خرید کتاب های جامعه شناسی کنکور

بهترین منابع جامعه شناسی کنکور 1402

اهمیت جامعه شناسی در کنکور انسانی

علوم اجتماعی درون دفترچه کنکور علوم‌ انسانی 20 سؤال را به خود اختصاص می‌دهد. این سؤال‌ها، از کتاب‌ های جامعه‌شناسی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم طرح می‌شوند. برای موفقیت در پاسخگویی به سؤالات جامعه‌ شناسی، باید قدرت تحلیل خود را تقویت کنید. این پیوستگی مطالب و ترکیب‌ شدن مفاهیم است که باعث به‌ وجود آمدن سؤال‌های سخت و پیچیده در این درس می‌شود. در این بخش، بهترین کتاب های جامعه‌ شناسی کنکور علوم‌ انسانی معرفی شده است. برای داشتن اطلاعات کافی در مورد برترین کتاب های کنکور انسانی در این درس، با ما همراه باشید.


فهرست بهترین کتاب‌ های جامعه شناسی کنکور

کتاب تست جامعه‌ شناسی کنکور خیلی سبز

کتاب جامعه‌شناسی انتشارات خیلی سبز، یکی از کامل‌ترین و جامع‌ترین کتاب‌ های تست جامع کنکور انسانی موجود در بازار است. این کتاب شامل چند بخش درسنامه، تست، پاسخنامه و ضمیمه است. درسنامه این کتاب کامل و جامع است و پوششی سراسری بر روی متن کتب درسی دارد که در آن مطالب با زبانی ساده و به همراه جدول‌ها و نمودارها بازگو شده‌اند.

در کتاب جامعه شناسی جامع خیلی سبز، تست‌های زیادی برای تمرین بیشتر داوطلبان در نظر گرفته شده است. پاسخ‌های تشریحی این تست‌ها علاوه بر پاسخ درست و علت‌ها، به جمع‌بندی مطالب و مرور آنچه که گفته شد نیز می‌پردازد. این کتاب جامع را می‌توان در گروه کتاب برتر کنکور انسانی دسته‌بندی کرد.

فهرست کتاب تست جامعه شناسی کنکور خیلی سبز

کتاب تست جامعه‌ شناسی کنکور مشاوران

کتاب جامعه‌شناسی کنکور انتشارات مشاوران آموزش، یکی از کتاب‌ های معروف رشته انسانی است. این کتاب شامل درسنامه و تعداد زیادی تست تألیفی و کنکور سراسری سال‌های گذشته به همراه پاسخنامه تست‌ها است. تست‌هایی که در این کتاب آمده، کاملاً با تغییرات کتاب نظام جدید هماهنگ شده و حتی سؤالات کنکور آن نیز، بنا به همین تغییرات، به‌ روز رسانی شده‌اند.

تست‌ های کتاب جامعه شناسی کنکور مشاوران به چهار دسته «سر تا ته درس را دوره کنید» برای سؤالات مروری و حافظه‌ای، «کتاب را ریز ذره‌بین بگذاریم» برای سؤالات از قسمت‌هایی از کتاب که کمتر مورد توجه‌اند، «جاهای خاص کتاب را فراموش نکنیم.»

برای سؤالات بخش‌هایی مثل بخوانیم و بدانیم، تصویر، متن زیر متن و… و «با کنکور هم‌ سطح شویم»، برای سؤالات کنکور تقسیم شده‌اند. در ادامه نیز پاسخنامه‌ای مفصل از این تست‌ها قرار گرفته که علاوه بر بررسی گزینه صحیح به علت رد گزینه‌های اشتباه نیز می‌پردازد.

فهرست کتاب تست جامعه شناسی کنکور مشاوران
کتاب تست میکرو جامعه‌ شناسی گاج

کتاب جامعه‌ شناسی کنکور از سری کتاب های میکرو طبقه‌بندی گاج، از کتاب‌ های جامعی است که به داوطلبان این امکان را می‌دهد که با مطالعه کامل و دقیق آن، به درصد بالای مورد نظرشان در کنکور برسند. این کتاب که درس به درس پیش می‌رود، شامل درسنامه‌ها، تست‌ها و پاسخنامه تشریحی برای تست‌هاست.

نکته جالب‌ توجه در ساختار کتاب میکرو جامعه شناسی کنکور انتشارات گاج این است که درسنامه‌های بسیار کاربردی این کتاب در بخش پایانی کتاب قرار دارد. در طراحی سؤالات تستی تألیفی و سراسری این کتاب سعی شده که پوشش کاملی بر تمام کتاب به وجود آمده باشد. در قسمت پاسخنامه نیز، علاوه بر بررسی گزینه درست، علت غلط بودن گزینه‌های دیگر نیز بررسی می‌شود. از همین رو می‌توان از آن برای شناخت نقاط ضعف و تبدیل آن به نقاط قوت استفاده کرد.

کتاب میکرو جامعه شناسی جامع کنکور گاج

دیدگاهتان را بنویسید

منوی سایت