بهترین کتاب‌ کمک ‌درسی فیزیک دهم ریاضی

معرفی بهترین کتاب‌ های کمک ‌درسی فیزیک دهم ریاضی

کتاب های کمک درسی استاندارد یکی از ابزارهای کمک آموزشی مفید برای کسانی است که به دنبال ارتقا کیفیت آموزش و سطح علمی خود هستند، ابزاری که چه در آموزش حضوری و چه آموزش غیرحضوری می‌توان از آن بهره برد. استفاده از این کتاب‌ها در سال‌های اخیر به‌خصوص برای شرکت در آزمون سراسری گسترش بسیاری یافته است. کتاب ‌های کمک ‌درسی فیزیک دهم ریاضی نیز ازجمله ابزارهای کمک‌آموزشی مؤثر در یادگیری مفاهیم این درس پیچیده محسوب می‌شوند.

علم فیزیک به بررسی نحوه عملکرد جهان طبیعی از طریق فرمول‌های ریاضی می‌پردازد. درس فیزیک یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین دروس رشته ریاضی است. فیزیک دهم آغاز آشنایی دانش‌آموز با مباحث پیچیده و بنیادی درس فیزیک است که این شناخت مستلزم محاسبات قوی و درک عمیق مباحث می‌باشد. نوع آموزش دانش‌آموز، نگرش وی نسبت به درس فیزیک و قوانین حاکم بر طبیعت را شکل می‌دهد. از سوی دیگر درس فیزیک دهم حدود 25 درصد سؤالات کنکور سراسری را در خود جای داده است.

در مطلب زیر سایت کتابانه به معرفی برخی از بهترین کتاب‌ های کمک‌ درسی فیزیک دهم ریاضی و نیز راه‌های خرید کتاب ‌های کمک‌ آموزشی فیزیک دهم ریاضی خواهد پرداخت. این کتاب ها شامل موارد زیر هستند:

  • کتاب های آموزش فیزیک دهم ریاضی
  • کتاب های تست فیزیک دهم ریاضی
  • کتاب های نمونه سوالات امتحانی فیزیک دهم ریاضی
  • کتاب های کار فیزیک دهم ریاضی

کتاب های دهم ریاضی

بهترین کتاب ‌های کمک ‌درسی فیزیک دهم ریاضی

درس فیزیک یکی از دروس پیچیده دوره متوسطه است که یادگیری آن مستلزم تلاش، تمرین و تکرار مباحث، فرمول‌ها و مسائل است. کتاب کمک ‌درسی برتر فیزیک، کتاب‌هایی هستند که با توضیح کلیه نکات ریزودرشت کتاب، تکنیک‌های آموزشی خاص و حل تمرین‌های متنوع بتوانند مانند معلم، دانش‌آموز را در مسیر آموزش صحیح یاری نماید. این کتاب‌ها دارای کاربردهای متنوعی هستند و بسته به محتوا و نیاز دانش‌آموزان، به گروه‌های مختلفی همچون کتاب های کار، کتاب های تست، کتاب های نمونه سؤال امتحانی و کتاب های آموزشی دسته‌بندی می‌شوند.

در زیر با برخی از بهترین کتاب ‌های کمک ‌درسی فیزیک دهم ریاضی آشنا خواهیم شد.

بهترین کتاب های آموزش فیزیک دهم ریاضی

کتاب های آموزش فیزیک دهم ریاضی با هدف آموزش بهتر مفاهیم کتاب‌ درسی فیزیک دهم ریاضی به تألیف رسیده اند.

کتاب سیر تا پیاز فیزیک دهم ریاضی گاج

کتاب سیر تا پیاز فیزیک دهم ریاضی انتشارات گاج، به سبب آموزش مباحث و پوشش تمامی مطالب کتاب درسی فیزیک دهم ریاضی، منبع کمک درسی جامعی برای دانش‌آموزانی است که به دنبال آموزش بهتر و درک عمیق‌تر مباحث کتاب درسی هستند.

کتاب حاضر، از سری کتاب های سیر تا پیاز گاج، علاوه بر شرح کامل مفاهیم فیزیک دهم ریاضی، شامل مثال‌ها و تست‌های آموزشی، سؤالات چهارگزینه‌ای طبقه‌بندی‌شده، تست‌های کنکور سراسری، نمونه سؤالات امتحانی درس فیزیک دهم به‌منظور سنجش آموخته‌های دانش‌آموز است. کلیه سؤالات کتاب دارای پاسخنامه تشریحی دقیق می‌باشد.

خرید کتاب سیر تا پیاز فیزیک دهم ریاضی گاج

کتاب ماجراهای من و درسام فیزیک 1 دهم ریاضی خیلی سبز

کتاب ماجراهای من و درسام فیزیک دهم ریاضی انتشارات خیلی سبز از آن دست کتاب‌های کمک‌آموزشی است که درس‌نامه محور نامیده می‌شوند؛ این کتاب‌ها با هدف تسهیل یادگیری دانش‌آموزان، درک عمیق و کامل مطالب موجود در کتاب درسی فیزیک به تألیف رسیده است.

کتاب حاضر، از سری کتاب های ماجراهای من و درسام خیلی سبز، شامل درس‌نامه‌های جامع آموزشی با پوشش دادن کامل مباحث کتاب درسی همراه با تمارین، پرسشها و مثال‌های کاربردی گوناگون، نمونه سؤالات امتحانی، نمونه آزمون‌های درسی و پاسخ‌نامه تشریحی دقیق است و یکی از بهترین کتاب‌ های کمک ‌آموزشی فیزیک دهم ریاضی بشمار می‌رود.

خرید کتاب ماجراهای من و درسام فیزیک دهم [10] ریاضی

کتاب پرسمان فیزیک دهم ریاضی گاج

پرسمان فیزیک دهم ریاضی گاج، کتابیست کاربردی که کلیه‌ی مباحث کتاب فیزیک دهم متوسطه در قالب درس‌نامه به همراه مثال، سؤالات و تمرین‌های امتحانی متنوع و پاسخنامه تشریحی در آن گردآوری شده؛ این سؤالات برای سنجش آموخته‌های دانش‌آموز می‌باشد.

این کتاب از سری کتاب های پرسمان گاج با هدف سنجش یادگیری و درک بهتر مفاهیم کتاب درسی توسط آقای امیرحسن محمدپور تالیف شده است. انتهای کتاب فهرستی از شماره سؤالات شب امتحان نوبت‌های اول و دوم درس فیزیک دهم به‌منظور آشنایی دانش‌آموز با پرسش‌های امتحانی قرار دارد.

خرید کتاب پرسمان فیزیک دهم ریاضی گاج

کتاب آموزش شگفت انگیز فیزیک 1 دهم ریاضی خیلی سبز

کتاب شگفت‌انگیز فیزیک دهم ریاضی خیلی سبز از مجموعه کتاب های آموزش شگفت‌انگیز انتشارات خیلی سبز با تمرکز بر آموزش دقیق و مفهومی می‌باشد که از سه بخش آموزش نکته به نکته و دقیق در قالب درس‌نامه، مثال‌ها و تمرینات تشریحی متنوع استاندارد همراه با نمونه سؤالات امتحانی و پرسش‌های چهارگزینه‌ای تألیفی و کنکوری در انتهای هر فصل تشکیل شده است.

طراحی و تصاویر جذاب، پوشش انواع مختلف سؤال و استفاده از روش‌های میان‌بر حل مسئله از سایر ویژگی‌های این کتاب است. کتاب شامل پاسخنامه تشریحی جامع است که با آموزش گام‌به‌گام حل مسئله، بررسی تمامی گزینه‌ها، استفاده از روش‌های خلاقانه و ذکر نکته‌های خاص، دانش‌آموز را از سایز منابع بی‌نیاز می‌کند.

خرید کتاب آموزش شگفت انگیز فیزیک 1 دهم ریاضی خیلی سبز

بهترین کتاب های تست فیزیک دهم ریاضی

کتاب های کنکوری یا تست فیزیک دهم ریاضی، کتاب‌هایی متشکل از سؤالات چهارگزینه‌ای که در راستای آماده‌سازی دانش‌آموزان با سؤالات آزمون سراسری و افزایش مهارت تست‌زنی آن‌ها تألیف می‌شوند.

کتاب تست فیزیک 1 پایه دهم ریاضی خیلی سبز

کتاب تست فیزیک دهم ریاضی خیلی سبز یکی از جامع‌ترین کتاب های فیزیک کنکور ریاضی موجود برای دانش‌آموزان پایه دهم است که با پوشش کامل کلیه‌ی مباحث کتاب فیزیک دهم، دانش‌آموز را از سایر منابع بی‌نیاز می‌نماید.

کتاب حاضر شامل درس‌نامه‌های مختصر و کاربردی با پوشش کامل مباحث کتاب درسی همراه با ارائه نکات کلیدی، سؤالات چهارگزینه‌ای، آزمون‌های جامع، تست‌های سری Z برای آشنایی با سؤالات سخت کنکور و نیز مرور نموداری در انتهای هر درس می‌باشد. تمام پرسش‌های تستی دارنده‌ی پاسخنامه تشریحی است که علاوه بر ارائه‌ی توضیحات مفصل در مورد گزینه صحیح، به شرح علت رد شدن سایر گزینه‌ها با می‌پردازد.

معرفی بهترین کتاب‌ های کمک ‌درسی فیزیک دهم ریاضی

کتاب میکرو فیزیک دهم ریاضی گاج

کتاب میکرو فیزیک دهم ریاضی گاج از مجموعه کتاب های میکرو گاج شامل آموزش کامل کلیه‌ی نکات و مباحث درس فیزیک دهم ریاضی است که به‌منظور درک کامل مفاهیم درس فیزیک و افزایش مهارت تست‌زنی دانش‌آموزان به تألیف رسیده است.

کتاب حاضر از مجموعه کتاب های میکرو فیزیک گاج دربردارنده‌ی درس‌نامه‌های دقیق و جامع، سؤالات چهارگزینه‌ای متنوع (مکمل مفهومی، محاسباتی و خلاقانه) و پاسخنامه دقیق تشریحی که کلیه‌ی مباحث کتاب ازجمله مثال‌ها، پاورقی‌ها و…را پوشش می‌دهد. در بین سؤالات چهارگزینه‌ای این کتاب به سؤالات چهارگزینه‌ای کنکور سراسری نیز اشاره شده است. تست‌های این کتاب به دو بخش «تست‌های کسب مهارت» و «قوی‌تر شویم»، ویژه دانش‌آموزان سخت‌کوش طبقه‌بندی شده است.

خرید کتاب میکرو فیزیک دهم ریاضی گاج

کتاب آموزش و تست فیزیک 1 دهم ریاضی مهروماه

کتاب تست فیزیک دهم ریاضی انتشارات مهروماه با هدف آشنایی دانش‌آموزان پایه دهم با سؤالات تستی، افزایش مهارت تست‌زنی و آمادگی آن‌ها برای آزمون‌های آزمایشی و کنکور سراسری به تألیف رسیده است.

این کتاب شامل درس‌نامه‌های مفهومی و جامع همراه با مثال‌های آموزشی مطابق ساختار کتاب درسی است که با استفاده از راهکارهای متنوع و منحصربه‌فرد حل سریع تست‌ها، به یادگیری مباحث دشوار درس فیزیک و افزایش مهارت تست‌زنی دانش‌آموز کمک می‌کند. سؤالات چهارگزینه‌ای این کتاب بر اساس مباحث کتاب از ساده به دشوار طراحی شده و تمامی تست‌های کنکورهای 10 سال اخیر را پوشش می‌دهد. تمامی سؤالات دارای پاسخنامه تشریحی دقیق است.

معرفی بهترین کتاب‌ های کمک ‌درسی فیزیک دهم ریاضی

کتاب تست فیزیک 1 دهم ریاضی نشر الگو

کتاب تست فیزیک دهم ریاضی نشر الگو، در زمره‌ی کتاب های کمک آموزشی تست فیزیک دهم ریاضی است که با هدف آموزش مباحث کتاب درسی، آشنایی دانش‌آموزان با سؤالات چهارگزینه‌ای و کسب آمادگی برای کنکور سراسری به تألیف رسیده است.

درس‌نامه‌های کامل منطبق با مباحث کتاب درسی به همراه توضیحات جامع برای فهم بهتر مباحث، پرسش‌های چهارگزینه‌ای متنوع، ارائه ترفندهای محاسباتی حل مسائل فیزیک، آزمون‌های سنجش توانایی و مهارت و پاسخنامه تشریحی، از ویژگی‌های اصلی این کتاب از سری کتاب های فیزیک نشر الگو بشمار می‌روند.

معرفی بهترین کتاب‌ های کمک ‌درسی فیزیک دهم ریاضی

مطالعه‌ی بیشتر: معرفی بهترین کتاب های کمک ‌درسی زبان انگلیسی دهم


بهترین کتاب های نمونه سؤالات امتحانی فیزیک دهم ریاضی

کتاب های نمونه سؤالات امتحانی فیزیک دهم ریاضی، کتاب هایی هستند که دانش‌آموزان با نمونه سؤالات امتحانی درس فیزیک دهم آشنا می کند. این سوالات دارای پاسخ تشریحی کامل هستند و منابع جامعی برای آماده سازی دانش آموزان برای امتحانات بشمار می روند.

کتاب شب امتحان فیزیک 1 دهم ریاضی خیلی سبز

کتاب شب امتحان فیزیک دهم ریاضی خیلی سبز، از سری کتاب های کمک آموزشی جامع فیزیک دهم انتشارات خیلی سبز می‌باشد که با هدف آماده‌سازی دانش‌آموزان برای امتحانات درس فیزیک دهم ریاضی به تألیف رسیده است.

کتاب حاضر از مجموعه کتاب های شب امتحان خیلی سبز مشتمل بر 4 بخش درس‌نامه‌های کامل شب امتحانی همراه با ذکر نکات آموزشی کلیدی در چند صفحه، آزمون‌های طبقه‌بندی‌شده و طبقه‌بندی نشده نوبت اول و دوم بر اساس امتحانات پایانی و پرسش‌های کلاسی و پاسخنامه تشریحی دقیق تمامی آزمون‌ها است.

معرفی بهترین کتاب‌ های کمک ‌درسی فیزیک دهم ریاضی

کتاب فیزیک 1 پایه دهم ریاضی اسفندیار

کتاب فیزیک دهم ریاضی انتشارات اسفندیار، منبع کمک درسی جامع شب امتحانی پایه دهم متوسطه رشته ریاضی است که با همکاری مشترک هادی مختاری و حمید جوادی به تألیف رسیده است.

 کتاب حاضر شامل درس‌نامه‌های کوتاه و کارآمد است و نکات کلیدی امتحانی در قالب فلش کارت، آزمون‌های جامع نوبت‌های اول و دوم سال تحصیلی، پاسخنامه تشریحی سؤالات و نیز جدول بارم‌بندی سؤالات آموزش‌وپرورش را به فراگیرندگان خود ارائه می‌نماید.

معرفی بهترین کتاب‌ های کمک ‌درسی فیزیک دهم ریاضی

کتاب گلبرگ فیزیک 1 دهم ریاضی گل واژه

کتاب گلبرگ فیزیک دهم ریاضی نشر گل واژه از سری کتاب های نمونه سؤالات امتحانی فیزیک دهم جهت آماده‌سازی دانش‌آموزان برای شرکت در آزمون‌های ترم های اول و دوم درس فیزیک دهم ریاضی است.

کتاب حاضر از مجموعه‌ی کتاب های گلبرگ گل واژه شامل سؤالات متنوع امتحانی به‌صورت تستی، وصل کردنی، جای خالی، صحیح و غلط و…، پاسخنامه تشریحی، خلاصه مطالب و مفاهیم برای یادآوری و تکرار در قالب فلش کارت و آزمون‌هایی جامع همراه با بارم‌بندی سؤالات است. بخش‌هایی به نام مشاوره برای راهنمایی دانش‌آموزان جهت شرکت در امتحانات نیز در کتاب گنجانده شده است.

معرفی بهترین کتاب‌ های کمک ‌درسی فیزیک دهم ریاضی

مطالعه‌ی بیشتر: معرفی بهترین کتاب های کمک درسی شیمی دهم


بهترین کتاب های کار فیزیک دهم ریاضی

کتاب کار فیزیک دهم ریاضی غالباً می‌بایست شامل تمرینات و سؤالات متنوع استاندارد و هدفمند بر اساس کتاب درسی باشد که به تثبیت مطالب درسی در ذهن دانش‌آموزان کمک می‌کند. در زیر به برخی از بهترین کتاب های کار فیزیک دهم ریاضی اشاره خواهیم کرد.

کتاب کار فیزیک دهم ریاضی گاج

کتاب کار فیزیک دهم ریاضی گاج شامل مجموعه‌ای از سؤالات متنوع بدون پاسخنامه تشریحی برای تسلط و تمرین بیشتر دانش‌آموزان ریاضی بر مباحث و مفاهیم درس فیزیک دهم گردآوری شده است. طبقه‌بندی سؤالات منطبق با سرفصل‌های کتاب درسی و به‌صورت آسان به دشوار است. انتهای هر فصل دارای دو بخش پرسش‌های چهارگزینه‌ای و پرسش‌هایی برای دانش‌آموزان سخت‌کوش می‌باشد.

معرفی بهترین کتاب‌ های کمک ‌درسی فیزیک دهم ریاضی

کتاب کار فیزیک 1 دهم ریاضی مهروماه

کتاب کار فیزیک دهم ریاضی انتشارات مهروماه، از مجموعه کتاب های کمک درسی کار فیزیک دهم مختص دانش‌آموزان رشته‌ ریاضی است که با هدف تمرین و تکرار بیشتر مسائل فیزیک به تألیف رسیده است.

کتاب مشتمل بر طبقه‌بندی موضوعی مفاهیم موجود در کتاب فیزیک، ارائه خلاصه نکات مهم در ابتدای تمرینات، سؤالات و مسائل متنوع و کاربردی از تمامی بخش‌ها و مطالب کتاب درسی و سؤالات دشوار به‌منظور تمرین بیشتر دانش‌آموزان سخت‌کوش می‌باشد. در این کتاب آزمون‌هایی نیز برای تمرین دانش‌آموزان گنجانده شده است.

معرفی بهترین کتاب‌ های کمک ‌درسی فیزیک دهم ریاضی

کتاب کار فیزیک 1 دهم ریاضی خیلی سبز

کتاب کار خیلی سبز دهم ریاضی با هدف تمرین و تکرار بیشتر مسائل فیزیک توسط دانش‌آموزان دهم رشته ریاضی به تألیف رسیده است. این کتاب مشتمل بر درس‌نامه‌های آموزشی خلاصه‌وار و کاربردی برای مرور سریع مطالب درسی و آمادگی ذهنی دانش‌آموز پیش از شروع تمرین، سؤالات و تمرین‌های متنوع بر اساس محتوای آموزشی کتب درسی و نیز نمونه سؤال‌های امتحانی در انتهای هر فصل است.

 کتاب های کار انتشارات خیلی سبز بر اساس رویکرد معلم محوری و حل تمرین توسط دانش‌آموز تهیه شده و به همین سبب فاقد پاسخنامه تشریحی هستند.

معرفی بهترین کتاب‌ های کمک ‌درسی فیزیک دهم ریاضی

در این مقاله به معرفی بهترین کتاب ‌های کمک‌ درسی فیزیک دهم ریاضی پرداختیم. فروشگاه اینترنتی کتابانه یکی از بهترین منابع خرید اینترنتی کتاب‌ های کمک آموزشی است که امکان دسترسی آسان به کتاب های کمک آموزشی برتر فیزیک دهم ریاضی را برای شما فراهم ساخته است.

کتاب فیزیک دهم ریاضی

 همکاران ما در سایت فروش اینترنتی کتاب کتابانه آمادۀ شنیدن نظرات و تجربه‌های شما در زمینه‌ی استفاده از کتاب های کمک درسی فیزیک دهم ریاضی هستند. نظرات شما ما را در ارائه بهترین محصولات و رفع کمبودها یاری می‌رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

منوی سایت