بهترین منابع فلسفه و منطق کنکور 1402

اهمیت فلسفه و منطق در کنکور انسانی

25 سؤال فلسفه و منطق در کنکور علوم‌ انسانی، از کتاب‌ های منطق پایه دهم و فلسفه پایه یازدهم و دوازدهم طرح می‌شوند. این دروس از دروس تعیین‌کننده، نسبتاً دشوار، پایه‌ای و اصیل رشته علوم‌ انسانی هستند. سؤالات این دروس مفهومی هستند، بنابراین موفقیت در پاسخگویی به سؤالات کنکور این دو درس، یادگیری عمیق، تمرین و تکرار زیاد می‌طلبد. در این بخش بهترین کتاب‌ های فلسفه و منطق کنکور علوم‌ انسانی معرفی شده‌اند. برای شناخت، مقایسه و اطلاع از قیمت کتاب‌ های کنکور انسانی با سایت کتابانه همراه باشید.

فهرست بهترین کتاب های فلسفه و منطق کنکور


کتاب تست فلسفه و منطق کنکور خیلی سبز

کتاب فلسفه و منطق انتشارات خیلی سبز متناسب با تغییرات کتاب‌ های درسی، تغییرات لازم را انجام داده و کامل و پرنکته است. در ابتدای هر درس کتاب فلسفه و منطق خیلی سبز، درسنامه کامل، تحلیلی و پرنکته قرار دارد و در ادامه به تست‌ها و پس از آن به پاسخنامه کلیدی و کاملاً تشریحی پرداخته شده است. در بررسی پاسخ‌ها، پیشنهاد شده که تنها به بررسی پاسخنامه کلیدی اکتفا نشود و حتماً پاسخنامه تشریحی نیز بررسی شود، تا هیچ نکته نامفهومی باقی نماند. این کتاب دربردارنده تمام نکاتی است که یک داوطلب کنکور باید آن را یاد بگیرد و به قسمت‌های حذفی اشاره‌ای نکرده است.

فهرست کتاب های تست فلسفه و منطق خیلی سبز

کتاب تست فلسفه و منطق کنکور مشاوران

کتاب فلسفه و منطق انتشارات مشاوران آموزش، کتابی مناسب برای داوطلبان کنکورانسانی است. این کتاب با داشتن درسنامه‌های کاربردی، سؤالات تستی ساده، تألیفی، سراسری و پاسخنامه‌ای تشریحی و کامل، دشواری‌های دروس فلسفه و منطق را برای داوطلبان به حداقل می‌رساند.

مؤلفان کتاب فلسفه و منطق جامع کنکور مشاوران معتقدند که سختی ذاتی این دروس، نباید عامل نخواندن، کم خواندن و یا دیر یادگرفتن موضوعات آن شود. بایستی داوطلبان با صرف وقت کافی، از پس این درس بر بیایند. پس زمان را از دست ندهید و از همین‌ الان شروع کنید.

فهرست کتاب های تست فلسفه و منطق مشاوران

کتاب تست میکرو منطق و فلسفه گاج

کتاب منطق و فلسفه از سری کتاب های میکرو طبقه بندی گاج یکی از کتاب‌های معروف رشته انسانی و مرجع مطالعه دروس فلسفه و منطق است. این کتاب چینشی درس به درس و پایه به پایه دارد که در آن، در بخش ابتدایی هر درس، درسنامه‌ای کاربردی آمده است. پس از آن، پرسش‌های تستی قرار دارد، تا داوطلبان بتوانند سطح یادگیری خود را بسنجند و با بررسی پاسخنامه، نکات بیشتری آموخته و نقاط ضعف خود را به نقاط قوت تبدیل کنند.

در این پاسخنامه‌ها، علت درستی و نادرستی سؤالات تستی تألیفی و کنکورهای سال‌های گذشته ارائه شده است. اگر داوطلبان می‌خواهند تنها یک کتاب را به‌ عنوان کتاب برتر کنکور انسانی در درس فلسفه و منطق انتخاب کنند که به حد کفایت کنکور باشد، می‌توانند روی کتاب میکرو فلسفه و منطق انتشارات گاج حساب کنند.

فهرست کتاب های منطق و فلسفه میکرو گاج

کتاب تست فلسفه و منطق مهروماه

کتاب فلسفه و منطق جامع کنکور انتشارات مهروماه را می‌توان جز کتاب های برتر کنکور انسانی در درس فلسفه دانست. درسنامه این کتاب بسیار کامل است که در آن به بررسی موشکافانه مطالب کتاب‌ های این دروس، نکات کنکوری، نکات ترکیبی و دام‌های تستی پرداخته شده است. در این درسنامه، تمامی مثال‌ها و فعالیت‌های کتاب درسی و همچنین مثال‌های خارج از کتاب نیز پوشش داده شده است.

همچنین، کتاب فلسفه و منطق جامع کنکور مهروماه شامل تست‌های تألیفی و کنکورهای سراسری سال‌های گذشته است. تست‌ها در این کتاب به‌ صورت موضوعی و به ترتیب سطح دشواری، طبقه‌بندی شده‌اند.

پاسخنامه این تست‌ها کاملاً تشریحی و پرنکته است. در این کتاب QR مخصوصی ارائه شده که داوطلبان با اسکن آن می‌توانند از اطلاعات تکمیلی، تست‌های دشوار و پر نکته و… نیز بهره‌مند شوند.

فهرست کتاب های فلفه و منطق کنکور مهروماه

دیدگاهتان را بنویسید

منوی سایت