خرید بهترین کتاب های جمع بندی زیست کنکور

بهترین منابع جمع بندی زیست کنکور

اهمیت جمع بندی زیست در کنکور

موفقیت در کنکور سراسری مستلزم برنامه‌ریزی اصولی، داشتن منابع آموزشی جامع و مرور و جمع‌بندی صحیح مطالب در کنار تلاش و پشتکار است. هر داوطلب ماه‌ها به مطالعه دروس می‌پردازد و با نزدیک‌شدن به زمان کنکور باید وقت خود را صرف مرور و جمع‌بندی مطالب ‌نماید. چنانچه جمع‌بندی به‌طور صحیح و اصولی و در زمان مناسبی صورت گیرد، می‌تواند موجب تثبیت بیشتر مطالب در ذهن داوطلب و در نتیجه تضمین بیشتر موفقیت وی گردد.

در ادامه به معرفی بهترین کتاب های جمع بندی زیست کنکور می‌پردازیم.

فهرست بهترین کتاب های جمع بندی زیست کنکور


کتاب موج آزمون زیست نشر الگو

کتاب‌های موج آزمون نشرالگو از بهترین کتاب‌های جمع‌بندی می‌باشد که در درس زیست‌شناسی از دو بخش تشکیل شده است. بخش آغازین درسنامه جامع و درختی تمامی مطالب و محتوای کتاب‌های زیست پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم با توجه به تمام نکات، جزئیات و تصاویر و اشکال آورده که برای دوران جمع‌بندی بسیار مناسب می‌باشد و افراد با مطالعه این بخش از مطالعه هر منبع دیگری بی‌نیاز می‌گردند.

بخش دوم کتاب از بیست آزمون مبحثی به همراه ده آزمون جامع استاندارد تشکیل شده است. در همه آزمون‌های کتاب سعی فراوان شده که از تمامی فصل‌های هر سه پایه سوال طرح شود و از آن مهم‌تر، درجه سختی و دشواری تست‌های هر آزمون، تقریبا مشابه سوالات کنکورهای سراسری به‌خصوص در سال‌های اخیر باشد.


کتاب فصل آزمون زیست خیلی سبز

این کتاب زیست از مجموعه کتاب های فصل آزمون خیلی سبز جز بهترین کتاب های جمع بندی زیست می‌باشد که شامل 1120 تست است. هر آزمون شامل 10 سوال می باشد و زمان پاسخگویی به هر سوال طبق برنامه ریزی مولف 1 دقیقه می باشد. علاوه بر این آزمون ها در انتهای کتاب 5 آزمون جامع طراحی شده که شامل 50 سوال می باشد.

در انتهای کتاب پاسخنامه تشریحی تمام سوالات نیز قرار داده شده است.


کتاب هزار تست زیست نشر دریافت

کتاب هزار تست زیست‌شناسی جامع، مجموعه‌ای از بیست آزمون شبیه سازی شده کنکور سراسری می‌باشد که چیدمان آن براساس مطالب ارائه شده در کتاب‌های زیست پایه‌ی دهم تا دوازدهم می‌باشد.

از آن جایی که در آزمون سراسری شماره‌های 156 تا 205 به تست‌های زیست شناسی اختصاص داده شده است به منظور عادت کردن چشم داوطلب به این نحوه‌ی شماره‌گذاری و کم شدن استرس آن‌ها در سر جلسه‌ی آزمون، در کتاب هزار تست زیست شناسی هم تمامی پرسش‌های چهارگزینه‌ای از عدد 156 تا 205 شماره گذاری شده‌اند.

تمام آزمون‌های به کار گرفته شده در کتاب هزار تست زیست شناسی جامع، علاوه بر داشتن پاسخنامه‌ی کلیدی دارای پاسخنامه‌ی تشریحی نیز هستند که جنبه‌‌ی آموزشی هم برای دانش‌آموز دارند.

مطرح کردن نکات مهم و کلیدی، استفاده از جزئیات ریز اما تاثیرگذار برای کسب موفقیت در آزمون سراسری، از جمله ویژگی‌های مثبت کتاب هزار تست زیست‌شناسی جامع نشر دریافت می‌باشد.


کتاب آزمون پلاس زیست گاج

کتاب آزمون پلاس زیست از انتشارات گاج از بهترین کتاب خای جمع بندی زیست است که سوالات قرار داده شده داخل آن را بارها در کنکورهای متعدد مشاهده کرده ایم. مولفان کتاب با وسواس بسیار زیادی سوالا این کتاب را طراحی کرده اند تا بشترین شباهت را به سوالات کنکور داشته باشند.

زمان پاسخگویی به هر سوال طبق پیشنهاد مولف و استاندارد کنکور سنجیده شده و سعی برای بالا رفتن سرعت العمل تست زنی دانش آموزان شده است.


کتاب جمع بندی زیست خیلی سبز

کتاب جمع بندی خیلی سبز ، در هر درس، به‌مرور و جمع‌بندی مطالب، در سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم می‌پردازد. در این کتاب، درس‌نامه‌‌هایی کامل، به همراه نکات طلایی و پرتکرار و مثال‌های کاربردی ارائه شده است. در کنار این درس‌نامه‌ها، تعداد زیادی تست استاندارد و کاربردی به همراه پاسخ‌نامه تشریحی قرار دارد که میزان تسلط دانش‌آموزان با آن‌ها سنجیده می‌شود.


کتاب جمع بندی زیست مهروماه

این کتاب از سری کتاب های جمع بندی مهروماه از بهترین کتاب های جمع بندی زیست، شامل درسنامه های کوتاه و قابل فهم با لحنی رسمی می باشد.

بعد از هر درسنامه آزمون هایی قرار داده شده تا دانش آموز بتواند میزان آمادگی خود را بسنجد.

در انتهای کتاب نیز پاسخنامه تشریحی قرار داده شده است.


در این مطلب کارشناسان کتابانه تمام تلاش خود را داشته اند تا بهترین کتاب های جمع بندی زیست را طبق بررسی های کامل و نظرسنجی از مخاطبان این کتاب های در اختیار شما عزیزان قرار بدهند.

خوشحال می‌شویم شما عزیزان هم نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

منوی سایت